BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 6 miesiąc temu #770940 przez pasal
Terrorystki dla Was :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770979 przez tweety1992
O jakie fajniusie pulpetusie :D

Pasal niestety mam zgage i to od paru dni strasznie męczącą szczególnie na wieczór.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770994 przez andzia90
Pasal słodkie masz córeczki :) Świetne zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771062 przez pasal
Tweety no to już masz odpowiedz po czym kopie Cię maluszek :) oby się jakos przesunął bo będzie to jeszcze bardziej uciążliwe. No i od żołądka mogą pójść takie brązowe plamy, które długo schodzą ( mi dopiero teraz zeszły z brzucha razem z czarną kreska)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771206 przez srenka_918
Pasal zdjęcie superaśne ;) Małe świetnie wyszły ;)
Co do kresy na brzuchu to moja jeszcze jest, choć już nie taka ciemna jak była na początku... Najgorsze są rozstępy, jeszcze ani trochę nie zbladły... Zmieniły tylko kolor z sinego na brązowy... wstydzę się mojego brzucha i boczków......
Z odchudzaniem też mi za bardzo nie idzie... Trochę poćwiczyłam i mi przepuklina pępkowa wylazła, miałam z nią problem w dzieciństwie... No i rozstęp mięśni brzucha się powiększył a już tak ładnie się "naprawiał" Wszystko dlatego że wyprałam mój pas poporodowy (zawsze zakładałam go do ćwiczeń_) no i się tak rozlazł, że nic nie ściska... Wystarczyło 20 min ćwiczeń bez pasa i jakie efekty....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771227 przez tweety1992
Ja ci powiem więcej. że od 2 dni jak rano wstaję zrobić mężowi kawe to mam masakryczne samopoczucie zbiera mnie na wymioty mam zgage dosc mocna i pobolewa mnie chwilami serce. A w dzien sa momenty ze w glowie mi sie kreci. Zaczynam sie niepokoic troche, Mąż mówi żebym nie panikowala babcia ze to normalne w ciazy. Ale ja juz taka przewrazliwiona zawsze jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771231 przez pasal
Ja swoje miliony rozstępów na brzuchu smaruję bio oil i są już blade, tych na nogach nie smarowałam i są takie jak były więc jakieś działanie ta oliwka ma. Przepuklina pępkowa? co to jest? bo chyba też mogę to mieć. Ja też ciągle chodzę w pasie. Kilka dni bez i wszystko wisi. Do tego się wibrowałam pasem ( pewnie pamiętacie z reklamy mango) i powiem Wam, że ładnie się to ubijało.

Co do odchudzania. Toalny brak cwiczeń i diety. Dziewczyny mnie wykańczają. Dzień noc.. ciągły ryk. Nie wiem czy to zęby, czy co. Nigdy nie wygladało to w ten sposób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772088 przez poziomka-1801
Pasal ale tego pasa nie nos dzien w dzien bo oslabia on miesnie brzucha i kregoslupa. Male sa slodkie;)sliczna fotka,tapo lewej jak maly lobuziak wyszla :)
Moj zwiazek chyba upada...powaznie mysle o tym czy slub nie bedzie gwozdziem do trumny......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772174 przez tweety1992
Poziomko co się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772224 przez pasal
Poziomka, Zuzia tak na każdym zdjęciu :) Nic się nie zmienia między Wami ? czy o coś innego chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772245 przez pasal
uuuu Tweety jakie profilowe zdjęcie :) wiadomo coś u Ciebie jaka płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772248 przez tweety1992
Zmieniłam bo tamte mi jakoś dziecinnie wyglaało a mi tak głupio bo tu chyba najmłodsza jestem.

Niestety nie. Powiem więcej. Dostałam skierowanie na glukoze(nie pisze ile) mocz morfologie i WBC <--- Nie wiem nawet co to. Zadnego USG nic. Mój lekarz jakiś dziwaczny jest, A wizyte mi na 14 listopada dał. A mówił że w listopadzie poznam płeć. Taka wściekła jestem że to masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772255 przez srenka_918
Pasal przepuklina pępkowa to taki twór, że przy samym pępku robi się taka jakby dziura w strukturze co ma trzymać flaki na swoim miejscu i przepuszcza je na zewnątrz, u małych dzieci to tylko pępek na wierzch przez to wychodzi a u mnie to jak normalna przepuklina wygląda, tylko że na tym gulaju mam pępek... No i gdyby nie rozejście się kresy białej w mięśniach do niczego by nie doszło... Zbieram kasę na prywatną wizytę, to może coś poradzi, może nawet operację... Państwowy stwierdził, że mam dzień w dzień nosić pas, a tak jak poziomka pisze, nie wolno go nosić non stop....

Tweety zdjęcie superaśne ;) a co do badań krwi to takowe przejść trzeba, a USG to państwowo masz tylko 3 razy... chyba że są jakieś dolegliwości dodatkowe i sytuacja zmusza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772259 przez pasal
Mi też lekarz nie mówił jaką glukozę więc kupiłam 75g i poszłam na badaie, wbc to badanie na leukocyty - białe krwinki. Jeżeli wynik wyjdzie podwyższony może to świadczyć o infekcji. Nie jest dziwaczny tylko przyjmuje z NFZ.. a kasa chorych przewiduje 3 badania USG. Może akurat w listopadzie się dowiesz :) ja też chodziłam z kasy chorych, ale lekarz był podjarany bliźniakami i miałam usg co wizyte, ale inne babki też 3 - 4 razy przez całą ciążę. Uszy do góry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772262 przez pasal
Srenka, nic mi to nie mowi.. zaraz sprawdzę wujka google, bo wydaje mi się, że mogę to mieć.

A Tweety, ja jestem z grudnia 1991 więc duzo starsza nie jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl