BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2010

10 lata 7 miesiąc temu #750684 przez MoNiaaa
martela przeciez nie kjazdy chce od razu miec 2 dzieci.
ja juz bedac w ciazy z Julka iwedzialam ze drugie bede chciala w miare wczesnie no i sie udalo nie wielka roznica.
wiadomo zawsze sa plusy i minusy

ja tez nie mam fotki moze za tgydzien cos pstrykne na 25 tydzien:) ale robie sie wielka tzn brzuch mam jak balon i mam wrazenie ze strasznie szybko rosnie

paulinko pewnie jeszcze troche potrwa zanim bedziecie mieli wszystko na tip top a pogodaq rzeczywiscie okropna zimno wieje i pada my tylko do przedszkola i do babci chodzimy

Julka juz katar w przedszkolu zlapala i kaszel..esh uroki przedszkola :side:

szkoda ze nas tak malo tu jest mam 2010

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750753 przez paulinkaaa2202
Judyśka też miała katar trochę przeszło i teraz znowu ale nie ma co się dziwić jak taka pogoda jeszcze mnie teraz rozebrało zatoki, zatkany nos standard :(

Ale mam nadzieję że dotrwa do pasowania na przedszkolaka. Chyba musze kupić znowu tran i jej podawać może pomoże a na pewno nie zaszkodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750774 przez wola82
Czesc dziewczyny.
Martela jak poczujecie sie gotowi to i zaczniecie dzialac, ja nigdy nie chcialam miec 1 dziecka zawsze to na przyszlosc kogos ma, a moj maz jest jedynakiem i widze jakim jest czasami egoista i samolubem, wiem ze tak nie powinnam pisac, ale zrobie wszystko zeby moje dzieci takie nie byly, a dotego tesciowa strasznie jest zazdrosna o niego.
Ja juz Lukasowi podaje tran osd jakichs 2 tyg, na razie odpukac jest zdrowy i apetyt mu sie poprawil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750835 przez paulinkaaa2202
Jeśli chodzi o egoistów jestem zdania że to też zależy od wychowania. Ja np jestem jedynaczką i strasznie denerwuje mnie gadanie o ale ci fajnie nie musiałaś z nikim się dzielić, wszystko miałaś itp. Fakt nie musiałam się z nikim dzielić ale to nie było tak kolorowo że miałam co chciałam wręcz odwrotnie. Czułam się strasznie samotna brakowało mi siostry czy brata, sprzeczek, kłótni, rozmów z rodzeństwem itp

A mój M często jest egoistyczny co mnie strasznie denerwuje mimo że ma rodzeństwo. Kiedyś byłam egoistyczna ale teraz to się zmieniło od kiedy mam M i dziecko. Zawsze tak jest że kupie coś małej mojemu M a nic sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750876 przez wola82
Paulinka to Ci fajnie nie bylo, nie no to moj maz mial wszystko co chcial i tak teraz probuje Lukasa wychowywac, ja tez chce wszystko dac mojemu synowi na co mnie tylko stac ale nie kolejna zabawke czy czekoladke, tylko wole poswiecic mu swoj czas do poki mam go nadmiar zwlaszcza teraz a nie jak zacznie dorastac czy juz bedac samodzielnym ja sobie przypomne ze mam dzieci i wtedy je zaczne wychowywac, tego postaram sie uniknac i mam nadzieje ze i sie uda.
I na zakupach mam to samo co Ty Paulinka.

Martela a co u Ciebie nowego :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750895 przez paulinkaaa2202
Ach ci faceci mamy podobnie mój M chce rozpieścić Judytę zabawkami i słodyczami. Tak samo było wczoraj chciała kanapkę mówię zrób jej z masełkiem i z szynką albo samym masełkiem. Judyta mówi że chce z nutellą ja mówię że rano jadła więc żeby jej nie dawał to zrobił jej z nutellą i to dwie połówki myślałam że szlak mnie trafi. a później się dziwi czemu mała jest taka uparta i nieusłuchana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751458 przez martela89
Ja na pewno chcę mieć 2gie dziecko ale jeszcze nie wiem kiedy :)
A co u mnie nowego? hmm..
Jakoś leci,Vania rośnie,jest coraz mądrzejsza(czasami aż za bardzo) ale to jak wszystkie dzieciaczki. Co do rozpieszczania to obydwoje ją bardzo rozpieszczamy,oczywiście są granice ale bardziej słucha mnie niż M :laugh: W końcu ostatnio udało mi się wieczorne wyjście,a Vania z zadowoleniem została z moją babcią bo do tej pory to bez mamy nie zasnęła :kiss: Do przedszkola na razie nie chodzi może w przyszłym roku,i tak jakos sobie zyjemy :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751468 przez sylwus136
Hej dawno mnie tu u was nie było :)

Gratuluję maluszków w brzuszkach :)
Super zdjecia brzuszków widziałam

Martela nie jesteś jedyna jeśli chodzi o decyzję o 2 dziecko. My też świadomie to odkładamy i nie myślę że jest to coś złego. Poprostu chce ustawić swoje życie pożądnie by moje dzieci w przyszłości miały wszystko. No i tyle :)

A tak to ja Kapiemu podaje Bioaron C i też ODPUKAĆ jest dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751556 przez MoNiaaa
co do rozpieszczania to wydaje mis ie ze nie rozpieszczamy Julki wrecz przeciwnie staram sie jej pokazac ze to nas ma sluchac a jakies placze czy fochy na mnie nie dzialaja
niestety ostatnio ma jakis czas na jojdanie jak cos jej nie pasuje albo nie dostanie to zaraz niby placze ale tylko pogarsza swoja sytuacje:P
teraz Julka jest pochlonieta przygotowaniami dla dzidzi ja zaczelam prac ubranka a ona w 7 niebie bo oglada podaje itp.ciekawe czy bedzie taka pomocna jak juz mala bedzie na swiecie :P

zycie jedynaka moim zdaniem tez nie jest fajne ja mam 3 rodzenstwa i nie wyobrazam siobie byc sama za dziecka zawsze mozna sie pozalic i ponarzekac na rodzicow:P

z tymi zakupami to juz chyba tak jest jaks ie jest mama mi zawsze szkoda na zakupy dla siebie jak mam kase to zawsze sie konczy ze cos julce albo M kupie a sobie innym razem:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756502 przez paulinkaaa2202
Nie wiem czy się cieszyć czy nie miałam dostać okres 1 października a dzień wcześniej miałam plamienie takie brązowe a później już nic dzisiaj też nic... nie wiem czy się w końcu udało? strasznie mnie brzuch boli i kręgosłup na dole :(

Na test chyba jeszcze za wcześnie trzeba czekać ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756505 przez wola82
Paulinka trzymam kciuki zeby sie udalo, zobaczysz co sie bedzie dalej dzialo, a chyba mozesz sprobowac juz zrobi test, dla pewnosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757316 przez paulinkaaa2202
No na razie nie mogę kupić testu, dzisiaj już 3 dni tych plamień ale to bardzo malutko troszeczkę na wkładce przez cały dzień pożyjemy zobaczymy

Dzisiaj byłyśmy z małą u lekarza bo ma brzydki ropny katar i zaczęła kaszleć. Ale na szczęście osłuchowo czysto uszy też więc podaję jej lipomal, witaminę C i robimy wieczorem inhalacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757384 przez alutka1011
Paulinka trzymam kciuki z całych sił! :kiss:
Ja wczoraj byłam na wizycie dzidziuś wysoko i 1,5 cm rozwarcia więc coś powoli się zaczyna dziać :)
Moja całe szczęscie zdrowa zresztą rzadko choruje :)
Zdrówka dla dzieciaczków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757388 przez paulinkaaa2202
No to Alutka szybkiego porodu :)już bliżej niż dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757585 przez wola82
Alutka to jeszcze troszeczke i bedziesz podwojna mamusia :) duzo sily do porodu zycze.

Lukas mial zapalenie ucha w niedziele i poniedzialek caly czas plakal, nawet Nureflex nie pomagal, dopiero po dawce antybiotyku popuscilo, a teraz dochodzi do siebie, dzisiaj juz wiecej je i lobuzuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl