BezpiecznaCiaza112023

Co zabrać na porodówkę?

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1032593 przez Aga_Krk
Co trzeba koniecznie zabrać ze sobą na porodówkę? Macie może przygotowaną konkretną listę takich rzeczy?
Na Zdrowe Maluchy znalazłam taki niezbędnik Myślę, że jest kompletny. Co myślicie?
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032722 przez madziaska
Ręcznik papierowy do osuszania krocza, maść na brodawki, polecam purelan. Stanikow nie bralabym, piersi bardzo bolą ;)
Podziękowania: Aga_Krk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032902 przez Aga_Krk

madziaska napisał: Ręcznik papierowy do osuszania krocza, maść na brodawki, polecam purelan. Stanikow nie bralabym, piersi bardzo bolą ;)


Wielkie dzięki za wskazówki :)
A jak regeneracja organizmu po porodzie? Długo dochodziłaś do siebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033041 przez madziaska
Po pierwszym porodzie bardzo dlugo, po drugim było dużo lepiej. Za pierwszym jak i za drugim razem popekalam i byłam nacieta. Nie ma co się sugerować innymi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033360 przez Aga_Krk

madziaska napisał: Po pierwszym porodzie bardzo dlugo, po drugim było dużo lepiej. Za pierwszym jak i za drugim razem popekalam i byłam nacieta. Nie ma co się sugerować innymi ;)


Tak, nie ma co się sugerować innymi - to prawda. Ale wiadomo, że chcąc nie chcąc zawsze słuchamy historii innych mam :) no i oczywiście ich dobrych porad. :) Książki o ciąży, gazety, serwisy internetowe - to chyba też towarzyszy każdej przyszłej mamie, szczególnie jeśli po raz pierwszy jest w ciąży. A przecież informacji jest tak dużo, że ciężko przez nie wszystkie przejść i wybrać te lepsze dla siebie. Ostatnio zastanawiałam się też nad tym, który poród jest lepszy - naturalny czy cesarka? Specjaliści polecają naturalny - a Wy jakie macie doświadczenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038586 przez Sacharyda
W trosce o to, by TEN dzień był w miarę... ogarnięty przygotuję sobie wszystko z miesięcznym wyprzedzeniem. Wydrukowałam już nawet listę. a pobrałam ją z tej stronki www.biomedical.pl/ciaza/co-zabrac-do-szpitala-na-porod-656.html Lista wydaje m i się pełna, więc myślę, że może wielu się przyda. Ewentualnie widzicie jakieś luki? Ja serio chcę być przygotowana. Z natury jestem planistką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055179 przez MPawloska
witajcie, dowiedziałam się od swojego lekarza w ostatnim czasie, że do szpitala poza wszystkimi dokumentami mam zabrać przygotowany wcześniej plan porodu :/ niestety nic więcej na ten temat mi nie powiedział wiec sama zaczęłam szukać i znalazłam taki "poradnik" www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/p...zyc-plan-porodu.aspx czy mam sie na czymś takim własnie opierać? jak to było w waszych przypadkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055853 przez WiolkaKlaman
woda i krem- ja przy pierwszym dziecku zapomniałam o kremie a tak usta miałam popękane, takie wysuszone że nigdy tak nie wyglądały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl