BezpiecznaCiaza112023

Łóżeczko

13 lata 8 miesiąc temu #28840 przez bedaj
Ja mam takie z płozami, do których można też podczepić kólka. Trójstopniowa regulacja wysokości i opuszczany bok. Zadowolona jestem, ale teraz byliśmy na wakacjach i korzystaliśmy z łóżeczka turystycznego, sprawdziło się w 100%. Gdybym miała wybierać teraz łóżeczko, kupiłabym turystyczne i dokupiła gruby materac, żeby zapewnić odpowiedni komfort pleckom, mógłby się Piotruś turlać dowoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30540 przez megi23
ja bede miec takie lozeczko
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1266&%3CosCsid%3E
jest bezpieczne i maluch do 3 roku mi sie moze pomeisci przynajmneij nie poobija mi sie o szczebelki i zabkow nie straci..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30554 przez kasiora
bardzo fajne :) i przede wszystkim bardzo funkcjonalne :)
a nie to co jak mam, przewijak osobno , wszystie duperelki osobno....

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30559 przez ilona
Kuzynka ma takie i sobie chwali. Ja tak jak kasiora mam wszystko osobno,ale jakoś mam tak poustawiane,że wszystko jest pod ręką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30571 przez Kasiekk
Ja chcę kupić podobne. Moja koleżanka ma takie turystyczne z zestawem tylko firmy ARTI i ja tez się zdecyduje tylko dokupie materac gryka-kokos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30575 przez natmur11
fajne lozeczko ale szczerze mowiac mi sie nie podoba przewijak na lozeczku. dziewczyny pisza ze dobrze bo wszystko w jednym miejscu ale ja teraz jestem u rodzicow i mam wlasnie przewijak na lozeczko i jest to nie bardzo wygodne, bo wiadomo ze jak maluch idzie spac to trzeba go odczepic i zdjac potem trzeba malucha przebrac to jedna reka sie walczy z przewijakiem zeby go znow zamocowac a w drugiej trzyma brzdaca. no jak jest odczepiony to trzeba znalezc jakies miejsce na ten przewijak u mnie np stoi z boku oparty o lozeczko ale przeszkadza mi szczerze mowiac bo ciagle o niego trace. w irlandi mam komode z przewijakiem i jestem zadowolona mam stale miejsce do zmiany pieluszki wytarcia malucha po kapieli czy przebranie dodatkowo moge polozyc sobie na niego pieluszki jakas oliwke czy najpotrzebniejsze przybory bez szukania dla nich miejsca w okolicy lozeczka zeby byly pod reka.dodatkowo jak w domu bedzies miala lozeczko to raczej nie bedziesz uzywala budki wiec i ten palak z zabawkami polaczony z nia nie bardzo sie przyda. moja bratowa miala wlasnie takie lozeczko i przewijak i inne pierdolki i szczerze mowiac po 2 miesiacach zostawila golutkie cztery scianki lozeczka bo reszta byla nie praktyczna.

i dodatkowo to podwieszane lozeczko jest tylko do 6 kg moja mala ma teraz przeszlo 6 kg a mojej siostry mala ma 2 miesiace i wazy przeszlo 5 kg wiec ja nie wyobrazam sobie zeby sie schylac tak nisko po takiego malucha, gdzie jeszcze trzeba mu glowke asekurowac wiec pod paszki za bardzo sie go nie wyciagnie,a mnie np do tej pory bola plecy po porodzie wiec jesli o mnie chodzi stanowczo odradzam:) ale to tylko moje prywatne zdanie jestem zwolenniczka drewnianych lozeczek;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30577 przez Madzia89862
fajne ale ja tez wole drewniane lozeczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30582 przez _aga86_
Ja rowniez wole drewniane, ale kazdy ma swoje zdanie. Turystyczne mam u rodzicow w PL i rowniez bylam zadowolona, ale moja niunia tak srednio... W drewnianym lozeczku latwiej Jej wstawac;) A co do przewijania- od porodu ani razu nie uzylam przewijaka. Najlepiej przewijalo mi sie na lozku- dla mnie najwygodniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30588 przez megi23
hm..... no to teraz dziewczyny dalyscie mi do myslenia pochodze i sama poszukam a potem zadecyduje :) dzieki za odpowiedz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30592 przez martela89
Polecam łóżeczko turystyczne. Ja mam takie z przewijakiem i jestem bardzo zadowolona,przewijaka używam za każdym razem jak przewijam małą i po kąpieli. Uważam,że takie łóżeczko to fajna sprawa u mnie sprawdza sie w 100% :)
Ale musi być takie z "górnej półki" bo takie tanie to nie za bardzo się sprawdzają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30691 przez megi23
martela ja chce takie lozeczko
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1266&%3CosCsid%3E
mam nadzieje ze maluchowi bedzie sie dobrze spac sprobuje poszukac takiego u siebie jak nie to u meza w sklepach zeby zobaczyc na wlasne oczy .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30705 przez kama
Ja też mam drewniane sprawdziło się przy pierwszym dziecku i zostało chociaż moja Niunia szybko przestała w nim sypiać i już prawie rok czasu śpi w swoim łóżeczku. Jak złożę to wrzucę Wam zdjęcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32173 przez gosia_ann

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35152 przez Kasiekk
Hej, ja wypowiadałam sie co do turystycznego łóżeczka. Rozmawiałam z położną i doradziła by turystyczne łóżeczko pozostało turystycznym i że najlepsze dla zdrowia i rozwoju będzie łóżeczko drewniane. Jest stabilniejsze i nie ma takich właściwości wyginania jak plastikowe łóżko turystyczne. Myślę nad zwykłym łóżeczkiem np sosnowym z okragłymi szczebelkami. Koniecznie materac gryka pianka kokos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35156 przez Emme
nie widzę różnicy między łóżeczkiem turystycznym a zwykłym. Wydaje mi się, że najważniejszy jest materacyk. my osobiście kupiliśmy turystyczne i choc nie jest jeszcze użytkowane to przeszło test. Mój Sz sprawdzał jego wytrzymałośc pod swoim ciężarem i nie widziałam żeby coś się wyginało. Łóżeczko ma stelaż metalowy, a metal jest bardziej "stabilny" niż drewno. Jestem jak najbardziej za jeśli zakupi się materacyk taki jak do zwykłego. raczej rolę odgrywają tu walory estetyczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl