BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #584208 przez Kinia1712
Patrizia ja juz od wczoraj trzymam ;P ale napewno bedzie wszystko dobrze ;) moze synus ci pomacha na usg z okazji dnia kobiet ;D albo wysle całusa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584213 przez Asia88
Kinia gratuluje dziewczynki! Co do bakterii to większość ciężarowek je ma... ale mysle tabletki zaaplikujesz sobie i będzie dobrze :) Jedz czekolade jak mozesz! Korzystaj ;) JA niestetynie moge z powodu mojej cukrzycy ciazowej :(

Patrizia połówkowe? Super, jedno z lepszych badan :) Glugo mozna maluszka podglądac! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584219 przez Kinia1712
Dziewczyny jakies pomysly na dzisiejszy obiad macie ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584223 przez Patrizia
Dzieki dziewczyny :)

u mnie dzisiaj obiadek z wczoraj makaron z tunczykiem i pomidorami :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584240 przez Asia88
Ja mam bigos :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584249 przez Kinia1712
Ja chyba dzis rybke zrobie z ziemniaczkami i surówka..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584270 przez pasal
Kinia ja brałam urosept, pod względem jedzenia czekolady dzień kobiet mam codziennie :> ale muszę się pochwalić, ze mimo tak dużej ilości pochłanianych słodyczy cukier mam w normie i w 20 tyg z bliźniakami jak na razie 4 kilo na plusie :) a na obiad? PIEROGI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584283 przez Patrizia
pasal ja 4kg na plusie mialam 3 tyg temu dzis sie okaze ile mam az sie boje :dry:

pierogi barrrrdzo lubie ale jakos ostatnio nie moge sie zmobilizowac do zrobienia ich na obiadek




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584303 przez pasal
trochę czasochłonne są, ale będą za mną chodzić tak długo aż nie zrobię :)

a duży już masz brzuszek ? no właśnie dziewczyny, kupujecie sobie jakieś ubrania ciążowe? czy raczej dobieracie z szafy to, co macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584359 przez Kinia1712
Mmmm..pierożki pycha a zwłaszcza ruskie ;)

Ja puki co to chodze cały czas w legginsach i jakis tunikach co mam tak ze narazie niczego nowego nie kupuje ale pewnie jak juz cos to bede kupowac legginsy i pewnie jakies sukienki tuniki i bluzeczki o 2 czy 3 rozmiary zobaczymy o ile wieksze bede potrzebowac :)
a co do kg to ja w dalszym ciazu mam 2 kg na plus ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584373 przez Karo290392
Kinia- również gratuluję dziewczynki :)

Asia- Szukam w internecie odpowiedzi bo nie mam się kogo poradzić , ale teraz znalazłam Was :) I będę Was dziewczyny męczyć pytaniami:)

Pasal - Ja też dziś robię pierogi :) Rodzice z PL wysłali mi trochę suszonych grzybków to zrobię mężowi niespodzianke , bo strasznie brakuje mu polskich potraw , a niektóre składniki są nie do znalezienia tu. :)

U Was dzień kobiet a u mnie tylko dzień mamy.. takze mnie jeszcze to nie dotyczy , alę mam nadzieje że mężuś pamięta jakie święto w PL jest :)

A propo ciuszków ciążowych... Ja jak narazie wymieniłam wszystkie biustonosze , bo potrzebuję większych o rozmiar a nadAL rosna :D a propo ciuchów to od tygodnia mogłam sie wcisnac tylko w dresowe spodnie a teraz już tylko legginsy zostały , bo zawsze dbałam zeby brzuszek był płaski i wszystko dopasowane nosiłam a tu prosze taka niespodzianka :) a że u mnie pogoda raz słońce raz deszcz (z przewaga deszczu) to na samych legginsach nie przetrwam :D trzeba będzie spodnie kupic. :) A tak jak co niektóre widziały zdjecie brzuszka na forum to dodam ze z dnia na dzien coraz wiekszy i się czasami zastanawiam czy połozna się nie pomyliła ustalając date porodu po terminie ostatniej miesiączki tym bardziej że mam bardzo nieregularne . No ale zobaczymy niedługo :) Ale się rozpisałam :) Sorki ziewczynki że tak zanudzam :)ale nudzi mi sie chyba samej w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584447 przez Asia88
do bigosu dorobiłam nalesnikow :) Bo jakos nie mam na mieso ( z bigosu) ochoty. Ojej! Ale bym zjadła pierogów! Az mi ślinka leci. Ja mam jakieś 6-7 kg na plusie. Mam spodnie ciążowe, sukienke, tuniki i leginsy, no i jeszcze dresy po mieszkaniu :) Musze zaopatrzyc się jeszcze w jaieś dłuższe bluzki bo z wszystich mi już brzuszek wystaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584453 przez pasal
Ja też ciągle w legginsach śmigam, albo w niskich rajstopach i sukienkach i niestety tak jak Ty nudzę się sama w domu :) Prawie wszystkie pokazały już brzuszki więc oto i mój: 20 tygodni + 5 dzień ciąży bliźniaczej
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584456 przez pasal
mmm naleśniki ! to ja chyba jeszcze zrobię naleśników :) a ten pas ze spodni ciążowych nie opina Cię za bardzo na brzuchu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584457 przez Karo290392
Ale super brzusiooo.... i taki okrąglutki :) Sie nie mogę doczekać aż mój tak urośnie :)
Jak zareagowałas na to że będą bliźniaki ? Zdarzały się w Twojej rodzinie ciąże bliźniacze ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl