BezpiecznaCiaza112023

Witam

13 lata 3 miesiąc temu #51196 przez Urszula
Mam do Was pytanie. Jak juz pisalam wczesniej jestem w 4 miesiacu ciazy. Wszystko przebiega idealnie moje samopoczucie fizyczne swietnie. Nie mialam zadnych wymiotow ani mdlosci itp. czasem zapominam nawet ze jestem w ciazy. Jednak psychicznie jestem zdruzgotana. Dzien w dzien mecza mnie potworne doly, czasem mysle ze nie kocham dziecka. Mam tez problemy w pracy (beznadziejna atmosfera). To mi odbiera checi do zycia, dzialania. Zero optymizmu :(. Czesto placze, czuje ogronmy smutek. Moj maz przy tym tez cierpi (mam bardzo dobrego i kochanego meza, ktory dba o mnie i stara sie, zeby mi nic nie brakowalo). Mam wyrzuty sumienia, ze i jego ranie. Mieszkamy i pracujemy w UK wiec nie ma mowy zebym zrezygnowala z pracy. Nie wiem jak poradzic sobie z tymi dolami i opanowac potworny smutek. Jestem osoba wierzaca, wiem ze dziecko jest Darem przykro mi ze tak nie czuje..



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51239 przez sloneczko
Urszula prosze nie zakladaj nowego watku, pisz w jednym

dziekuje moderator ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51277 przez Urszula
wpis zoztal usuniety, prosze zapoznac sie z regulaminem forum, punkt 4 i 11. dziekuje. MODERATOR.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51279 przez _aga86_
Urszula nie zlosc sie na moderatora- taka jest Jej rola poprostu musi zwracac na to uwage, bo nie doszlibysmy do ladu z forum. A co do Twojej przypadlosci moze to poprostu burza hormonow i z czasem minie, a moze masz depresje- jesli tak powinnas zglosic to swojej poloznej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51284 przez Emme
cytat urszuli zostal usuniety (z wiadomego powodu). MODERATOR.


Piszesz, że jesteś wierząca, a tak odnosisz się do innych....
Szanuj bliźniego swego, jak siebie samego. Hormony hormonami, ale to nikogo nie usprawiedliwia. A taka jest rola moderatora...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51324 przez Urszula
nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj prosze i nie zycze sobie zadnych odpowiedzi z twojej strony



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51369 przez Emme
To jest forum i chyba taka jego idea, żeby się wypowiadać. Nie chcesz odpowiedzi to nie pisz. A w temacie nie muszę być, żeby zauważyć brak szacunku do innych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51412 przez kasiora
URSZULA tak jak napisala emme, to jest forum i kazdy ma prawo wypowiedzi :) oczywiscie nie lamiac regulaminu forum :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl