BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #21086 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21110 przez Katarzynka
Jak na razie to Łózeczko i wózek popakowane w kartonach żeby kurzu nie zbierały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21114 przez kakasia20
tez lozeczko mam juz zakupione wozek i ciuszkow nieco :)))))zeby na sam koniec nie gonic z tym

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #21260 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21350 przez Joanna-Rona
Witajcie Mamusie Październikowe!

Miło znaleźć się w waszym towarzystwie. Ja mam termin na 4 października, choć po ostatnim USG 3D, 4D doktor stwierdził, że mogę się małej spodziewać między 27 września a 4 października.
Moje Maleństwo to córeczka. Wybraliśmy dla niej imię Alicja i drugie po babci męża i mojej Bronisława.

A tak nawiązując do tematu. Polecam hurtownie artykułów dziecięcych w Skawinie jeśli któraś z Was ma blisko. Ceny mają hurtowe i dobre zaopatrzenie. My już wybraliśmy :
wózek, nosidełko, które jest przy okazji fotelikiem samochodowym łóżeczko z materacykiem, wanienkę i inne drobne rzeczy jednak nie mniej potrzebne. Nasza mała będzie naszym pierwszym dzieckiem więc potrzebuję wszystko. Wydatek szykuje się spory bo jak obliczyliśmy jakieś 2000 zł plus minus ale pocieszam się, że dużo rzeczy zostanie na przyszłość. Jesteśmy z mężem najstarszymi dziećmi w obu rodzinach więc niestety nie mamy od kogo pożyczyć choć części z tych rzeczy.

Całuje Joanna. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21354 przez Katarzynka
Witaj mamy ten sam termin porodu i też lekarz mówił mi że mogę się spodziewadz dzidziusia juz 27 wrzesnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21362 przez Joanna-Rona
Katarzynka napisał:

Witaj mamy ten sam termin porodu i też lekarz mówił mi że mogę się spodziewadz dzidziusia juz 27 wrzesnia :)


Kasiu bardzo się cieszę będziemy miały okazje podzielić się na bierząco wszystkimi nowinkami
i rozwiązywać podobne (problemy oby było ich jak najmniej)

Bardzo gorąco Cię pozdrawiam i Maleństwo, które będzie ruwieśnikiem mojej Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21366 przez Katarzynka
Jak wcześniej pisałam nasz Mateuszek lub Oliwka jest bardzo wstydliwe i zasłoniło sie pępowią może dowiemy sie na nastepnej wizycie 07.07 jak pani doktor uda się zaglądnąć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21384 przez poziomka32
Witajcie!!!
Ach miałam małą przerwę w odwiedzinach forum!!! Moja ciąża to 24 tygodnie i 3 dni!!!Byłam na USG 3D i widziałam swojego maluszka jak się wierci!!!jak macha rączkami ssie kciuka i ciągnie pępowinę!!!Już powoli zaczynam kupować nieco ubranek i trochę elementów typu termometr, nożyczki do paznokietek, pieluchy tetrowe w żyrafki i słoniki:):):):) i takie tam różności:)Mój mały Antoś (już upewniono mnie co do płci mojego Maluszka) harcuje jak może!! ma już w miarę stałe godziny np. 5-5.30 rano albo około 23.00...właśnie zaczyna hihihihih....poza tym zgaga doskwiera coraz bardziej!!!! Bóle pleców się zaczynają i jakieś napady dziwnych humorków mam!!! Normalnie jak w pierwszym trymestrze!! Raz się śmieję, a za chwilę płaczę albo jestem wściekła. Eh...rozglądam się za wózkiem...bardzo podoba mi się x-lander x -run!!! A co do kąpieli w jeziorkach lub basenach - jakoś sceptycznie jestem nastawiona. Boję się że mogę "coś przynieść" z basenu. Tyle się teraz słyszy....wiem że ma to zbawienny wpływ na samopoczucie i plecki ale...prowadzę aktywny tryb życia i myślę że to wystarczy:)
Pozdrawiam wszystkie mamcie!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21404 przez kakasia20
hej ja bylam na usg wczoraj i moja dzidzia jest duza o 2 tyg starsza wiec mozliwe ze termin padnie na pazdzienika po 10 a tu zdj daje:)))nogi dzidzi ucielo bo sie nie zmiescily

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21414 przez Katarzynka
Hej mój mały skarb budzi sie 5 razy dzienie koło 4, 8.30, 14, 18 i po 22 :)
Fajnie że z waszymi maluszkami wszystko dobrze i wizyty sie udały:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21424 przez Madzia89862
no to czekamy na dalsze zdjecia z osg i wizyt:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21426 przez kakasia20
moja dzidzia nie chciala ujawnic plec hee ale to nie wazne jest. wazne by byla zdrowa :))) a wy macie juz zdj bo ja dalam wczoej tutaj zdj z polowkowego:)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21428 przez basik_twins
Katarzynko a może zrob sobie niespodzianke co?
Kolorowa miała z przymusu ale nie narzekała.....

Co Ty na to ? Ja jakbym miałajedno to bym sobie zrobiła - chyba bo oczywiście nigdy nic nie wiadomo nie bede sie zaerzekac w ciemno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21435 przez Katarzynka
Jak pani doktor chce robic USG to ja na to jak na lato a jak przy okazji się dowiemy co się chowa i teraz mnie kopie to tym lepiej bo nie wiem jak się zwracac do Maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl