BezpiecznaCiaza112023

Łóżeczko

14 lata 3 tygodni temu #10976 przez mysia-sia
Moniq no własnie o to chodzi... a te materace nie są najtańsze:) i tam wyrzucać szybko. Chociaz słyszałam i dobre opinie o gryce/kokos.
Moniq a na jaki zmieniłaś? teraz jesteś zadowolona?

czekam z niecierpliwością na odpwoeidź, bo chciałabym już materac kupić:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10982 przez basik_twins
Ja spałam na kokosowym - bosko! Jak w niebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10985 przez mysia-sia
basik no widzisz co człowiek to inna opinia:) ja już nie wiem co wybrać;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11153 przez Moniq
te dla dzieci kokosowe wyglądają tak że z jednej strony jest gryka w takich jakby poduszeczkach, nie wiem jak na takich nierównościach mogłoby być dziecku wygodnie?? potem jest miękka pianka a potem warstwa kokosu.
mam teraz materac z twardej pianki, taki że pod ręką lekko się ugina a jak się zabierze rękę to wraca do swojego kształtu :) jestem z niego zadowolona, ani śladu używania a Mała używa go prawie 3 miesiące

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11159 przez angela660
o ile się orientuję to gryka-kokos jest jednym z lepszych, ale jak już mówiłam w wielu postach - co człowiek to opinia.
Strona gryczana jest delikatnie pikowana ale służy to tylko temu, aby był lepszy przewiew i jest to dość miękkie , dostosowuje się do ciałka więc dziecko nie czuje się jak na wybojach. W| sam raz na lato, a kokos zdaje się być dobry na później.

Co do pianki podobno się deformuje i nie jest najzdrowsza. O innych nic mi nie wiadomo bo z góry założyłam gryczano-kokosowy.

A więcej na ten temat będę mogła powiedzieć jak mały przyjdzie na świat i będzie w nim spał;p a ja będę maiła więcej wiedzy praktycznej a nie tylko teoretycznej;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #11228 przez ilona
ja też kupiłam gryke/kokos i mam nadzieję, że mały będzie miał wygodnie. A piankę kobitka w sklepie mi po prostu odradziła.

powiedziała, że pianka jest dobra do kołyski na 3-4 miesiące bo się robi wklęsła tak jak pisze angela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11325 przez mysia-sia
ehhh dziewczyny i co ja biedna mam teraz zrobić?:> iść za większością?:> chyba tak będzie trza:) ale jescze z mężem porozmawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11341 przez angela660
zawsze możesz poradzić się jeszcze sprzedawcy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11342 przez natmur11
ja mam pianke do najtanszych nie nalezala wiec moze nie bedzie tak zle jak cos sie wymieni, poprostu kupowalam jak jeszcze nie za bardzo wiedzialam ze sa rozne rodzaje i ktore sa najlepsze, ale pozytywne opinie slyszalam o materacach z wkladem kozim chociaz osobiscie takiego nie spotkalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11348 przez ilona
nie dość, że nie spotkałam takiego to pierwsze słyszę o takim :) co on ma w sobie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11353 przez natmur11
nie mam pojecia znajomi chwalili ale nie mialam okazji zapytac o szczegoly. ale jak sie z nimi spotkam to sie dowiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11466 przez mysia-sia
o.o ja też o takim nie słyszałam:) ale wkład kozi to mi się jakiś taki mało higieniczny wydaje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11531 przez _aga86_
Moniq napisał:

mam teraz materac z twardej pianki, taki że pod ręką lekko się ugina a jak się zabierze rękę to wraca do swojego kształtu :) jestem z niego zadowolona, ani śladu używania a Mała używa go prawie 3 miesiące


Ja rowniez mam taki, ktory wraca do pierwotnej postaci... Coreczka spi na nim juz prawie pol roku i wyglada jak nowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11535 przez ilona
zależy pewnie od firmy, pianka a pianka to dwie odrębne bajki, myślę że każda mama na zakupach podtyka, pomaca i będzie wiedziała co jest dobre dla jej dziecka. Wybierze jej zdaniem najlepszy, ile mam tyle opinii. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11739 przez mysia-sia
tak... chyba na intuicję trzeba się zdać:) w końcu kto inny jak nie matka ma wiedzieć co najlepsze dla jej maleństwa:) ewentualnie ojciec:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl