BezpiecznaCiaza112023

rozstępy

11 lata 10 miesiąc temu #371980 przez emma
Kasiulka napisał:

hej dziewczyny :)
Ja całą ciążę bez rozstępów a teraz na samej końcówce zaczynają mi się robić koło pępka :( smaruje się kilka razy dziennie oliwką , na przemian z mama perfecta, ale i tak się zaczęły robić. NIe przytyłam dużo, w sam brzuszek mi poszło. Co radzicie? Czy którejś z Was udało się pozbyć już istniejących rozstępów ? Poradźcie coś, bo jestem załamana tym :(


niestety nie pociesze cie, jesli rozstepy wylazly, to nawet najlepsze kremy nie pomoga. ja przytylam 14 kg, na brzuchu mam tylko jeden, rozeszla mi sie blizna po kolczyku (tak, bylam mloda i glupia... :dry:), ale piersi mam cale poorane, smarowalam cala ciaze mustela, potem po ciazy specjalnym balsamem musteli, nic nie pomoglo, a slyszalam, ze jedyne co pomaga to laser, ale na te jeszcze czerwonawe, bo na biale blizny tez nie zadziala. nie przyemuj sie tym tak, pozniej blizny sie rozjasnia i stana sie prawie niewidoczne. wyglad jest wazny, no ale bedziesz mama - to chyba wazniejsze :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #372641 przez Kasiulka
dzięki za odpowiedź dziewczyny :)

to prawda że bycie mamą jest najważniejsze, to niezaprzeczalna kwestia :) , ale przykro mi że w takim młodym wieku już nigdy nie założę bikini i będę się wstydziła rozebrać przed mężem :( całe życie przed nami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #372748 przez emma
e tam, maz na pewno bedzie dumny z ciebie - twoje cialo dokona przeciez cudu i wyda na swiat nowe zycie! a na plaze zawsze mozesz zakladac kostium 1-czesciowy, podobno wraca moda na lata 60. :), a moze jak blizny sie wygoja i wyblakna nie beda ci przeszkadzac, wiec lepiej nie martw sie na zapas. moje piersi tez wygladaja okropnie, wiec najwyzej odpuszcze sobie opalanie topless :laugh:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #372847 przez misia88
przecież na rozstępach świat się nie kończy. Dzidzia wynagrodzi Ci wszystko, a jak urodzisz na pewno inaczej spojrzysz na pewne sprawy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #372866 przez Kasiulka
Obyście miały rację dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387856 przez athe
Ja widzę że tutaj wiele osób dodało linki ze sprawdzonymi produktami na rozstępy więc ja też dodam swój. Ostatnio widziałam dość dobry produkt tutaj:http://www.mango.pl/uroda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387871 przez baby_55
Ja polubiłam moje rozstępy z pierwszej ciąży, teraz jestem w 27 tygodniu i na razie nowych nie ma ale stare stały sie bardziej widoczne, nie stawiam na jakieś konkretne kremy, bo kilka stosowałam przy Adim a i tak się pojawiły, po prostu taka moja uroda i tyle, nawet jeśli dojdą nowe to trudno, przynajmniej będę miała ślad po drugim maluszku :) jedni mają tatuaże na ciele, inni kolczyki w pępku a ja mam moje rozstępy, które przypominają o tym cudownym czasie jakim jest ciąża :)
mam kostium dwuczęściowy i nie intersuje mnie czy się podobał komuś mój wałeczek na bzuchu i rozstępy w ubiegłe wakacje, po prostu je mam i już :) mój mąż je uwielbia ja też nie mam z tym problemu, a reszta... co mi tam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388035 przez emma
i takie podejscie najlepsze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388068 przez iza
Super podejscie baby :blink:
Oby wiecej dziewczyn tak myslało :)
Ja stosuje krem PHARMACERIS i jak na razie jest ok ale to dopiero poczatek wiec zobaczymy pozniej czy cos dało to smarowanie :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408319 przez Kasiulka
baby_55 chciałabym mieć takie podejście jak Ty! Jesteś niesamowita :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408388 przez baby_55
eee tam zwyczajna mamuśka i tyle :blink:
a poza tym, zebyś widziała teraz mój brzuch :ohmy: młoda mi sie tak rozpycha, przynajmniej dwa razy bardziej niż Adi i narobiło mi sie teraz trochę kolenych rozstępów zwłaszcza wokół pępka... dopiero będzie mój brzuch wyglądał hehehhe jakbym sie cięła co najmniej :silly: ale damy radę, z dwójką dzieci i roztępami na brzuchu bedę robić wrażenie w następne wakacje :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #465769 przez Magdalena9t
Hej, ja jestem w 4 miesiącu ciąży i pojawiły mi się okropne rozstępy na piersiach, do tego bardzo czerwone;( ( bardzo szybko piersi mi się powiększyły ) i jak na razie stosuję naprzemiennie oliwkę i
"AA ja&mama krem przeciw rozstępom". Krem AA zaczęłam niedawno ,także jeszcze nie widzę żadnych efektów, jak zauważę to dam znać;) A od wczoraj zauważyłam małe czerwone krostki na brzuchu, takie jakby na uczulenie. Wiecie może skąd to się wzięło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484951 przez juzwia
Tak poza tematem, to mojemu chłopakowi kiedyś śniło się że jest w ciąży i kupił sobie krem na rozstępy :P

Julka, Pola, Mikołaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #486320 przez Kamyczka
Dziewuszki czy się będzie miało rozstepy jest głównie uwarunkowane genetycznie :blink:
mi po porodzie wyszły dopiero małe na jednej piersi,przy karmieniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517969 przez SisiBabyCare_pl
Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl