BezpiecznaCiaza112023

Witam mamusie

11 lata 8 miesiąc temu #406703 przez mama 0607
jestem w 36 tygodniu ciazy i z tesknota czekamy na synka i braciszka.Jako,ze rodzilam juz choc bardzo dawno wszystkiego ucze sie jakby od nowa i z wieksza radoscia,bo wiem co mnie czeka :kiss: mały skarbek.Miała byc dziewczynka ale zostałam przegłosowana :blink: coz moze jeszcze bocian przyniesie.. ;)
pozdrawiam przyszle i obecne mamusie :)





:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406704 przez iwonaryki
Witaj moja droga :laugh: gratuluję małego szczęścia co rośnie pod Twoim serduszkiem , rośnijcie zdrowo moja droga :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406723 przez mama 0607
dziekuje..byle do rozwiazania :) szkoda ze nie znalazlam suwaczka na mojego starszaka,a moze jest tylko o tym nie wiem..moze ktoras z mam da cynk bo jestem tu nowa-syn ma 11 lat.Wiem wiem przedzial wiekowy jak przepasc :( no ale coz zrobic tak wyszlo a teraz czas wyzbyc starszaka z jedynactwa.Nasuwa sie nowy watek na forum choc sprawdze wpierw czy taki nie zostal poruszony.mianowicie jak dziecko w tym wieku przygotowac do przyjscia na swiat rodzenstwa.W prawdzie moj syn dosc wczesnie zostal poinformowany,by mial czas na oswojenie sie z tematem,ale chyba dociera to do niego powoli.Jak myslicie mamy kochane czy taki watek jest/byl czy warto go zakladac? :unsure:
pozdrowianka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406825 przez iwonaryki
mama 0607 napisał:

dziekuje..byle do rozwiazania :) szkoda ze nie znalazlam suwaczka na mojego starszaka,a moze jest tylko o tym nie wiem..moze ktoras z mam da cynk bo jestem tu nowa-syn ma 11 lat.Wiem wiem przedzial wiekowy jak przepasc :( no ale coz zrobic tak wyszlo a teraz czas wyzbyc starszaka z jedynactwa.Nasuwa sie nowy watek na forum choc sprawdze wpierw czy taki nie zostal poruszony.mianowicie jak dziecko w tym wieku przygotowac do przyjscia na swiat rodzenstwa.W prawdzie moj syn dosc wczesnie zostal poinformowany,by mial czas na oswojenie sie z tematem,ale chyba dociera to do niego powoli.Jak myslicie mamy kochane czy taki watek jest/byl czy warto go zakladac? :unsure:
pozdrowianka


Kochana zawsze możesz sprawdzić w danych tam tematach czy nie ma takiego tematu np co do rodzeństwa możesz poszukać jak nie będzie to możesz tam założyć :) możesz np na lylipie lub na 7910 tricker lub na ślubwesele i pisze tam na danej stronie że są suwaczki i ciążowe odmierzające wiek dziecka nawet na zapytajpołożną są takie suwaczki albo najlepiej wpisz w google suwaczki dzięciece to wyświetla Ci się różne tam strony tam też jest napisane jak taki suwaczek stworzyć a potem wystarczy skopiować i dodać go do podpisu swojego w ustawieniach profilu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl