BezpiecznaCiaza112023

Kochane mamusie czekam na opinie Wasza

10 lata 1 miesiąc temu #845529 przez SylwiaL
Jestem we wczesnej ciąży. Moj ginekolog stwierdzil,ze to jest2-3 tyg ciąży. Okolo 1 tyg temu kochalam sie z partnerem niestety wystąpili delikatne plamienie różowej barwy pojechalam na pogotowie dostalam duphaston na zmiejszenia ryzyka poronienia. Po tygodniu W sobotę wieczorem po przebudzeniu mialam brązowe uplawy znow pojechalam na pogotowie Pano ginekolog nie wiem jakim cudem,ale wyliczyla mi ma swoim kartoniku,ze jest to 8 juz tydzień ciazy!!? ( jak to wyliczyla nie wiem mój ginekolog i wcześniejszy na pogotowiu byli zdania ze2-3 tydz) pow mi,ze prawdopodobnie to poronienie, mam leżeć i zwiekszyla mi dawke leku duphastonu oraz zlecila badania neta hcg i stwierdzila,ze nie widzi zarodka i cisza wolno sie rozwija.. W sumie nic dziwnego jak ciaza 3 tydz a ona rozpatruje ja jak 8 tydz. Jednym prostym zdaniem narobila strachu calej rodzinie,a ja stracilam nadzieje. Cala niedziele przelezalam,a w poniedziałek pojechalam do mojego ginekologa.. Powiedział,ze nie wygląda to dość dobrze,a po zrobieniu usg pow,ze pęcherzyk ciążowy jest nadal,a zarodek wcale nie musi byc widoczny.Zrobilam wczoraj badanie neta hcg wyszlo 852,90 w kryterium pracowni wychodzi 3-4 tydz ciąży ..ccaly czas leze biore duphaston i jutro idę znow do mojego ginekologa. Teraz trochę więcej mi leci tego śluzu brązowej krwi,a w dodatku pobolewa mnie brzuch... W czwartek mam drugie badanie beta hcg by stwierdzic czy w porównaniu z wynikiem pierwszym wzrasta... Jak myslicie Moje Drogie to moze byc początek poronienia.? GINEKOLOG POW,ZE JEST ZLE ,ALE JESZCZE NIE PRZEKRESLA TEJ CIAZY..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #848832 przez szpulka
Hej, z tego co czytam i slysze od lekarzy ginekologow, zazwyczaj tzn potoczne poronienie we wczesnej ciazy nie jest tyle poronieniem co po prostu nie przyjeciem sie zaplodnionej komorki. Natomiast co do Twojej sytuacji to należałoby zrobic badania i dopiero po tym stwierdzic co sie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl