BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #610319 przez poziomka-1801
Mnie zus bedzie wspominac bo za miesiac beda musieli mi zaplacic:P ciekawe po jakim czasie bede miala dosc lezenia;P jutro ide ze swoim don juanem po wozek...popcham sobie by sie wprawic :laugh:
Tez sie ciesze ze nie polozyla mnie na oddziale...teraz nie latwo tam trafic jak widze na swoim przykladzie. Za to juz cala sie spakowalam wrazie godziny zero bo teraz to nic nie wiadomo...a noz widelec pusci mi zawor przy obieraniu ziemniakow :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610374 przez poziomka-1801
DoMi a Ty zobaczysz dzidzia pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie;))
ja bylam na dwoch spotkania h w szkole rodzenia i zrezygnowalam...moj narzeczony pracuje i nie mogl byc na spotkaniac a tam wiekszosc kobitek ze swoimi panami chodzi....jak przyszlo co do czego..jakies cw i masaze to jako jedyna mialam w asyscie polozna i czulam sie jak....hmmmm....samotna matka. Moze go nic wielkiego ale mnie go jakos psychicznie dolowalo jak widzialam wsparcie innych facetow a ja bylam sama...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610784 przez pasal
Szybciutko Ci się lezenie znudziło jak jutro idziecie po wózek :P ja niestety też na większości zajęc w szkole rodzenia będę sama ale mam nadzieję, że jakoś to przeboleję. Narzeczonek pracuje w systemie zmianowym więc będzie mógł być co dwa tygodnie. Bardzo dobrze, że torba spakowana :) ja już powoli zaczynam się namyślać co mi będzie potrzebne a po ślubie na spokojnie zacznę kompletować pokój dla maluszków i caałą wyprawkę. Dziś kupiłam pierwsze takie same ubranka na wypis bodziaki, buciki, czapeczki :) x2 i oby to były jednak dwie dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610966 przez Patrizia
hej dziewczynki :)

poziomka dobrze ze sie odezwalas i ze jest ok i lez w domu a nie juz na zakupki :P :P

U mnie sa zajecia w szkole rodzenia ale bez partnerow bo takie sa refundowana a jak ktoras chce to moze przychodzic z facetem na inna godzine i placi za jednorazowe zajecia 30zl, ja chodze sama bo maz tez chodzi na zmiany a mamy taka grupke 6 dziewczyn i sobie tak gadamy z polozna pierwsza wizyta taka bardziej opisowa co bedziemy robic na przyszlych wizytach troszke pogadalismy o prawach kobiet ktore rodza w szpitalu bo w pazdzierniku weszla ustawa jak to ma wygladac do czego mamy prawo i jak sie lekarze maja zachowywac jak narazie jestem zadowolona zawsze czegos sie dowiem :)

domi woow jakie zmiany ale super zaczynasz zycie na nowo trzymam kciuki zeby poszlo po twojej mysli :)

Moj Ksawek od wczoraj tak szaleje ze az milo :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610972 przez Patrizia
Pasal zyczonka na jutro :)

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele,
Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków
I … Zgadnijcie. Tak! Prawnuków!
Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia.
Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy.


Baw sie dobrze i czekamy na zdjecia ze slubu tylko nie szalej zabardzo w noc poslubna :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611127 przez pasal
hehe dziękuję bardzo :D szaleństw w noc poślubną nie będzie ::) ależ mam teraz pięknie opalony brzuszek :D taki ciemny odrazu wydaje się mniejszy :)

moje maluszki też wariują:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611288 przez jaskolka_m
Witam,
Ja jestem w 24 tc z dwiema dziewczynkami :lol: Witam serdecznie przyszłe mamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611327 przez DoMI*
Pasal
A kiedy przyjdzie już ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdziemy zachwyceni wraz,
Miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!

zycze wam z całego serca dobrych ,szczesliwych chwil.abyście nawzajem sie wypełniali miłościa :kiss:


witamy nowa mamusie :)

nom zobaczymy miałam tylko rozmowe kobitki ale chciała bym dostac te prace ale wtedy niemoge zajsc w ciaze.. wiec starania na BOK...
bo bede na zastepstwie 2 lata.. boje sie ze dadza mi wypowiedzienie jesli zajde ..
ja było u was w pracy>?
ogolnie niestaram sie o dzidzie. jest mi dobrze :D czuje sie wolna.. teraz moge sie pokazac ze swoim ukochanym bo przedtem musiałam sie ukrywac .:( :huh: :dry:
staram sie na nowo u luzyc wszystko nawet siebie aby byc idealna dziewczyna,wiem jakie błedy mam nierobic czego unikac..a co pielegnowwac. :woohoo:

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611329 przez DoMI*
patrizia jestem ciekawa takich spotkan .. duzo zmian weszło ? mam nadzieje ze na nasza korzysc :D

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611364 przez Patrizia
jaskolka_m Witaj :) gratuluje coreczek :) imiona wybrane?? no Pasal nie jestes juz sama :P no wlasnie czyli opalenizna wyszla super z tego co piszesz :)

domi u mnie w pracy nie bylo problemu ja juz tam 5 lat pracuje jak tylko powiedzialam ze w ciAZY JESTEM TO WYSLALI MNIE NA l4 :)

wlasnie wrocilam od kolezanki miala dla mnie ciuszki dla mojego szkraba i posciel mi tez dala taka ladna wiec juz nie bede musiala kupowac :) troche sie przewietrzylam i odrazu mi lepiej ide brac sie za kluski slaskie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611372 przez Patrizia
myslalam ze brzuch mi nie rosnie a tu jednak jak porownuje z zeszlym tygodniem to widze ze sie mylilam pochwale sie jak to rosniemy sorka za golizne :P ;)





Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611380 przez DoMI*
Patrizia świetnie wygladasz..
ale fajnie :laugh: az buzia sie usmiecha sama ze szszczescia waszego.
no fajnie masz z ta praca..ja sie boje ze mnie wyrzuca i zostane bez pracy

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611403 przez Patrizia
domi dziekuje :* a z praca to roznie bywa przede mna w ciazy zaszly u mnie w firmie 3 dziewczyny i kierownik chodzil i gadal niech mi sie zadna juz w ciaze nie wazy zachodzic a tu zaraz ja bylam w ciazy i moja kolezanka rowno ze mna to sie smial ze mozna gadac do nas a my i tak swoje posmialismy sie i tyle zawsze moga kogos przyjac a pracy jest tyle ze mam do czego wracac :) a jaka masz umowe bo to tez od tego zalezy czy moga cie zwolnic?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611407 przez DoMI*
narazie mam umowe o prace do stycznia ..ale jesli teraz zmienie prace i podpisze z innymi to tez o prace na 2 lata ale wsedzie zaz naczaja z 2 tygodnoiwym wypowiedzeniem

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611408 przez nike84
Patrizia super fotki. Zazdroszczę brzuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl