Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Cześć wszystkim ;)

5 lata 2 tygodni temu #757424 przez tweety1992
Witam wszystkie Panie ;) Nazywam się Marcela i jestem w 19 tygodniu ciąży. To moja pierwsza ciąża i troszkę się boje. Myślę że tu znajdę pomoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 tygodni temu #757533 przez Karo290392
Hej Marcela :)
Napewno na forum znajdziesz mnóstwo ciekawych i pomocnych osób gdy dolaczysz do którejs z grup. :)
19 tydzień...kiedy to było :) Jak znosisz ciaze ?:) znasz juz płec?

5 lata 2 tygodni temu #757534 przez Dave
Witaj gratuluję :lol: :lol: :lol: :lol:

Myślę, że tu nie będziesz się nudzić :lol:

Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

5 lata 2 tygodni temu #757598 przez tweety1992
Oh niestety nie znam płci jeszcze ;( Mój lekarz mówi że dopiero za 2 miesiące się dowiem. Ale to tak mnie męczy że nie umiem wysiedzieć. Chciałabym już wiedzieć co będzie. A co do znoszenia. Hmm ... no cały czas mam mdłości,ostatnio coś często mnie boli,kłuje,ściska brzuch. Niestety nie czuje jeszcze ruchów dziecka. A z innych objawów to cogodzinne latanie do wc i różne dziwne zachcianki;)

5 lata 2 tygodni temu #757898 przez Karo290392
Juz prawie połowa za Toba i ani sie obejrzysz jak maluch bedzie z Wami :) Teraz czas szybko leci a ostatnie tygodnie to sie ciagna niemilosiernie przynajmniej u mnie tak było :)
A to dziwnie ze tak długo musisz czekac na poznanie płci no ale chyba ze dzieciatko jest tak ulozone ze sie ujawnic nie chce :) my dowiedzielismy sie ze córa bedzie na drugim scanie w 20 tyg. bo to miał byc ostatni scan ( w uk sa tylko 2 )wiec pani tak mna kreciła az mala sie ulozyła vtak aby bylo ja idealnie widac :)

A brzusio juz widac ?:) przylaczylas sie juz do jakiejs grupy ?:)

5 lata 2 tygodni temu #757918 przez tweety1992
Widać mały ale widać szczególnie jak coś bardziej przyległego założę. Wczoraj założyłam golf to mąż mi mówi "w tym swetrze to dopiero widać że jesteś w ciąży"
A co do grup może coś polecisz bo ja tak sobie od wczoraj i nie wiem co i jak :/
No moje to na USG we wtorek tak się kręciło że ciężko było zobaczyć. Ale inne Panie też narzekają że muszą czekać także myślę że coś z lekarzem jest nie tak.

5 lata 2 tygodni temu #758058 przez monisiowa
Również witam wszystkie Panie :)
Jestem tutaj po raz pierwszy. Mam na imię Monika i jestem najprawdopodobniej w 6 tygodniu ciąży. Do lekarza idę za tydzień, więc wtedy będę wiedziała więcej (mam nadzieję). Bardzo się boję, bo w czerwcu poroniłam. Mam nadzieję, że tym razem się uda

5 lata 2 tygodni temu #758133 przez tweety1992
Witamy monisiowa ja też tu nowa ;) Gratuluję ;) Miejmy wszyscy nadzieję że wszytsko bedzie dobrze ;)

5 lata 2 tygodni temu #758457 przez Karo290392
tweety1992
Polecam ten oto wątek www.zapytajpolozna.pl/51-przedstaw-sie/5...Page-175.html#758177
Dziewczyny sa cudowne :) byłam z nimi praktycznie przez cała ciaze i nadal sie odczepic nie moge bo sa przekochane :) a no i oczywiscie do danego miesiaca sie mozesz przylaczyc :)

monisiowa
Witam cię ciepełko :)
Trzeba byc dobrej mysli a zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :)

5 lata 2 tygodni temu #758506 przez tweety1992
No na przyszłych mamusiach jestem wpisana do Luty 2014 ;) Panie się wypowiadają i jest miło ;)

5 lata 2 tygodni temu #758526 przez monisiowa
dziękuję Karo290392 i tweety1992 :) słowa wsparcia wywołują uśmiech na mojej twarzy :)

5 lata 2 tygodni temu #758595 przez tweety1992
Pociesze Cię ... Ja 4 lata temu straciłam ciąże także. Nie umiałam się pozbierać długo w końcu mój mąż a wcześniej chłopak kupił mi pieska. Teraz po tylu latach udało się i jestem już w prawie 20 tygodniu ;) Wszystko jest dobrze ;) Także Tobie też się uda. Trzeba mieć nadzieję :)

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka