BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 miesiąc temu #568541 przez Monix
pasal napisał:

Monix napisał:

Witaj pascal :) Ja również spodziewam się bliźniąt. Na forum jest jeszcze jedna podwójna mamusia - także jest nas w sumie 3. Ja noszę w sobie prawdopodobnie chłopców.
A na kiedy masz wyznaczony termin?
Pozdrawiam




Ojejku gratuluję! Faktycznie jest nas ( mam bliźniaków ) malutko :) powiedz jak się czujesz? w którym jesteś tygodniu ? i jaka była Twoja reakcja, gdy dowiedziałaś się, że ciąża jest bliźniacza? Termin mam na 29 lipca 2013

Ja mam termin na tydzień po Tobie moja droga :)
Moja reakcja? Przede wszystkim strach, bałam się i to bardzo podwójnych obowiązków tym bardziej, że mam już jedno dziecko. Ale teraz już się uspoiłam i poukładałam w głowie i wierzę ze jakoś to będzie, Musi być! :laugh:
Jeśli masz ochotę, to zajrzyj na wątek lipcowy, albo sierpniowy ( ja piszę w sierpniowym, choć pewnie i tak urodzę wcześniej :) ) także jakby co zapraszam, będzie nas więcej - MAM PODWÓJNYCH.

Witajcie nowe forumowiczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568735 przez Patrizia
Czesc mamuski :)

Jestem Patrycja mam 27lat i to moja pierwsza ciaza jestem w 19tyg :)mam termin na 14 lipca :)
pasal widze ze Ty tez masz termin na lipiec wiec zapraszam jesli masz ochote pogadac do lipcowek troche nas tam jest i tez mamy jedna perelke ktora bedzie miec blizniaki :)
U mnie na wiesc o ciazy wszyscy dobrze zareagowali rodzice sie poplakali w pracy kierownik odrazu mnie na L4 wyslal zebym sie nie przemeczala :) no troszke czekalam na ta moja ciaze ale sie doczekalam




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #569441 przez Kinia1712
Witam Was dziewczyny :) mam na imie Kinga i mam 21 lat. Jestem w 13 tygodniu ciazy termin mam na 25 sierpien:) To moja druga ciaza,pierwsza poroniłam w 10 tc. Mam nadzieje ze ta ciaza bedzie przebiegac dobrze :) Mam duze obawy caly czas mysle o tym zeby dobrze sie skonczyla i zebym urodziła zdrowe dzidzi :) Jak narazie wszystko jest ok i oby tak dalej :) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569476 przez Monix
Witaj Kinia gratuluje dzidzi. Zapraszam na wątek mam sierpniowych www.zapytajpolozna.pl/122-vii-ix/488749-...sierpniowe-2013.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570320 przez Kinia1712
Dziewczyny co tu taki cicho ? Haloo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570479 przez violcia00
Czesc dziewczyny.Mam na imie Wiola...jestem w 26 tygodniu ciazy i z niecierpliwoscia czekam az przyjdzie na swiat moj synek:) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570484 przez Kinia1712
Hej Wiola to ty juz widze zaawansowana ciaza :) ja dopiero 14 tydzien :) a jak przebiega ciaza u Ciebie? jakie masz zachcianki i czy wszystko wporzadku ? Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570539 przez violcia00
Tak..juz zaawansowana...brzuszek dosc duzy ;)Dla mnie poczatki były cięzkie:wymioty,mdłości,bole glowy,pozniej juz bylo super,tylko od nie dawna zaczely mnie nogi bolec,plecy i przez to malo spie w nocy :( ale jakos dam rade,a z małym wszystko dobrze. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570543 przez violcia00
Dodam że to moja pierwsza ciaza i troche sie obawiam jak to bedzie,ale mam nadzieje ze jakos dam rade:)A Ty jak sie czujesz Kinia?Pewnie jeszcze nie znasz plci dziecka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570569 przez Patrizia
Czesc dziewczyny to ja sie lokuje pomiedzy wami bo u mnie juz 20tyd :)

violcia00 z tego co piszesz "z malym" to wnioskuje ze synus bedzie :) a imie wybrane??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570572 przez Kinia1712
Wiola ja tez na poczatku mialam mdlosci i wymioty ale jakos tak od 2 tygodni wymioty ustaly..wiec nie wiem czy to dobrze czy nie. martwie sie tym troszke tym bardziej ze juz jestem po poronieniu :( masz chopczyka to gratuluje :) ja bym chciala miec dziewczynke no ale coz byleby bylo zdrowe :) na ten czas sie czuje dobrze ogulnie :) Mam wizyte 5 marca i mysle ze poznam wtedy plec :)


Patrizia witamy serdecznie wsrod mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570575 przez Patrizia
Kinia1712 to tzrymam kciuki zeby dzidzia sie ujawnila :) ja mam wizyte 8 marca badanie polowkowe :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570580 przez Kinia1712
Dziewczyny a macie jakies imiona juz dla dzieciaczkow? My z mezem juz wybralismy albo Maja albo Krystian :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570584 przez Patrizia
u mnie bedzie Ksawery :)






na obu ma 19tyg :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570628 przez Kinia1712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl