BezpiecznaCiaza112023

magdala wita

14 lata 3 miesiąc temu #307 przez magdala
Witam serdecznie,
Mam na imię Magda, za pół roku stuknie mi trzydziestka, a w okolicach połowy lutego 2010 przyjdzie na świat moja córeczka, pierwsze dziecko, dar od losu.
Imiona upatrzone, ale poczekam, aż wyda pierwszy krzyk i spojrzę jej w oczy, wtedy ostatecznie zdecyduję, które wybrać.
Teraz jestem na etapie popranych, poprasowanych i posegregowanych rozmiarowo ciuszków.
Pewnie połowy nie założymy :blush: tyle tego.
No i JESZCZE mam trochę czasu na internet, ale to juz tylko kwestia czasu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #309 przez Katarzyna
Witamy Pani Magdo na forum :) Bardzo cieszymy się, że dołączyłaś do naszego grona.

Nazywam się Katarzyna Płaza i jestem opiekunem tego forum oraz strony zapytajpolozna.pl :)
Prowadzę również blog o ciąży:
blog.zapytajpolozna.pl

Pozdrawiam serdecznie wszystkie użytkowniczki forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #311 przez Piotr
Witam wszystkich na forum zapytajpolozna.pl
:)
Liczę że będziecie często na nie zaglądać :)

Pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #312 przez Mirella
Na początku jak dzidzia jest mała i często je jest dużo czasu na internet :) Ja często karmiłam przy komputerze, musiałam tylko nauczyć się obsługiwać myszkę lewą ręką, żeby moja córeczka jadła z obu piersi :) Magdala, pozdrawiam i czekam razem z Tobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #321 przez eash
Wszystkich, a szczególnie osoby, które - jak ja i mój mąż - dopiero starają się o powiększenie rodziny.

Dzisiaj pierwszy raz zetknęłam się ze stroną www.zapytajpolozna.pl i z tym forum. Mam nadzieję, że zabawię tu dłużej.

Najpierw kilka zdań o mnie, moim mężu i naszych marzeniach...

Mam 26 lat, wyższe wykształcenie (filologia polska, dziennikarstwo, zarządzanie, a w trakcie - podyplomowe studia z zakresu wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego), pracuję na stanowisku kierowniczym w niewielkim schronisku turystycznym, ale marzę o pracy w przedszkolu lub szkole podstawowej. Jestem mężatką od 1,5 roku. Mąż ma 37 lat, pracuje. Wspólnie prowadzimy też malutkie gospodarstwo rolne. Mieszkamy na wsi. Oboje planujemy założenie rodziny od co najmniej kilku lat. Najpierw jednak staraliśmy się nieco uporządkowac nasze życie - ja skończyłam studia, on wrócił zza granicy, oboje podjęliśmy pracę w miejscu naszego zamieszkania, kupiliśmy dom do remontu i właśnie przygotowujemy się do przeprowadzki. Od pewnego czasu staramy się również o naszego pierwszego Maluszka. Narazie - niestety - bezskutecznie.

Tyle na początek.

Moje pierwsze wypowiedzi zamieszczę w tym dziale forum, który związany jest z planowaniem ciąży.

Pozdrawiam!

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #332 przez Katarzyna
Witamy serdecznie Eash na forum :)

Bardzo się cieszę, że trafiłaś na naszą stronę i forum.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami i życzymy zajścia w ciążę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #334 przez majkarodzik
Witam serdecznie i dziekuje, ze taka strona istnieje. Postaram sie cos napisac o sobie, choc nie bardzo jeszcze wiem co i jak. Ale mam nadzieje, ze odnajde sie u Was:) Mam na imie Majka, mam 26 lat. Od prawie trzech lat jestes szczesliwa mezatke i tyle czasu staralismy sie z mezem o nasze dzieciatko. W koncu nam sie udalo i juz sie nie moge dozekac. Obecnie jestem w 26 tygodniu ciazy:) Pozdrawiam wszystkie osoby na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #336 przez ursulai
Witam, dzieki lekcjom przesylanym mailem dowiedzialam sie wielu rzeczy, lecz nie wszystko co mnie interesuje.
Jestem w 17 tygodniu i tym razem mam nadzieje, ze bede mogla w czerwcu cieszyc sie moim pierwszym dzieciatkiem. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #337 przez kivi
Bardzo tu ładnie i kolorowo :-) Jestem 31-latką, która stara się właśnie o drugą ciążę, pierwsza zakończyła się niestety niepowodzeniem, w 9 tygodniu musiałam zdecydować się na wywołanie poronienia gdyż płód nie rozwijał się...Być może już jestem w ciąży...ale za wcześnie by to stwierdzić, robiliśmy wszystko co w naszej mocy...he, he. Za pierwszym razem udało nam się odrazu :-) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #339 przez Katarzyna
Witam serdecznie nowe użytkowniczki: Majkarodzik, Ursuali, Kivi :)

Kilka słów do nowych użytkowniczek :)
Majkarodzik - razem z Tobą czekamy na Maluszka, który pewnie pojawi się na świecie za jakieś 14 tygodni :)

Ursuali - Wiem, że nie każda lekcja jest dla każdej mamy interesująca. Ciężko jest stworzyć coś, co będzie podobać się wszystkim. Staram się by każda wiadomość odpowiadała na najczęstsze pytania jakie dostaję. Dodatkowo zachęcam do czytania portalu i bloga. Jeżeli nie poruszę ważnego tematu na kursie, to proszę napisz do mnie. Postaram się napisać o tym artykuł lub stworzyć lekcję.

Kivi - Bardzo mi przykro z powodu straty. Teraz trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło i spełniły się Twoje marzenia.


Pozwoliłam sobie scalić wątek. Ponieważ w przyszłości w tym dziale może będziecie chciały podzielić się terminami porodów, narodzinami maluszków itd.

Powiem Wam, że nie mam doświadczania w udzielaniu się na forum :) Także wszelki podpowiedzi są mile widziane.

Teraz zachęcam Was do zaproponowania nazw rang użytkowników forum.

O szczegółach napisałam tutaj:
www.zapytajpolozna.pl/forum/forum/miejsc...zytkownikow.html#329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #367 przez ilona
Witam wszystkie mamy p. Magdę i p.Piotra :)
Mam na imię Ilona, mam 22 lata. Jestem w 24 tygodniu ciąży. Noszę pod sercem chłopczyka, (prawdopodobnie Wiktor) i nie mogę doczekać się wiosny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #369 przez eash
Ja również witam nowe dziewczyny!

majkarodzik - gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Trochę mnie przeraziłaś tymi trzema latami starań, ciągle mam nadzieję, że nam uda się następnym razem... Choć dzisiejszy test ciążowy - tradycyjnie - negatywny :(

ursulai - gratuluję :)

kivi - trzymam kciuki i proszę, żebyś i ty za nas trzymała :)

ilona - gratuluję i oczywiście trzymam kciuki za następne tygodnie i za poród :kiss:

Pozdrawiam! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #370 przez eash
Miało być: " Pozdrawiam :) "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #382 przez Aneczka
Witam, witam moje imię brzmi Ania i od 22 tygodni jestem w stanie błogosławionym:) Moja córeczka będzie miała na imię Amelka i jestem niesamowicie szczęśliwa, że zawita na świat pod koniec maja :woohoo: bardzo wyraźnie czuję już jej ruchy (cudowna sprawa), co dziennnie o czwartej rano obowiązkowo pobudka kopniaczkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #399 przez ilona
Witaj Aneczka :) nasze dzieciaczki w podobnym, wieku :) (24 tydz.) i lubia podobna pore kopania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl