BezpiecznaCiaza112023

właśnie się dowiedziałam i obleciał mnie strach..

12 lata 1 miesiąc temu #321807 przez kate32
Witam! Mam nadzieje że dzięki innym kobietom poradze sobie z nowina o ciązy i wszystkim innym. Dowiedziałam się w tym tygodniu że to 4 tydzień. W sumie planowalismy z mężem ale nie spodziewałam się że tak szybko i jestem troche przerazona.Mam 32 lata więc w sumie najwyzszy czas ale mam mieszane uczucia z jednej strony ekscytacja z drugiej strach..pocieszcie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321950 przez kasiarzyna
hej, nic sie nie martwe, to wspanialy stan, wspaniale uczucie :) a ze towarzyszą Ci obawy - normalna sprawa, zawsze kiedy zmienia się jakaś dotychczasowa stabilizacja, pojawia sie strasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322103 przez Kasiulka
Początki są związane z wahaniami nastroju. Nic się nie martw :) My też bardzo chcieliśmy dziecka, a kiedy dowiedziałam się ,że to już-byłam przerażona. W głowie milion pytań, ale uwierz mi ,że dziewczyny ,które nie mają nawet połowy Twoich lat też sobie radzą! To co dopiero TY-kobieta z głową na karku, z mężem udzielającym wsparcie!
Wszystko będzie dobrze! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322150 przez justyna84
My jak staralismy sie o dzidziusia a potem dowiedzialam sie ze wkoncu sie udalo tez bylam wstraszona ,myslalam-jak sobie poradze? czy bede umiala zadbac o mojego maluszka? jak juz zbilizalam sie do porodu to maialm WSZYSTKO co bylo mi potrzebne a strach byl dalej . Jak Oskarek sie urodzil to nic sie nei liczylo tylko on .Teraz mimo bliskich ktorych mamy pod nosem jaradze sobie SAMA bardzo dobrze a maly mi wisi na nodze jak robie obiad :) . Macierzynstwo jest piekne ciesz sie ze bedziesz miala maluszka bo niektore kobiety ni umia tego doswiadczyc . Potem sie zdziwisz ze wogole sie czegokolwiek balas , a z miesiaca na miesiac bedziesz sie coraz bardziej niecierpliwic :laugh: . Nie ma sie czego bac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322427 przez martela89
Ciąża to wspaniały stan,a macierzyństwo jest najwspanialsze pod słońcem :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323932 przez nikita
a wiecie ze ja tęsknie za tym stanem, choć wymiotowałam przez 4 miesiące to i tak cudownie to wspominam :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324496 przez justyna84
Ja tez wymiotowalam 4 miesiace na wedline patrzec nie moglam ;) no i po 9 miesiacach wkoncu moglam zobaczyc swoja
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330608 przez KAMI
ja sądzę, że miałam podobnego stracha jak ty, 35 lat na karku, 16 lat spokojnego życia z mężem, rowerki co weekend, spontaniczne wyjazdy ... i chyba właśnie utraty tego się bałam (boję nadal, teraz im bliżej rozwiązania tym bardziej uświadczam się w przekonaniu, że ja tego nie stracę a zyskam o wiele więcej. Kocham tego maluszka i już nie mogę się doczeać pierwszego wyjazdu pod namiot w Bieszczady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330641 przez justyna84
Jak urodzil sie Oskarek moje zycie obrucilo sie do gory nogami jest o 180st. inne niz bylo szczeze to sie tego spodziewalam bo wiadomo jak to z dzieckiem ale im wieksze jest moje dziecko tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu iz myslalam ze bedzie latwiej , ale ciesze sie ze go mam nei wyobrazam sobie jaky teraz bylo inaczej choc czasami sa ciezkie dni ;) .Odkad urodzilo sie moje dziecko ja jestem nim pochlonieta nawed nei mam ochoty jechac na zakupy ciuchowe , wyjsc na imprezke , to wszystko jakoch odeszlo i tez nei mam na to czasu bo liczy sie tylko on . Wszelkie wyjazdy wyjscie do ludzi na niczym sie nei mozna skupic bo maluszka trzeba pilnowac :) Ale to jest moj kochany skarbek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330653 przez misia88
Jesteś najnormalniejszą kobietą w ciąży, po prostu :) Gratulacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #335843 przez ewelciaM.
Gratuluje :D Ja też zaszłam w ciąże niespodziewanie, miałam niespełna 20 lat i pełno różnych planów na przyszłość, aż tu nagle spóźniał mi się okres i zaczęło się... :) poleciałam do apteki, a jak zobaczyłam dwie kreski na teście byłam wręcz przerażona ! od razu zaczęłam się zastanawiać co powiedzą moi rodzice, rodzice mojego wtedy jeszcze chłopaka i w ogóle, ale wszyscy przyjęli tę wiadomość z radością :) co prawda świat wywraca się do góry nogami, to prawdziwa rewolucja, w Twoim życiu pojawi się nowy człowiek, który będzie zdany tylko na Ciebie, będziesz dla niego całym światem :) teraz nie wyobrażamy sobie z mężem życia bez małej Madzi :) a ciąża to cudowny czas, pomijając mdłości, zgagi i nocne kopanie po brzuchu itp :D Powodzenia, trzymam kciuki :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl