BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

13 lata 2 tygodni temu #101548 przez MagdaM
MNIE SIE marzy wlasnie xlander ale od mam wiem, ze ma mala gondole i poprostu dziecko dlugo w niej nie pojezdzi, trzeba zmieniac na spacerowke. a co dopiero dziecko w zimie w kombinezonie :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101564 przez Emme
no właśnie teraz producenci mają dziwną tendencję do robienia małych zgrabnych wózków :S
dla mnie to było dość ważne, żeby gondola była duża, bo chciałabym chociaż do połowy wakacji w niej jeździć o ile Tola będzie chętna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101696 przez martela89
MagdaM napisał:

MNIE SIE marzy wlasnie xlander ale od mam wiem, ze ma mala gondole i poprostu dziecko dlugo w niej nie pojezdzi, trzeba zmieniac na spacerowke. a co dopiero dziecko w zimie w kombinezonie :(


Ja mam warriora i ma duzo większą gondolę niż x-lander bo też bardzo go chciałam.
A moja mała w gondoli jeździła przez 7 miesęcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101790 przez AgaBa
Dobrze wiedzieć,że x-lander mam małą gondolę.Tyle pieniędzy wydanych po to, żeby dzieciaczek pojeździł tylko chwilę:/ Swoją drogą kiedyś nasze mamy nie miały takich problemów. Wózek był po starszym rodzeństwie, albo taki co się akurat trafił i jakoś sobie radziły;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101802 przez bewipo
Ja sie też na x-landrea nastawiałam, ale to jednak coś innego trzeba będzie. A takie pytanie praktyczno-techniczne, w wózkach 4 kołowych przednie koła mają węższy rozstaw niż tylne, to czy one jakoś pasują na podjazdach??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101816 przez Emme
ja mam 3kołowca więc podjazdy pokonuję tyłem, a jak jest niezbyt stromy to lekko unoszę przednio koło i wjeżdżam przodem. co do Twojego pytania to zależy od podjazdu, jeśli to po czym wjeżdżają koła jest wąskie to może być problem, ale można poradzić sobie tak jak ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101834 przez bewipo
No własnie, tylko jak dziecko większe to chyba już ciężko tak podjechać?? Chociaż przy dziecku to taka "siłownia", że może się już jakichś mięśni dorobię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101837 przez Emme
tego jeszcze nie wiem :) choć wydaje mi się, że nawet przy normalnym 4kołowcu, większym dziecku i stromym podjeździe będzie ciężko. dla mnie dużym ułatwieniem jest hamulec ręczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101938 przez sylka
Ja mam 4 kołowca i wydaje mi się że wszystkie podjazdy szerokościowo są robione na styk :P czasami trzeba się nagimnastykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101947 przez Emme
z wózkiem można się pogimnastykować, ale nawet nie chcę wiedzieć jak radzą sobie niepełnosprawni.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #108725 przez przyszlamama
Ja jestem zauroczona wózkami takiego typu:
www.swiatwozkow.pl/inglesina-classica-20...cru-1szt-p-1713.html
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 minut temu #108766 przez Dorciaition
A mnie się podoba taki www.swiatwozkow.pl/jedo-bartatina-font-c...194-1szt-p-4908.html

Mąż się upiera przy Emaljunga ale wg mnie jest za drogi i nie ma skrętnych kół, co dla mnie jest podstawą :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108781 przez SISUNIA88
Dorciaition napisał:

A mnie się podoba taki www.swiatwozkow.pl/jedo-bartatina-font-c...194-1szt-p-4908.html

Mąż się upiera przy Emaljunga ale wg mnie jest za drogi i nie ma skrętnych kół, co dla mnie jest podstawą :)


skrętne koła to super sprawa i ogromna wygoda :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #108801 przez Emme
ten retro boski !
a skrętne koła to faktycznie super sprawa.
moja koleżanka ma ten markas.koszalin.pl/sklep/wozki-3-w-1/463...ro-enzo-evo-3w1.html i jak na chwilkę się zamieniłyśmy to myślałam, że jest na hamulcu. strasznie ciężki (nie wiem jak ona go wnosi, jak ja się umęczyłam jak go pchałam :P) szczerze odradzam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110216 przez kasia347
W tej kwestii zdałam się na poradę fachowca w sklepie z wózkami...na polskim rynku jest mnóstwo wózków dla dzieci i trudno się zdecydować na któryś...powiem szczerze ze ja patrzyłam na wygląd,mój mąż na to aby był porządny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl