BezpiecznaCiaza112023

witajcie mamuśki:)

12 lata 1 miesiąc temu #325097 przez Daria23
Witam nazywam się Daria i właśnie odkryłam waszą stronke(szkoda że tak późno):P jestem w 20 tygodniu ciąży i mam wiele pytań na których nie mam odpowiedzi:)to moje pierwszw dziecko więc mam nadzieję że moje obawy znikną dzieki tej stronce i forum:) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325226 przez Kasiulka
hejka Daria :) Ja kończę 26 tydzień i to też jest moja pierwsza ciąża. Na tym forum na pewno znajdziesz mnóstwo ciekawych i ważnych dla Ciebie informacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325444 przez Daria23
No to już jesteś pare tygodni do przodu:)a już wiesz jaką pocieche nosisz w brzuszku?ja dowiedziałam się 3 tyg temu że mam chłopczyka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325657 przez Kasiulka
Wiemy wiemy :) w 17 tygodniu dowiedzieliśmy się,że będziemy mieli Zuzię:)
A powiedz jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326407 przez Daria23
Też chciałam zawsze mieć pierwszą dziewczynkę ale odkąd dowiedziałam sie ze mam chłopca to już nie wyobrażam sobie innego scenariusza:) co do czucia sie to bardzo dobrze znoszę ciąże naprawde odpukać nie mAM zadnych dolegliwości:) a jak u ciebie kochana?na kiedy dokładnie masz termin porodu?mój synuś ma przyjść na świat 26-30 lipca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326900 przez Kasiulka
Na samopoczucie chyba nie mogę narzekać-niektóre kobiety bardzo źle znoszą ciążę :( mnie tylko boli kręgosłup od pierwszych dni ciąży, poza tym nic :) termin mam na 18 czerwca :) ten dzień zbliża się wielkimi krokami, z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej boję się tego wszystkiego. Przy pierwszym dziecku jest tyle niewiadomych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327191 przez Daria23
Nic mi nie mów przeżywam to co ty. Ja narazie nie myśle o porodzie narazie jest to dla mnie temat tabu:) bardziej obawiam się tego co będzie potem mam 23 lata i do tej pory nie miałam styczności z małymi dziećmi w rodzinie nie mamy takich małych szkrabów dlatego boje się czy bede umiała sie zając takim maleństwem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327379 przez Kasiulka
Ja mam 22 lata :) musimy dać radę :) dużo młodsze dziewczyny od nas sobie radzą, więc my nie możemy być gorsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327952 przez Daria23
no masz racje:):)a skąd wogóle jesteś jak można zapytać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328292 przez Kasiulka
Z małego miasteczka pod toruniem :) a w czasie studiów wynajmujemy z mężem mieszkanie w bydgoszczy :) a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328392 przez misia88
witam mlode mamusie. ja w lutym skonczylam 24 lata i tez jeszcze studiuje, ale u mnie juz 31 tc. ;) trzymam za was kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328761 przez Kasiulka
Misia a to Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? Jak godzisz naukę z ciążą? Mi już coraz ciężej, za mną w piątek będą trzy tygodnie praktyk w szkole. Jestem wykończona :( i jeszcze muszę pisać licencjat bo leży odłogiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328825 przez misia88
ogolnie nie narzekam na dolegliwosci. czasem troszke zgaga dokuczala, ale odkad odstawilam slodycze (ze wzgledu na cukrzyce ciazowa) to i zgagi nie mam. a w szkole idzie mi jak nigdy, profesorzy wyrozumiali. tez teraz mam licencjat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328968 przez Kasiulka
No to super! Trzymam za Ciebie kciuki :) a skąd jesteś? Chodzisz może do szkoły rodzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329072 przez Daria23
a ja pochodzę z Wolsztyna ale od roku mieszkam z narzeczonym w małej miejscowości koło Nowego Tomyśla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl