BezpiecznaCiaza112023

podgrzewacze do butelek

14 lata 2 miesiąc temu #4100 przez Agnieszka
no właśnie,i teraz leżą nieużywane i się marnują tylko. jak bym wiedziała że tak będzie to zamiast tego mogłam sobie kupić właśnie chociażby ten podgrzewacz zwykły



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4473 przez Mirella
A ja nie mam podgrzewacza i szczerze mówiąc w ogóle nie odczuwam braku w związku z tym. Fakt, teraz już w nocy nie karmię, ale był czas że karmiłam, miałam przegotowaną wodę, pstrykałam czajnik na 10 sekund i gotowe :) potem tylko zalać, bo zrobione mleko nie moze stać dłuzej niż godzinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4926 przez czarna28
ja też stwierdziłam że obejde sie bez podgrzewacza i jest dobrze:)tez mi go nie brakuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39442 przez pulpecja
Dziewczyny odnawiam temat.Czy któraś z Was posiada podgrzewacz z aventu??jesteście zadowolone?a może polecacie coś tańszego,z którego jesteście naprawdę zadowolone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39446 przez _aga86_
Ja uzywalam z Tommee Tippee- sprawdzil sie: przesylam link, w ktorym mozesz porownac ceny: www.nokaut.pl/szukaj/podgrzewacz-do-butelek.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39450 przez megaasienka
czarna28 napisał:

ja też stwierdziłam że obejde sie bez podgrzewacza i jest dobrze:)tez mi go nie brakuje ;)


ja polecam cos takiego allegro.pl/domowy-podgrzewacz-do-butelek...nio-i1314284949.html

trzymam trzymam w nim wode na mleko,
wody używam do wycierania pupy wacikami,
ma możliwość podgrzewania słoiczków z jedzonkiem i cena przystepna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39573 przez jedynaczka
pulpecja, ja miałam podgrzewacz z aventu, którego wogóle nie używałam, do niczego mi sie nie przydał, po pierwsze kabel jest tak krótki że masakra...
ja nie polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39726 przez Martynka__89
Ja dostałam podgrzewacz w spadku, ale nie wiem czy będę go używała.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53791 przez malina
Witam,
Żadna z was nie zwróciła uwagi na bardzo WAŻNĄ sprawę. Czy te wasze podgrzewacze mają dopuszczenie do kontaktu z żywnością!!!!

Wszystkie podgrzewacze wyposażone są w jakieś miseczki do których możemy wlewać kaszkę, mleko, zupkę. Ale czy zastanowiłyście się czy w tych plastikach nie ma jakiś szkodliwych składników.

Ja szukałam takiego podgrzewacza i udało mi się znaleźć dwa na allegro. Jeden dość drogi więc zrezygnowałam drugi firmy HappyFamily w przystępnej cenie wraz ze sterylizatorem do butelek!!! Sprawdza się rewelacyjnie i ma certyfikat z polskiego laboratorium.

Polecam szczególnie na noc - wstawiasz butelkę z mlekiem i utrzymuje stałą temp przez cały czas - http://allegro.pl/sklep/9309374_happyfamily

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53792 przez DariaEm
Pewnie chodzi o biofenol A lub 0, ja zakupilam wszystkie butelki, sterylizator oraz podgrzewacz bez tego skladnika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68860 przez Martynka__89
Teraz mogę napisać że podgrzewacz jest w ciągłym ruchu świetna rzecz.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68922 przez Asiersa
U nas też podgrzewacz świetnie się sprawdza :silly: Mogę nawet stwierdzić, że bez podgrzewacza to jak bez jednej ręki- w moim przypadku :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68925 przez Emme
może głupie pytanie, ale co w nim podgrzewacie? karmię butelką i zawsze mam w termosie ciepłą i zimną wodę i zawsze mam świeżo zrobione mleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68929 przez Asiersa
Ja mam w podgrzewaczu (w szklanej butelce) przegotowaną wodę. Podgrzewacz mam ustawiony na temperaturę 40 stopni :) Jak Tomkowi chce się jeść/pić to tylko przelewam odpowiednią ilość do butelki i dosypuję mleko lub herbatkę i gotowe :silly:

Staram się na bieżąco uzupełniać wodę w tej szklanej butelce, aby mnie kiedyś nie zaskoczył brak tej wody bo wtedy będzie klops jak Tomek będzie musiał aż tyle czekać na mleko :laugh:
Śmieję się, że "aż tyle" ponieważ moje przygotowanie mleka trwa jakąś minutkę a zanim bym zagotowała wodę i wystudziła ją do odpowiedniej temp to dla Tomka byłyby to wieki :silly: :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68945 przez Emme
aha, no to już wiem że nie jest mi potrzebny. ja mam termosy, a zrobienie mleka to chwila. wiem w jakim stosunku mam wlewać zimną i ciepła wodę i nie muszę za każdym razem grzać wody. i na bieżąco pilnuję, żeby zawsze była. przynajmniej termosy kiedyś się jeszcze przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl