BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry fotelik samochodowy dla dziecka?

12 lata 3 miesiąc temu #288585 przez soniasg
witam !
my właśnie zastanawiamy się nad kupnem fotelika i chciałam Wam podziękować za stronkę. już teraz wiem, że będziemy się nią kierować przy wyborze fotelika :)

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 4 tygodni temu #971153 przez JoannaSas
jak będziesz szukala fotelika warto zadzwonić do nich maxi-baby.pl doradzą .. ja kupowałam i osobiście jestem zadowolona z oferty, którą dostałam :)

http://seoklik.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1045395 przez aneta86
Na ten cel mozemy przeznaczyc jakies 500zloty, chcemy kupic cos solidnego na lata. Jakichs firm produkty byscie nam polecili?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066852 przez zuzka
Posiadam fotelik Jane Gravity i jestem z niego zadowolona, sprawdza się naprawdę dobrze. Jest zgodny z normą i-size, dla dzieci od 40 do 104 cm. Ma regulowany zagłówek i oparcie, maluchowi w ni wygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 dni temu #1066869 przez ksenia28
A ja posłuchałam mojej znajomej która doradziła mi Smart Kid Belt, jest znacznie poręczniejszy od fotelika, a równie bezpieczny. Miałam zawsze problem ze zmieszczeniem dwóch fotelików w samochodzie a teraz jest luźno jak nigdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067151 przez Pillar
Smart Kid Belt to rzeczywiście świetna alternatywa dla fotelików lecz należy pamietać, że przeznaczony jest on dla starszych dzieci 5-12 lat. Nie dość, że na tylnej kanapie komfortowo pomieścisz trójkę dzieci to i korzystając z taksówek nie będziesz się denerwować, że nie wychodzą na przeciw twym oczekiwaniom i nie mają fotelików.

Kiedy ludzie cię chwalą, nie kroczysz własną drogą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067629 przez antosia
Proszę - www.empik.com/dziecko/foteliki-samochodowe
Podział na kategorie wagowe - po prostu wybierajcie z odpowiadającej wam. Równie dobrze można kupić fotelik, z którego dziecko będzie korzystało do kiedy będzie musiało używać fotelika.
Tylko wtedy to musi być naprawdę bardzo dobrej jakości, bo jednak ma służyć przez jakieś 10 lat ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068658 przez AdaK
Smart Kid Belt, jest naprawdę nieodpowiedni dla dzieci. Przy wypadku albo nawet niewielkiej stłuczce, można tylko zrobic dziecku krzywdę. Polecam tylko dobrze dopasowane do wagi dziecka z jak najmniejszym zakresem wagi, z atestami, ISOFIX, bazą do nich i dodatkową ochroną zagłówka, tylko wtedy nie narażamy naszego dziecka. Foteliki marki Maxi Cosi się bardzo dobrze sprawdzają i spełniają wszelkie parametry bezpieczeństwa.

Interesują mnie dzieci i wszystko, co z nimi związane. Prowadzę też bloga na ten temat pod adresem: emaluszek.pl na którego zapraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068665 przez miśka90
mam jeszcze chwile żeby wybrać fotelik dla dziecka. Natomiast moja przyjaciółka swoją 5letnią córkę wozi w concord Transformer X-bag

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069632 przez maryndo
Ja ostatnio czytałam o fotelikach firmy Avionaut bezpiecznybrzdac.pl/jaki-fotelik-avionaut-opinie-ranking/ zastanawiam się czy te foteliki sa wygodne dla maluszków, i bezpieczne, może ktoś taki ma będę wdzięczna za opinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070647 przez Allina
Wiadomo, że wybór odpowiedniego foteliku, jak i innych artykułów dla dzieci jest bardzo ważne. Liczy się nie tylko jakość, ale również (i przede wszystkim zresztą ) bezpieczeństwo. Dlatego jak kupować to tylko ze sprawdzonych źródeł . A tutaj można wyróżnić firmę skiddou.com , która ma naprawdę wyselekcjonowane artykuły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070659 przez tessa
Jak dobrać? Przede wszystkim pamiętajcie, że fotelik dobiera się do auta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 miesiąc 3 tygodni temu #1080285 przez Allina
Skoro mowa tutaj o fotelikach, to pozwolę wam nasunąć produkt MaxSpace Comfort System + avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspa...m/?color=BeigeMax.02 . Moja siostra właśnie jest jego posiadaczem i naprawdę sobie chwali. Te foteliki zapewniają najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo. A dwa ich konstrukcja jest solidna i wygodna w montażu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 3 tygodni temu #1080497 przez Quake
Na pewno warto zwrócić uwagę na to, dla jakich dzieci jest przeznaczony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 miesiąc 1 tydzień temu #1080722 przez martaszabla
Najważniejsze to dopasowanie do wieku, ale też i do wzrostu dziecka. Patrz na to, czy fotelik rośnie z maluchem - o ile dobrze pamiętam, ktoś ostatnio wspomniał o takich w kontekście strony Muminky (Muminky.pl). Isofix ułatwia życie, ale trzeba sprawdzić, czy pasuje do auta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl