BezpiecznaCiaza112023

rozstępy

13 lata 8 miesiąc temu #27353 przez Martynka__89
Ja stosuję oliwkę dla dzieci.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28299 przez ifka
Kupiłam Perfectamama oliwkę i krem na rozstępy:). Na razie się smarujemy o efektach damy znac ;) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28338 przez monami
no ifka..to teraz zaopatrzona jesteś doskonale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32169 przez gosia_ann
Połowa ciąży już za mną a ja nadal się niczym nie smaruję. Obawiam się że robię duży błąd. Kupiłam co prawda Fissan, ale leży sobie nawet nie otwarty. Nawet przed ciążą miałam trochę za dużo ciałka, więc rozstępy nie są mi obce, więcej niż miałam na razie nie zauważyłam. Czy mimo wszystko powinnam zacząć się smarować, to w końcu już 24 tydzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56350 przez SISUNIA88
witam..chciałabym ponowić ten tamat..jak sobie kobitki rodzicie z piersiami po ciąży? ja jeszcze karmie ale już mam coraz mniej pokarmu..zawsze miałam duże ładne piersi a teraz ich widok mnie przeraża:( pełne rozstępów, po dawej jedrności ani śladu... jak wy walczycie z rozstępami?? jakie kremy Wam pomogły???

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56364 przez Emme
mój sposób to cepan i omijanie lustra bez bielizny. muszę poszukać jakiejś dobrej brafitterki :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56367 przez SISUNIA88
hehe dobry sposób...ale nie można omijać lustra do końca życia :( wiec proszę o nazwy jakis kremów..plisssssss ;)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56370 przez Emme
ja używam maści na blizny. chyba nie ma "cudownych" kremów. trzeba dużo nawilżać skórę. nie mogę się doczekać jak zbledną, bo na razie wyglądam jak różowa zebra :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56405 przez martela89
Ja biustem się nie przejmuje,jest jaki jest wiadomo przed porodem był jędrny i ładny,a teraz...bez komentarza :lol:

Ale najważniejsze jest dla mnie to,że karmię piersią i moja córcia jest szczęśliwa i dzięki temu ja też.

A dobry biustonosz wszystko ukryje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58247 przez poziomka32
A ja kupowałam balsam dla kobiet w ciąży w Rossmannie - cena przystępna bo 12zł i mnie służył. Miałam w pasie chyba ze 130 cm w 9 miesiącu (przed ciążą jakieś 65-68) i nie mam rozstępów na szczęście a piersi...po pierwszym dziecku wróciły do normy a teraz zobaczymy :)
I uważam, że trzeba się smarować - aby nawilżyć skórę. Ja smarowałam się 2-3 razy dziennie przez całą ciążę. Skóra była elastyczna przy powiększającym się brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58270 przez natmur11
widzisz a ja smarowalalam sie oliwkami balsamami i wydawalam na to ladne pieniadze a rozstepy mam. to nie jest kwestia kremow ani zadbania tylko genow i skory. moja mama rodzila 4 dzieci nie ma ani jednego rozstepu uzywala kremu nivea i nic poza tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58278 przez poziomka32
Natmur11 masz rację, to kwestia genów. Ale ja musiałam się smarować, bo normalnie miałam wrażenie ze mi skóra pęknie. Podejrzewam że gdybym jej tak nie natłuszczała, to miałabym rozstępy. Mnie jedynie delikatnie rozeszły się te z poprzedniej ciąży, ale jest ich niewiele i w niewidocznym miejscu. A brzuszek miałam ogromny tym razem - pytali mnie czy ja bliźniaki będę miała :P. Teraz brzuszek nie jest taki jędrny jak po pierwszej ciąży, skóra mi się nie chce coś wchłonąć :( i została "dupcia" i fałdki po bokach :)po pierwszej ciąży po 2m-cach wyglądałam jakbym nie rodziła, a teraz..wiek, duży bobasek (4000g/62cm) i cesarka..wszystko swoje zrobiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58282 przez natmur11
no to mialas farta:)a co do brzuszka mi tez zostal klaudia ma niezxla frajde jak odgina mi bluzke i klepie mnie jak w bebenek;d
poziomka powiedz mi czy sutki po karmieniu wroca do przed ciazowego wygladu chociaz w czesci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58344 przez martela89
natmur ja karmię i sutki już mam takie jak przed ciążą :)

A brzuch wklęsły i bez rozstępów mimo sporego przytycia w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #58367 przez poziomka32
Natmur11 ja zaraz jak skończyłam karmić o sutki wróciły do normy - karmiłam krótko - jakieś 2 miesiące może nie całe, ale jak karmiłam to miałam ogromne sutki1!!! na pół cycusia :) i tez miałam to szczęście co martela89...szczupła jakbym nie rodziła...ale po pierwszym dziecku. Ważyłam 49 kg przy wzroście 170cm :) więc byłam "chuda" to mało powiedziane...:P
A teraz ważę 65 kg :) i zaczynam akceptować swój trochę "obwisły" brzuszek i cycusie. Ale wiem, ze zrobiłam wszystko co mogłam dla mojej skóry, aby jak najmniej odczuła ciążę...może gdybym tyle słodyczy nie jadła w ciąży :laugh: ...to byłoby jeszcze lepiej :P hihihih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl