BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

13 lata 8 miesiąc temu #26667 przez roxana
Cześć Dziewczyny

Jak każda z Was miałam ogromny problem z wyborem wózka, czy 3 czy 4 kołowy.
Wiedziałam, że koła muszą być duże, bo mieszkamy przy lesie i często będziemy tam chodzić na spacerki. Wiedziałam też, że fotelik musi przejść testy - dla mnie jedyną opcja był zakup jednego z 3 fotelikó -maxi cosi, grako logico i chicco auto fix.
Wypadły najlepiej w testach i wiedziałam, że będę spokojniejsza jeśli kupię jeden z tych.
Najpierw zobaczyłam wózek chicco 4 tour, bardzo mi się spodobał. jakość wykonania, użyte materiały, miał tylko jedną wadę, spacerówka nie daje się odwrócić przodem do mamy. Koleżanki, bardziej doświadczone powiedziały, ze to się sprawdza tylko na początku a potem dziecko i tak chce oglądać swiat. Rodzę we wrześniu więc stwierdziłam, ze i tak do pół roczku Tymuś spędzi w gondoli. więc ten problem zniknął.
na wszelki wypadek pojechaliśmy z mężem pooglądać inne wózki - powiem szczeże, jakość użytych tkanin, nawet w emaliungach, które są podobno takie fantastyczne a do tego potwornie drogie rozczarowała mnie kompletnie.

W chicco pomijając kwestię fotelika, który jest w komplecie super sprawą jest to, że gondola ma świetny pałąk do noszenia, a nie dwa niewygodne paski po bokach. Wszystko wypina się i wpina jednym guzikiem, wystarczy jedna ręka. w gondoli jest podnoszone oparcie, ale za pomocą pokrętła, nie trzeba przeszkadzać dziecku jak zaśnie a nie jest całkiem płasko. do tego może być na zawieszeniu zupełnie twardym lub na sprężynach, przestawia się to za pomocą guzika. no i najważniejsze duża spacerówka.

Dla mnie to był jedyny wybór - po obejżeniu innych wróciliśmy do chicco.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26687 przez monami
Ja bardzo byłam napalona na chicco s3 trio i taki sam, czterokołowy tez oglądałam. Najpierw odradziła mi go przyjaciółka, która go używa... ( wózek się zwyczajnie połamał - różne elementy ma poprzyczepiane na sznureczki ) a później taką samą opinię usłyszałam od sprzedawcy w sklepie...
Dał nam wózek do testów..pojeździliśmy po okolicy sklepu, porównaliśmy z innymi... wszystko się w nim trzęsło... jak w jakiejś chińskiej zabawce.

dlatego zrezygnowaliąmy na rzecz polskiego x-landera xa.

( to moja opinia...ale - odradzam )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26701 przez roxana
a ja mam go w domu od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona. U mnie nic sie nie trzesie. Na szczescie jest taki wybor, ze kazdy znajdzie cos dla siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26712 przez dziub12
my tez kupiliśmy wozek chicco siostra moja nam polecila bo juz 2 lata praiwe ma i zadowolona jest bardzo pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #26714 przez monami
mi się one naprawdę wizualnie podobają..zwłaszcza taki niebieski :) no i foteliki fajne...ale w tym, który oglądałam naprawdę wszystko się jakoś tak trzęsło..może na taki egzemplarz trafiłam..nie wiem.

Ważne, że wasze sprzęty są ok :)

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27549 przez Wiewióreczka
Mam TAKO, polski wyrób (słyszałam, że nasze nie są tak nafaszerowane materiałami toksycznymi). Duże pompowane koła, trzy funkcyjny: gondola, fotelik, spacerówka i kilka gadżetów: śpiworek, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, parasolka i żadna pogoda nam nie straszna (a dodam, ze moja mała urodziła się w styczniu tego roku - pamiętacie te śniegi?? Jeździłyśmy bez problemu). Nam się sprawdza. A! I kupowaliśmy przez internet bezpośrednio od producenta - wyszło taniej, niż w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #27711 przez Joanna-Rona
Witajcie Mamusie!

My po namyśle z mężem kupiliśmy wózek Coneco V4 wielofunkcyjny i nosidełko Coneco pasujące na stelaż wózka. Ma śliczny niebieski kolorek. Mąż już nim jeździł po całym mieszkaniu jest zwrotny, lekki i ma klasę! Polecam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #30412 przez megi23
hmm ja tez mam pytanie jejku dzis sie tyle naczytalam ze juz naprawde nie wiem jaki wozek wybrac a co powiecie o x lander x 1 kolezanka ma i mowi ze super jest duoz miejsca dla malucha i potem jak spacerowka jest to tez mam mnostwo miejsca

allegro.pl/x-lander-x1-w-idealnym-stanie...lue-i1203876791.html
prosze o odpowiedz .. bo moja mama wybrala 3 kolowca ale tez poczytalam o tym ze na nasze drogi sie nie nadaje no i chodniki.. dzieki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #30537 przez megi23
w sumie dzis widzialam ten wozek na wlasne oczy jest duzy i przestrzenny kobieta malucha takiego z 2 letniego w nim wiozla wiec sie zdecyduje na ten rodzaj.. mam nadzieje ze jest nietoksyczny..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32000 przez Asiersa
Czy któraś z Was kupiła może taki wózek??
sklepberbec.pl/p/pl/623/neo+baby+smile+nowosc+2010+++.html

Podobno jest bardzo lekki. Ciągle zastanawiam się między tym a Atlantic Espiro.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32133 przez Dorciaition
A co myślicie o tych wózkach?

Mam dylemat ;)

allegro.pl/show_item.php?item=1233337336&msg=


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32134 przez Emme
jakoś nie przypadla mi do gustu spacerówka. Miałam okazje widziec go w sklepie.

Sama też mam problem z wyborem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32172 przez gosia_ann
Wybór pierwszych czterech kółek to duże wyzwanie. Ograniczeniem był dla nas przede wszystkim budżet :( Udało nam się wybrać taki model:
allegro.pl/mega-niska-cena-wozek-junior-...isy-i1235489340.html
Jak możecie, wypowiedzcie się proszę na jego temat. To czy wózek będzie spełniał nasze oczekiwania okaże się w praktyce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32214 przez Asiersa
Kilka moich koleżanek ma takie wózki i są zadowolone :) maluszkowi na pewno będzie w nim bardzo wygodnie :) Wygląda na bardzo ciężki, ale waży tylko 16 kg, więc nie powinno być źle ;) Kuzynka ma podobny (starszy model) i waży 21 kg :ohmy:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32218 przez Emme
ja miałam okazje wozić ten wózek. jeden z niewielu, który dawał radę ostatniej zimie (choć później były sanki z rączką, bo chodniki miały tylko wąskie ścieżki odśnieżone i się nie mieścił:))
jak dla mnie bardzo ciężki. kiedy dziecko było tyłem do kierunku jazdy to miałam problem z podnoszeniem kół na krawężnikach. Kiedy dziecko było tyłem do mnie, nie było problemu.
Wózek jest bardzo duży i raczej wygodny dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl