BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #582592 przez Karo290392
Dzięki Kinia 1712:) Powiem Ci że czasami czuję się troszkę bezradna , bo tu całkowicie inaczej podchodzi się do ciąży. Główną różnicą jest to że w UK z ginekologiem nie ma się kontaktu , do dyspozycji jest tylko położna także oprócz badań i karty ciąży nie miałam co liczyć na USG ponieważ dopiero w 14 tyg i 6. dniu jest pierwsze, a tak bym chciała wiedzieć czy wszystko z dzieciątkiem jest ok..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582613 przez Kinia1712
Rozumiem Cie ze tak sie czujesz wkoncu inaczej jest tam a inaczej w polsce, tym bardziej ze jestescie tam sami z mezem.. Nie martw sie napewno jest wszystko dobrze a te ponad 3 tygodnie mina nim sie obejrzysz :) Mysl pozytywnie i o tym ze za pare miesiecy bedziesz szczesliwa mamusia skarbeczka swojego :) A w UK nie masz mozliwosci chodzic do prywatnego lekarza ? Wtedy bys pewnie miala usg wczesniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582648 przez Karo290392
Myślałam już nad tym , ale wizyta prywatnie u ginekologa kosztuje 100 funtów a z usg do 250 funtów się kłania. Także wolimy zaczekać bo za te pieniadze to cały pokoik dla dziecka urządzimy :) A to też taka magiczna data dla nas będzie to USG wypada dzień po urodzinach męża a dwa dni przed moimi urodzinkami :) Głównie to ta myśl męczy czy wszystko jest ok. Brzusio rośnie także mam nadzieje że jest dobrze :D I rozwikła się nasze pytanie czy cała rodzinka ma racje i na nas padną bliźniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582652 przez Kinia1712
A no to faktycznie lepiej pokoik dla dzidziuni urzadzic :) A to macie mozliwosc blizniaków duze prawdopodobienstwo jest ? To fajnie by bylo dwa szczescia za jednym razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582694 przez Karo290392
Właśnie w tym sęk że z mojej strony u obojga rodziców w rodzinie były bliźniaki (tata ma siostry blizniaczki a mama ma kuzynki bliźniaczki) i u męża ze strony mamy były bliźniaki :D
Także żyjemy pod znakiem zapytania :D Jestem teraz w 11tc i tak wyglada mój brzuszek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582775 przez Kinia1712
No no ładny pokazny masz ten brzuszek Karolinko ;) no moze beda blizniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582847 przez Karo290392
Dowiemy się niebawem :)
A teraz czas powoli na zrobienie kolacji dla męza, film i spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583133 przez klaudia69
witam po krotkiej nieobecnosci. widze ze mamy nowe mamusie ciesze sie i witam was serdecznie.
bylam na wizycie i okazalo sie ze moja szyjka sie skraca i mam zagrozenie porodem przedwczesnym. lekarz cos tam o tym opowiedzial i uswiadomil o ryzyku jakie wyplywa z takiej sytuacji ale szczerze powiedziawszy nadal za bardzo nie wiem jak bardzo mam sie bac tego wczesniejszego porodu i czy w razie czego lepiej juz przygotowac sobie torbe do szpitala.

moze ktoras z Was boryka sie z takim czyms?

a wczoraj bylam na spotkaniu edukacyjnym z polozna z mojej przychodni. bardzo wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzialam o zoltaczce dziecka, pobycie w szpitalu i o pielegnacji noworodka. za tydzien byc moze kolejne spotkanie, jesli tylko maluch bedzie siedzial spokojnie w brzuszku.

a wogole to na koniec pochwale sie ze przytylam dopiero 2 kg...

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583363 przez Patrizia
WITAM NOWE MAMUSIE :) :)

KARO no juz widac moze jednak kryja sie tam 2 cudeńka:)

klaudia69 ja wlasnie nie mam badanej szyjki lekarz zagladal tam tylko na pierwszej wizycie a teraz caly czas mam usg na brzuchu, pyta sie tylko czy wszystko oki ale nie zaglada moze jutro bo mam polowkowe bardziej mnie zbada troche sie denerwuje czy wszystko tam sie dobrze rozwija trzymajcie kciuki za jutro :)

przytylas 2kg a jestes w 25tyg :ohmy: niesprawiedliwosc :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583367 przez Kinia1712
klaudia69 ja na twoim miejscu bym sobie przygotowała torbe do szpitala,tak na wszelki wypadek ;) lepiej byc ubezpieczonym :)

Fajnie ze masz takie spotkania z położna napewno sie wiele nauczysz i to jest przydatna sprawa ;) oczywiscie gratuluje tych 2 kg na plusie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583374 przez klaudia69
no nie wiem czy to rzeczywiscie tak super ze dopiero 2 kg. moze z jednej strony to dobrze ze dzidzius jest malutki nie naciska tak bardzo na macice i ta sie byc moze nie bedzie tak szybko skracac ale z drugiej strony juz koniec 6 m-ca a po mnie nic nie widac. troche sie martwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583375 przez Kinia1712
Patrizia oczywiscie kciuki juz zasniete ;) Wy tez trzymajcie dziewczyny bo ja ide dzisiaj po miesiecznej przerwie :)

A tak dla porównania ja jestem 10 tygodni w tył od klaudi a tez mam juz 2 kg na plus ;p no własnie taka sprawiedliwosc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583377 przez Kinia1712
klaudia a co lekarz na te twoje kilogramy ? ma jakies zastrzezenia ze za mało czy cos ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583393 przez Patrizia
Kinia1712 dzieki tez zacisne swoje kciuki za Twoja wizyte :) u mnie sie jutro okaze ile brzybralam na ostatniej wizycie bylo 4kg na plusie :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583404 przez Kinia1712
Puzniej wszystko zrzucimy jak bedziemy mialy duzo ruchu przy naszych malenstwach :) tak ze wiadomo ze sie troche martwimy ale mysle ze damy rade ;) ja tyle jem ze sie naprawde dziwie ze to dopiero 2 kg..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl