BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #599661 przez pasal
hej dziewczynki, ja zaczynam stresować się ślubem.. zostały dwa tygodnie a nic jeszcze nie jest do końca zorganizowane. Jutro mam wizytę i dowiem się na ile się będę mogła wybawić na weselu. Ja ruchy dzieci czuję od 17 tygodnia i teraz sobie myślę, że mogły by jeszcze nie kopać. Teraz na prawdę dają mi popalić.

Domi, może na nowy rozdział w życiu zrób coś nowego, szalonego, coś o czym zawsze marzyłaś ? wycieczka, podróż, nowe hobby, lekcje zumby, fitness, zmiana stylu ? Ja tutaj niby nie jestem sama, ale z takimi "przyjaciółmi" to lepiej być samemu, są wtedy gdy jest dobrze i sami czegoś chcą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599812 przez klaudia69
domi jeszcze pare miesiecy temu bylam w takiej samej sytuacji. ja mialam ciezkie sprawy bo mamy dziecko a byly jest palantem. ale napewno dasz sobie rade, tylko spokoju. staraj sie o tym nie myslec. dziewczyny maja racje zrob cos zeby sie wyluzowac. powodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599988 przez poziomka-1801
DoMi mysle ze dasz sobie rade twarda babka z Ciebie:)
Byłam na wizycie i mala ma 1kg....wydaje mi sie ze to chyba nie zbyt duzo....jak ona ma sie urodzić jako wczesniak to przecież jak kilo cukru:/ ma 32cm i jest dlugonoga....chyba po moim narzeczonym bedzie dluga jak patyczak.
Brzuszek nic mi sie nie podniósł...macica obnizona szyjka sie skraca i faktycznie tak za maks 3-4tyg powinnam urodzic.
W nastepnym tyg ide na usg3d to chociaz zobacze jak mala wyglada aktualnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600040 przez Patrizia
poziomka czyli wszystko oki :) pewnie mala jeszcze przez ten miesiac nabierze drugie tyle :) bedziesz miala latwiejszy porod no to czekam na zdjecie 3d chyba sie pochwalisz ja mam wizyte w piatek za tydzien to tez sie pochwale :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600076 przez Iweta78
witam przyszłe mamuśki.Jestem Iweta i jestem w drugim miesiącu ciąży.Mam już córeczkę 7-letnią a teraz marze o drugiej córci.Mąż raczej marzy o synku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600092 przez Patrizia
Iweta78 Witaj wsrod nas :) moj tez marzyl o synku i sobie wymarzyl :) dla mnie to bylo obojetne tak bardzo chcialam miec dzidziusia :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600102 przez Magdalena9t
Witam na forum Iweta78 ja spodziewam się chłopca, już niedługo :) od początku ciąży przeczuwałam,że będzie chłopak, ale najważniejsze aby dziecko było zdrowe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600204 przez poziomka-1801
witam nowe Mamusie:)

patrizia mogę się pochwalic 3d z 21tyg a jak zrobie nowe to napewno tez pokaze:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600283 przez Patrizia
no to ja pokaze mojego syneczka zdjecie zrobione jak bylam w 19 tyg :) juz nie moge sie doczekac jak teraz bedzie wygladal :)





Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600284 przez Patrizia
Śliczne te nasze dzieciatka :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600296 przez poziomka-1801
Twój wygląda na uśmiechniętego:):) kurcze fajnie byłoby sie kiedys spotkac jak juz maleństwa wyjda na świat:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600301 przez Patrizia
no fajnie ale szkoda ze kazda z nas z innego zakatka jest :(




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600360 przez DoMI*
Czesc KOchane moje dzwoczynki
fajne te wasze szkraby :)
oj okaze sie czy twarda jestem .. ciezko mi niesypiam dobrze

niewim czy dam rade sie odstresowac nieumiem chyba moze po rozprawie bede płakac smiac sie i pic do upadłego mysle...i wtedy wszystko pusci ale teraz to watpie jest napiecie i ja czuje a wszyscy mowia ze znarniałam i blada jestem i chyda strassznie ja tego nie widze ale cos w tym musi byc,..
chciała bym abym dostała rozwod na 1 rozprawie.. bede walczyc o to

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601045 przez klaudia69
jak Wam mamusie weekend mija? pogoda dopisuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601302 przez madzix2013
Witam wszytskie zgrabnioszki ;)

Jestem Magda , mam 23 lata, jestem 28 tyg. i spodziewam sie coreczki - Oliweczki;)
Mała jest bardzo ruchliwym , zywym dzieckiem , daje popalic;) ale kazdy jej ruch jest czyms wspanialym;) Od poczatku ciazy kazdy zapewnial mnie ze bede miec chlopca , a tu psikus ;) Razem z tatusiem nie mozemy sie juz doczekac malutkiej !! Mialam w 17 tyg zakladany szewek, poniewaz mialam rozwarcie na 1 cm i jestem po jednym poronieniu w 6 tyg ;(
Oliwka jest upragnionym dzieckiem , i mam nadzieje ze do konca rozwiazania bedzie wszystko dobrze;) Pozdrawaim wszystkie mamuski , i zachecam do spacerku bo w sloneczku jest dzis naprawde fajnie :)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl