BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #576409 przez ginger_girl
Hej mam 30 lat, dzisiaj zrobiłam sobie test i okazało się , że jestem w ciąży (1szej). Emocje opadły i czas działac , nadal jestem w stresie , ale mam nadzieję że tutaj znajdę odpowiedzi na pytania i obawy związane z byciem w stanie "błogosławionym" :) Pozdrawiam ciepło Ewa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576448 przez Katarzynka
witaj i gratulacje dzidziusia :-)
A odpowiedzi znajdziesz na pewno i dziewczyny uspokoją też :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576503 przez Kinia1712
Witaj Ewa ;) to co teraz wizyta u ginekologa była juz czy dopiero sie wybierasz ? Zycze zeby ciaża przebiegała dobrze ;) Pozdrawiam ;)

Ja własnie zaraz jade po wyniki badan z cytologi i wymazu z pochwy i cewki moczowej ;) mam nadzieje ze wyniki beda ok;) a u Was jak tam dziewczyny? Spicie jeszcze? ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576594 przez Patrizia
hej mamusie :)

ginger_girl witaj :) napewno postaramy sie pomoc i odpowiedziec na Twoje pytania :)

ja juz nie spie :P chociaz wstac mi sie nie chcialo bo brzydko u mnie :/

dziewczyny nie dajmy sie zwariowac pepsi to nie zbrodnia, ja juz chyba 2 razy wsunelam kebaba tez niezbyt zdrowy ale taka mialam ochote ;)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576613 przez @g@t@
Tak jak czytam wasze posty dziewczyny to mnie to uspokaja. Ja bardzo zwracam uwagę na to co teraz jem, może nawet za bardzo. Wasze racjonalne podejście jest bardzo fajne. Grunt to umiar i rozsądek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576634 przez nike84
Ja również staram sie odżywiać racjonalnie np. zwracam uwagę na produkty zawierające glutaminian sodu, zrezygnowałam z kawy. Ale mimo to jak mam na coś ochotę to raczej nie odmawiam sobie ;) jadłam pizze, od czasu do czasu popijam pepsi. Ale jak to powiedział mój lekarz, nie wolno surowego mięsa, a reszta - z umiarem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576644 przez Patrizia
tez zrezygnowalam z kawy jem duzo owocow, staram sie jesc czesciej ryby i biore witaminki :)
wiem ze trzeba unikac surowego miesa i watrobki serow plesniowych tez sie nie powinno jest ale akurat za nimi nie przepadalam.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576648 przez Patrizia
czekam z niecierpliwoscia na swoja wyplate i ruszam na zakupki dla maluszka jak narazie mam pare bodziakow i kupilam swietny album w ktorym sie wypisuje odczucia bedac w ciazy a pozniej wkleja sie zdjecia i pamiatki z pierwszych pieciu lat maluszka naprawde sliczny ten album moge go szczerze polecic "MOJE PIERWSZE PIEC LAT. Wspomnienie dziecinstwa" Anne Geddes :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576666 przez Katarzynka
owoców morza też nie można ale już nie pamiętam dlaczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576722 przez nike84
Dokładnie, nie wolno surowego mięsa, owoców morza, sushi i serów pleśniowych (ale tych z niepasteryzowanego mleka). Ogólnie nie wolno niczego z niepasteryzowanego mleka. A co do serów pleśniowych to moja koleżanka w drugiej połowie ciąży go jadła bo miała ogromną ochote i nic jej nie było. Wiec wiadomo - wszystko z umiarem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576997 przez Kinia1712
Ja tez słyszałam ze miesa nie mozna surowego..a ja mam taka ochote na tatara :( trudno przyjdzie na to czas ;) Wyniki mam dobre tylko sie martwie bo mam II grupe cytologi nie wiem kiedys cos slyszalam o tych grupach i cos mnie to martwi..

Ja mysle nad kupieniem dzienniczka ciazy tego z brioko ;) a ogulnie to mam ochote noa kukurydze z puszki..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577010 przez Patrizia
II grupa cytologiczna jest oki nie martw sie :) jesli bylaby grupa trzecia lub czwarta to to jest powod do zmartwien bo wtedy sie tam jakies zmiany nowotworowe moga tworzyc ale jedynka i dwojka to jest normalna zdrowa grupa :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577069 przez Gochens
Witam Was moje drogie koleżanki mamuśki :blink:

Mam na imię Gosia latek 27. Szczęśliwa mężatka i jeszcze szczęśliwsza przyszła czerwcowa mamuśka ;)

Aktualny tydzień 26 płeć malucha -chłopaczek (o i właśnie dał o sobie znać ) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577085 przez Katarzynka
Gochnes gratulacje dzidziusia :-)
A surowe mięso chyba można jest jak się toksplazmoze przechodzilo, ale pewności mi mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577096 przez Kinia1712
Patrizia dzieki za odpowiedz ;) uspokoiłaś mnie ;)

Gochens witam:)a imie juz dla synusia jakies wybrałaś ?

Katarzynka wole nie ryzykowac bo nigdy nic nie wiadomo,juz mezowi oswiadczylam ze jak chce to niech kotlety mielone sam robi bo ja bym sie chyba nie powstrzymala przed zjedzeniem troche ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl