BezpiecznaCiaza112023

Ewa z Niemiec

13 lata 11 miesiąc temu #16217 przez dzidzius
Czesc Wszystkim!
Zologowalam sie wczoraj , ale dopiero dzisiaj zebralam sie na odwage przedstawic sie i napisac o sobie pare slow.
Dzisiaj zaczynam 10 tydzien , termin mam na 5 grudnia. Ojciec diecka nic o tym nie wie i nie latwo bedzie mu sie o tym dowiedziec bo nie utrzymujemy kontaktow , a poza tym ja pracuje w Niemczech. Piotrek , to znaczy ojciec dziecka jest moim bylym mezem ,KTORY MNIE NIENAWIDZI. Kiedys BARDZO SIE KOCHALISMY. W wieku 25 lat urodzilam nasza coreczke ktora zmarla na smierc lozeczkowa. I wtedy wszystko sie zaczelo. Szukajac przyczyny odkryl moja przeszlosc.To byla juz moja 2 ciaza. Bylam mloda i glupia. Dzis chcialabym wszystko naprawic.Rozstalismy sie. Po orzeczeniu rozwodowym poszlismy z Piotrem na wino, a owocem tego spotkania jest moja ciaza. Mimo tego ze moj byly ma juz inna partnerke. Napewno wiele z Was dziwi sie dlaczego nic nie przyznaje sie rodzinie o moim stanie. Ja wlasnej nie mam , a ze strony meza jestem uwazana za najgorsza , za to ze doprowadzilam do rozpadu jego rodziny.I ku Waszemu zaskoczeniu - dzisiaj wiem ze jest to pawda, choc robilam to nieswiadomie. Wychowywalam sie w Domu Dziecka i nauczylam sie tam ze trzeba walczyc o swoje. Gdy poznalam jedyna prawdziwa milosc mojego zycia , zachowywalam sie tak jak do tej pory.Niepewna swojej pozycji postanowilam wszystkich oczernic. W ten sposob skucilam prawie cala rodzine. Dostawalam wiele znakow od Pana Boga , ale nie zwracalam na to uwagi . Mysle ze dostalam najwieksza kare tracac 2 najblizsze i najkochansze mi osoby. Wiem tez ze Bog mi wybaczyl bo dal mi nowe zycie od najwspanielszego czlowieka swiata. Gdyby czas mogl sie wrocic zachowywalabym sie zupelnie inaczej.
Musze konczyc bo babcia ktora sie opiekuje wlasnie sie obudzila. Dziekuje Wam wszystkim ze moglam sie wygadac i wreszcie wyrzucic to z siebie. Wiem ze dla niektorych moge wydawac sie potworem , ale licze ze u niektorych z Was znajde zrozumienie.
Pozdrawiam Ewka

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16218 przez Katarzynka
Witaj na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16226 przez Mirella
Ewa witaj i rozgość się :) załóż suwaczek ciążowy to będziemy razem czekać. I dołącz do mamuś grudniowych, będziecie sobie na bieżąco wymieniać uwagi i porównywać wasz stan i stan przygotowań.
I nosek do góry, będzie dobrze :)
A Piotrkowi powiedzieć powinnaś.... Kocha nie kocha, Ciebie znaczy się, ale to jego dziecko.... chociaż ja to bym powiedziała jakby się urodziło, ale ja taka dziwna jestem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16231 przez kasiora
ewa witaj na forum :side: i trzymaj sie bedzie dobrze :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16244 przez mysia-sia
Witaj Ewo:) mam nadzieję, że będzisz się tu czuła jak w rodzinie:) Bardzo smutne to wszystko so piszesz, ale mam nadzieję, że wszystko się ułoży jak najlepiej:) Teraz najważniejsza jest ta mała fasolka w Twoim brzuszku i o nią się troszczyć musisz:) Zadbaj o to, żeby była szczęśliwa, niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz w soprawie b.męża:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16291 przez dzidzius
Dziekuje Wam za slowa otuchy. Czy moze mi ktoras z Was wytlumaczyc jak moge dodac ten pasek gdzie widac kiedy urodzi sie moj dzidzius ? Pozdrawiam

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16307 przez Katarzynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16310 przez Manga
Witaj na forum, czekamy aż założysz suwaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16358 przez sloneczko
dzidzius napisał:

Czesc Wszystkim!
Zologowalam sie wczoraj , ale dopiero dzisiaj zebralam sie na odwage przedstawic sie i napisac o sobie pare slow.
Dzisiaj zaczynam 10 tydzien , termin mam na 5 grudnia. Ojciec diecka nic o tym nie wie i nie latwo bedzie mu sie o tym dowiedziec bo nie utrzymujemy kontaktow , a poza tym ja pracuje w Niemczech. Piotrek , to znaczy ojciec dziecka jest moim bylym mezem ,KTORY MNIE NIENAWIDZI. Kiedys BARDZO SIE KOCHALISMY. W wieku 25 lat urodzilam nasza coreczke ktora zmarla na smierc lozeczkowa. I wtedy wszystko sie zaczelo. Szukajac przyczyny odkryl moja przeszlosc.To byla juz moja 2 ciaza. Bylam mloda i glupia. Dzis chcialabym wszystko naprawic.Rozstalismy sie. Po orzeczeniu rozwodowym poszlismy z Piotrem na wino, a owocem tego spotkania jest moja ciaza. Mimo tego ze moj byly ma juz inna partnerke. Napewno wiele z Was dziwi sie dlaczego nic nie przyznaje sie rodzinie o moim stanie. Ja wlasnej nie mam , a ze strony meza jestem uwazana za najgorsza , za to ze doprowadzilam do rozpadu jego rodziny.I ku Waszemu zaskoczeniu - dzisiaj wiem ze jest to pawda, choc robilam to nieswiadomie. Wychowywalam sie w Domu Dziecka i nauczylam sie tam ze trzeba walczyc o swoje. Gdy poznalam jedyna prawdziwa milosc mojego zycia , zachowywalam sie tak jak do tej pory.Niepewna swojej pozycji postanowilam wszystkich oczernic. W ten sposob skucilam prawie cala rodzine. Dostawalam wiele znakow od Pana Boga , ale nie zwracalam na to uwagi . Mysle ze dostalam najwieksza kare tracac 2 najblizsze i najkochansze mi osoby. Wiem tez ze Bog mi wybaczyl bo dal mi nowe zycie od najwspanielszego czlowieka swiata. Gdyby czas mogl sie wrocic zachowywalabym sie zupelnie inaczej.
Musze konczyc bo babcia ktora sie opiekuje wlasnie sie obudzila. Dziekuje Wam wszystkim ze moglam sie wygadac i wreszcie wyrzucic to z siebie. Wiem ze dla niektorych moge wydawac sie potworem , ale licze ze u niektorych z Was znajde zrozumienie.
Pozdrawiam Ewka



witaj Ewo. zycze powodzenia w zyciu. I szybkiego rozwiazania ;)

p.s ja tez mam na imie Ewa i tez obecnie mieszkam w Niemczech ;) haha a sie zlozylo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl