Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Ciąża ????

5 lata 5 miesiąc temu #588902 przez liliana2008
Hej mam na imie Agnieszka 29l mam już jedno dziecko 5 letnią Lilianke. Mam maleńki problem. Marze o kolejnym dziecku . Ostatni okres miałam 7 lutego od tamtej pory nic jest juz 12 marzeci brak okresu a pojawiły sie dolegliwości które towarzyszyły mi w pierwszej ciąży tzn. nudności lekkie zawroty głowy ,wiekszy apetyt objadam się a nastepnie czuje ucisk na przepuklinie , gazy :( :dry: i co najwazniejsze mdłości o różnej porze dnia . Przy pierwszej ciąży punkt 5 rano zrywały mnie na równe nogi poranne mdłości i tak też sie stało tej nocy punkt 5 rano!!!!!!!Czuje wzdęty brzuch a w nocy bardzo kłuły mnie jajniki , a nastepnie ból był taki jak by ktos mnie za nie ciągnął :woohoo: .Byłam pewna że to ciąża ,zrobiłam test ciążowy i tylko jedna kreska :( :( :( :( - ale może błędem było zrobienie testu z kolejnego moczu czyli wstałąm o 5 rano i zrobiłam siusiu :lol: a o około 8 zrobiłam kolejne siusi i z niego wykonałam test owy negatywny......... Raz mi zimno raz gorąco....lekka zgaga :( . Sennośc w ciągu dnia -konieczne drzemki. Może wynika to z mdłości porannych i złym zasypianiu. Wydaje się mi ze macica jest bardzo nisko i mam białą wydzieline. Bóle głowy. Co myslicie? Prosze o sugestie ,rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #588907 przez Mirella
Myślimy że dobrze by było wybrać się do lekarza, a przynajmniej zrobić betę. Bo tak naprawdę to możesz być w ciąży, a możesz to sobie skutecznie wmawiać, może się również okaza że to jaka infekcja tfu tfu tfu. Ja robilam test z drugiego albo i trzeciego moczu w dniu @ i wyszedł pozytywny, ale na to nie ma reguł ;) No i powinnaś do nas na staraczki przyjść, w kupie raźniej :lol:

5 lata 5 miesiąc temu #589005 przez liliana2008
Dziękuje za rady ale smutno mi że to nie ciąża być może... :( :( :( :( :( :(

5 lata 5 miesiąc temu #589013 przez Mirella
Mówię Ci, chodź na staraczki, nie będziesz sama, prawie każda co miesiąc ma takie wahania i nadzieje ;) Zresztą u Ciebie to naprawdę nie wiaodmo, trzeba czekać i tyle, tak wiem, łatwo powiedzieć :blink:

www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...age-3242.html#588985

Tu masz link do ostatniej strony, tylko się nie sugeruj ostatnią dyskusją, czasami nieco zbaczamy z głównego tematu :blink:

5 lata 5 miesiąc temu #589031 przez liliana2008
U mnie to troche inna hostoria . Mąz przed kolejnym dzieckiem zapiera sie nogami i rekami . Tamtego razu źle wyliczylismy dni :laugh: luty jest krótszy przecież . Ja olałam sprawe bo mysl o zajsciu w ciąze tylko gdzies przemkneła izapomniałam o fakcie przez inne problemy. W tym tygodniu pojawiły sie te dziwne objawy i przypomniałąm sobie owo zdazenie ... tak sie pogubiłam ze nie wiem kiedy dokładnie powinnam okres mieć...... Tak tu pisze izaś wracają mi mdłości lekkie... zobaczymy jak ranoo 5 będzie.

5 lata 5 miesiąc temu #589039 przez Magdalena9t
Hej liliana2008 radzę abyś udała się do ginekologa, zbada Cię i powie czy jesteś w ciąży, czy może coś innego przez te objawy(oby nie)
Życzę powodzenia i oby Twoje marzenia się spełniły :blink: :blink:

5 lata 5 miesiąc temu #589054 przez liliana2008
Poczekam jeszcze troszke i wykonam kolejny test(słyszałam że z nimi tez różnie bywa) jesli nie dostane okresu a jak test negatywnie wyjdzie to wybiore się do lekarza. Pozdrawiam.

5 lata 5 miesiąc temu #589645 przez liliana2008
Już się nie łudze..... sprawdziłam w kalkulatorze dni płodnych i ewidentnie wychodzi ze owego razu nie byłam płodna.... więc to moje chore ujorenia były a nie objawy ciąży.... głupia jestem.... czekam na okres ppewno przyjdzie w najmniej odpowiednim i spodziewanym momencie :( :( :( :( :( :( straszne tak sie zafiksować. Powodzenia Wam zycze w staraniach bo mój mąż zapiera się nogami i rękami.

5 lata 5 miesiąc temu #589662 przez Mirella
Owulka sie potrafi przesuwać, kalkulator to nie wyrocznia :blink: u nas na staraczkach mówimy, że póki nie ma @ póty jest nadzieja :lol: nadal trzymam kciuki

5 lata 5 miesiąc temu #589696 przez liliana2008
Dziekuje :kiss: dam znać co i jak. Pewno okres...

5 lata 5 miesiąc temu #590128 przez liliana2008
Dziś mam wodniste upławy. Co one moga oznaczać? nadejscie miesiączki która sie spóźnia?

5 lata 5 miesiąc temu #591879 przez liliana2008
Okresu brak a mdłości się utrzymują......

5 lata 5 miesiąc temu #594529 przez liliana2008
Test ponowny negatywny (2). Bolą piersi tzn . że okres tuż tuż .....:(

5 lata 5 miesiąc temu #594592 przez Katarzynka
nie chcem Ci robić nadziei ale mnie piersi w ciąży zaczęły boleć... i mam swoje dwa skarby :kiss:

5 lata 5 miesiąc temu #594720 przez liliana2008
Co będzie to będzie :) Dziwne właśnie bo bolały mnie tylko jeden dzień a dziś już nie. Zawsze przestawały boleć dopiero jak okres dostałąm a tu tak przed czasem. Za to bolą mnie mięśnie podbrzusza tak dziwnie ... jak po 100 brzuszkach :)... Myśle że to na okres . Zobaczymy. Jeszce mam takie dziwne uczucie jak by coś mi płyneło z dróg rodnych i jak za chwile bym miaął dostać okresu, a to taki wodnisto bezbarwny śluz.Dzieki za odp.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka