BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 miesiąc temu #570650 przez violcia00
Tak-synek..ciesze sie ale z drugiej strony bardzo boje sie porodu.A imie wybrane juz dawno..to bedzie Oskar:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570654 przez Kinia1712
Kazda z nas boi sie porodu :) Musimy byc silne dla naszych malych pociech :) Oskar ładne imie :) a jak Wam kobietki juz prawie wieczor leci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571327 przez pasal
Moje pociechy jeżeli będą chłopcami to : Franek i Antek, jeżeli dziewczynkami to: Zuzia i Zosia :) Kochane, odważyłybyście się na ślub w ciąży.. a zwłaszcza bliźniaczej ? coraz bardziej się zastanawiam czy nie popełniłam błędu. Ślub z weselem mają się odbyc 6 kwietnia.. będę wtedy w 26 tygodniu ciąży. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571760 przez Kinia1712
Wiataj Pasal :)Moim zdaniem slub w ciazy to nie jest blad :) poprostu nie bedziesz mogla tak bardzo ze tak powiem hulac :D Duzo par bierze slub kiedy spodziewaja sie dzidzi w niedlugim czasie to normalne :) oczywiscie zalezy tez od tego jakie kto ma podejscie bo niektore pary biora slub po narodzinach lub wogule a jeszcze inne cywilny cichy itp :) ja gdy bylam w pierwszej ciazy tez bralam slub mialam byc wtedy co prawda w 4 miesiacu ale poronilam..:( Gratuluje blizniaków :) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571952 przez pasal
Ślub ten był zaplanowany już dużo wcześniej i nie chciałabym rozczarować ani siebie ani partnera. Obyś teraz donosiła szczęśliwie :) A właśnie, czy któraś z Was kobietki zabrała swojego partnera na wizytę aby mógł popatrzeć na USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571958 przez Kinia1712
Ja z mezem chodzimy do swojej pani ginekolog co 3 tygodnie razem a juz od dwoch wizyt mialam usg normalne nie przez glowice dopochwowe i widzial dzidziusia i na usg prenatalnym tez byl i widzial a Wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572003 przez pasal
Za pierwszym razem nawet nie pomyśleliśmy,że może on wejść ze mną :) później wizty miałam w trakcie jego pracy, w piątek zabieram go ze sobą pierwszy raz :) ciekawe czy to zmieni jego nastawienie, bo sam czasem przyznaje, ze jeszcze do niego nie dociera ze jestem w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #572156 przez Kinia1712
Moj maz jeszcze przed zobaczeniem dzidzi na usg nie okazywal tego szczescia za bardzo nie wiem poprostu wiedzial ze jestem w ciazy ale nie odczuwal tego a odkad byl ze mna na usg to czesto mowi o dzidziusiu i wspomina jak na usg dzidzia sie ruszała:) Tak ze mysle ze do twojego partnera dojdzie juz napewno jak zobaczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572281 przez Patrizia
Ja z moim mezem chodze od samego poczatku :) super sie patrzy na dzidziusia i na dumnego tatusia co wpatrzony w monitor jak szpak i sie usmiecha mysle ze to super sprawa jak nasi faceci chodza na USG widza jak szybko sie dzidziuchy rozwijaja :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572343 przez Kinia1712
Dziewczyny a takie pytanie mam jakich uzywacie balsamów na rozstepy na brzuszek i reszte cialka skorego do rozstepów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572686 przez pasal
Na brzuszek, piersi i pośladki używam Dax Cosmetics Perfecta mama ( dość tani produkt) oraz okazyjnie po umyciu używam też zwykłej oliwki. Resztę ciała smaruję kozim mlekiem z ziaji. Nie jestem przekonana do drogich kosmetyków, które zazwyczaj działają tak samo. Sposobem mojej prababci na rozstępy było lekkie szczypanie skóry w miejscu w którym ona swędziała ruchami zgodnymi ze wskazówkami zegara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #573065 przez Patrizia
hej :)

Ja na brzuch i piersi uzywam oliki w zelu bo dlugo sie utrzymuje i nawilza ale jak mam gdzies wychodzic to smaruje sie czerwonym garnierem bo tak to by mi sie ubrania ubrudzily od oliwki




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #573085 przez Patrizia
pasal jesli masz ochote to zapraszam do nas mam lipcowych (pisalas ze termin masz na 29lipca) www.zapytajpolozna.pl/122-vii-ix/464422-...e-2013/Page-484.html
milego dzionka :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #573977 przez nike84
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie
Jestem Marta mam 28lat i to moja pierwsza ciąża jestem w 9tyg :)a termin mam na 1 października :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #574011 przez Kinia1712
Witamy Marta :) opowiedz nam masz jakies dolegliwosci ciazowe czy zachcianki?:) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl