BezpiecznaCiaza112023

Witajcie słonecznie :)

10 lata 2 miesiąc temu #829055 przez Martyna82
hej, jestem Martyna, jestem w 19 tygodniu ciąży, jeszcze nie wiem, czy to chłopiec czy dziewczynka :) Mieszkam w Hiszpanii i szczerze mówiąc nie bardzo mam z kim tu powymieniać ploteczki, nowinki i dlatego postanowiłam do Was dołączyć :)Liczę też na Wasze cenne rady i wskazówki.
Jest to moja pierwsza ciąża, jeszcze nie czuję konkretnych ruchów dzidzi, co już trochę mnie niepokoi, ale czuję różne inne rzeczy "bulgotanie" przelewanie" bąbelki" - więc uspokajam się, że to już to. Ale i tak czekamy na zdecydowany kopniaczek :)
Przytyłam bardzo mało, bo od początku ciąży tylko 2,5 kilo, a jem rozsądnie, więcej niż przed ciążą, więc nie wiem. Czy któraś z Was ma podobnie?
Brzuszka właściwie jeszcze nie widać, dla postronnych osób, znajomi też się śmieją że to raczej wzdęcie. Na szczęście od około 2 tygodni trochę bardziej się zaokrągliłam i jest nadzieja, że w końcu ten brzuszek mi wyskoczy :)Bo jak czytam że moja dzidzia ma już przynajmniej 15 cm to ze zdumieniem stwierdzam, gdzie ona się mieści????

Hihi, miałam się przywitać, a wypisuję elaboraty! PO prostu pozdrawiam Was słonecznie (bo u mnie cieplutko) i do napisania/przeczytania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829369 przez malutkamilka
Hej Martyna,

witamy na forum i na początku ostrzegam- to forum uzależnia :silly:

to że się martwisz to normalne, kazda z nad to ma mimo ze dzieciątko jest juz po drugiej stronie brzuszka.

oczywiscie mozesz tutaj pisać, ale również mozesz znaleźć forum na którym są dziewczyny z terminem na miesiąc co Ty i tam uzyskasz dużo więcej informacji na bierząco i porównywać swoje objawy z innymi przyszłymi mamami. To forum znajdziesz wchodząc w kategorię, następnie w zakładkę przyszłe mamy i odpowiednio wchodzisz w miesiąc na który masz termin porodu i po prostu piszesz- przyjmą Cię dziewczyny bardzo serdecznie.

pozdrawiam i życzę szczęśliwej drugiej połowy ciąży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl