Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

witajcie mamuśki:)

6 lata 7 miesiąc temu #325097 przez Daria23
Witam nazywam się Daria i właśnie odkryłam waszą stronke(szkoda że tak późno):P jestem w 20 tygodniu ciąży i mam wiele pytań na których nie mam odpowiedzi:)to moje pierwszw dziecko więc mam nadzieję że moje obawy znikną dzieki tej stronce i forum:) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #325226 przez Kasiulka
hejka Daria :) Ja kończę 26 tydzień i to też jest moja pierwsza ciąża. Na tym forum na pewno znajdziesz mnóstwo ciekawych i ważnych dla Ciebie informacji ;)

6 lata 7 miesiąc temu #325444 przez Daria23
No to już jesteś pare tygodni do przodu:)a już wiesz jaką pocieche nosisz w brzuszku?ja dowiedziałam się 3 tyg temu że mam chłopczyka:)

6 lata 7 miesiąc temu #325657 przez Kasiulka
Wiemy wiemy :) w 17 tygodniu dowiedzieliśmy się,że będziemy mieli Zuzię:)
A powiedz jak się czujesz?

6 lata 7 miesiąc temu #326407 przez Daria23
Też chciałam zawsze mieć pierwszą dziewczynkę ale odkąd dowiedziałam sie ze mam chłopca to już nie wyobrażam sobie innego scenariusza:) co do czucia sie to bardzo dobrze znoszę ciąże naprawde odpukać nie mAM zadnych dolegliwości:) a jak u ciebie kochana?na kiedy dokładnie masz termin porodu?mój synuś ma przyjść na świat 26-30 lipca

6 lata 7 miesiąc temu #326900 przez Kasiulka
Na samopoczucie chyba nie mogę narzekać-niektóre kobiety bardzo źle znoszą ciążę :( mnie tylko boli kręgosłup od pierwszych dni ciąży, poza tym nic :) termin mam na 18 czerwca :) ten dzień zbliża się wielkimi krokami, z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej boję się tego wszystkiego. Przy pierwszym dziecku jest tyle niewiadomych.

6 lata 7 miesiąc temu #327191 przez Daria23
Nic mi nie mów przeżywam to co ty. Ja narazie nie myśle o porodzie narazie jest to dla mnie temat tabu:) bardziej obawiam się tego co będzie potem mam 23 lata i do tej pory nie miałam styczności z małymi dziećmi w rodzinie nie mamy takich małych szkrabów dlatego boje się czy bede umiała sie zając takim maleństwem

6 lata 7 miesiąc temu #327379 przez Kasiulka
Ja mam 22 lata :) musimy dać radę :) dużo młodsze dziewczyny od nas sobie radzą, więc my nie możemy być gorsze :)

6 lata 7 miesiąc temu #327952 przez Daria23
no masz racje:):)a skąd wogóle jesteś jak można zapytać?

6 lata 7 miesiąc temu #328292 przez Kasiulka
Z małego miasteczka pod toruniem :) a w czasie studiów wynajmujemy z mężem mieszkanie w bydgoszczy :) a Ty?

6 lata 7 miesiąc temu #328392 przez misia88
witam mlode mamusie. ja w lutym skonczylam 24 lata i tez jeszcze studiuje, ale u mnie juz 31 tc. ;) trzymam za was kciuki

6 lata 7 miesiąc temu #328761 przez Kasiulka
Misia a to Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? Jak godzisz naukę z ciążą? Mi już coraz ciężej, za mną w piątek będą trzy tygodnie praktyk w szkole. Jestem wykończona :( i jeszcze muszę pisać licencjat bo leży odłogiem :(

6 lata 7 miesiąc temu #328825 przez misia88
ogolnie nie narzekam na dolegliwosci. czasem troszke zgaga dokuczala, ale odkad odstawilam slodycze (ze wzgledu na cukrzyce ciazowa) to i zgagi nie mam. a w szkole idzie mi jak nigdy, profesorzy wyrozumiali. tez teraz mam licencjat.

6 lata 7 miesiąc temu #328968 przez Kasiulka
No to super! Trzymam za Ciebie kciuki :) a skąd jesteś? Chodzisz może do szkoły rodzenia?

6 lata 7 miesiąc temu #329072 przez Daria23
a ja pochodzę z Wolsztyna ale od roku mieszkam z narzeczonym w małej miejscowości koło Nowego Tomyśla

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka