BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 4 miesiąc temu #53817 przez raczek10
witajcie . JA WCZORAJ TROCHĘ SOBIE ODPUŚCIŁAM I JADŁAM WSZYSTKO ,ALE TO TYLKO TEN 1 DZIEŃ W TYGODNIU . A WAGA MOJA PO 6 DNIACH 1 KG MNIEJ CZYLI 84 . ZOBACZYMY JAK BĘDZIE ZA TYDZIEŃ . ALE BĘDE WALCZYĆ .


POZDRAWIAM.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53822 przez Batmanik
witam!!!
ja tez niestety sobie wczoraj z leksza odpuscilam i niestety dzis tez:( ale sobie mowie ze nie wolno tak od razu drastycznie sie odchudzac:)
moje dziecko daje ostatnio tak popalic nic sie nie da zrobic:(
slini sie raczki pcha do buzki takze mysle ze to przez zabki :unsure:
pozdarwiamy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53831 przez raczek10
NASZ tez sie ślini ja k nie wiem . zaraz nasze chłopaki będą naz gryżć . :laugh: ja od jakiegos czasu zmieniam sobie awatar i coś mi się tnie . przed chwilą wstawiłam piłkę z tych dostępnych a jak wstawiłam swoje zdjęcie to mam 2 awatart . na wątkach mam stary a na ostatnich dyskusjach mam nowy . Batmaniku jak ty u siebie widzisz ? wczoraj dziewczyny pisały ,że u nich na wątku jest nowy ,wię może to tylko tak u mnie jest .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53836 przez Batmanik
ja widze Jasia w bluzie z napisem 58 a wczoraj bylas Ty-Raczku wiec chyba sie zmienilo :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #53839 przez raczek10
no właśnie jasia dziś wstawiłam i też go widze ale na logowaniu i na stronie ostatnie dyskusje a tam ,gdze sie posty pisze na wątkach to u mnie jest Zuzia w ramce. no nic może samo coś wskoczy , :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53842 przez Batmanik
tak patrze jaki Twoj Jasiu duzy jest w porownaniu do mojego brzdaca:)
a z tymi zdjeciami to porazka ja kiedys wrzucalam 10 razy bo nie wskakiwalo mi nowe zdjecie a okazalo sie ze ja go nie widze a na forum normalnie pokazuje :unsure:
masakra dzis jest ten najgorszy dzien w roku :( i ja jakos tez nie mam natchnienia do niczego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53843 przez raczek10
JA TEŻ MAM DZIEŃ NIE NAJLEPSZY IDE KAWE ZROBIE TO MOŻE TROCHĘ POMOZE , :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53866 przez Martynka__89
Hej mój wątek umarł całkowicie jeśli pozwolicie zagoszczę u Was już na dobre ^^ Mateuszek też ślini się straszliwie, szczególnie gdy noszę go w pozycji na brzuszku. Dalej ulewa ale podobno to normalne do 6m-ca. W szpitalu kazali zakupić mi nutriton bebilon do zagęszczenia pokarmu skutkiem podania tego był ból brzuszka i nie potrafienie wypróżnienia się Mateuszek cierpiał po tym. Jest tylko na piersi i mam zamiar późno wprowadzać nowe pokarmu ok 5/6 miesiąc ale za to soczki będę podawać i herbatki owocowe jak skończy 4 m-ce. Mateuszek powolutku zaczyna się głośno śmiać udało się kilka razy ale za to go nie przegadasz :) bardzo lubi rozmawiać :) i jest typowym przytulaskiem :* Co trzyma w rączce już chce wkładać do buzi a najlepiej to smakują mu własne rączki, a gdy jest nagi to rączkami dotyka się po całym ciałku takie to słodkie :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53873 przez raczek10
MARTYNKA zostań z nami ,bo faktycznie u was cisza .

JASIEK raz złapal se za ptaszka ,ale sie uśmiałam z tego ,dzieciaczki badaja wszystko co się da . :laugh:
JASIEK TO JUZ PRAWIE SAM SIE OBRÓCI Z PLECKÓW NA BRZUSZEK . :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53880 przez Martynka__89
Muszę przyznać że to śmieszna trochę sytuacja :p Mateuszek lubi badać właśnie to swoje prywatne miejsce :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53891 przez Marysia27
Ale się wkurzyłam, przed chwilą zrobiłam obszerny wpis, chciałam go wysłać na forum a tu informacja żebym zalogowała się ponownie i od nowa zabawa :angry:
Więc tym razem krócej- witam " nową wrześnióweczkę" :)
Druga rzecz dotyczyłam tego, że Bartek spadł dziś z przewijaka, na szczęście do łóżeczka, ale to mogło się skończyć tragedią. ponieważ jest bardzo sprawnym dzieckiem, nie zostawiam go samego na przewijaku- a montowany jest on na łóżeczku- i teraz też tak było. Zmieniałam mu pampersa, jedną ręką trzymałam Go pod tyłeczek, a druga naciągałam body, a ten mały gałgan odepchnął się silnie nóżką, przekręcił z pleców na bok i poleciał :ohmy: Dziękowałam Bogu że wpadł do łóżeczka na kołderkę, więc się nie poobijał,ale przestraszył się bo trochę popłakał. Chwila moment i mogło stać się nieszczęście...
Bartocha też manipuluje wszędzie rączkami, a najbardziej przeraża mnie, jak zmieniam mu pampersa z kupą, a on akurat rączki w to pakuje...Bez mojej interwencji się nie obchodzi :blink:
Poczytałam, napisałam i zabieram małego na spacer, miłego dnia dziewczynki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54355 przez raczek10
cześć .
Nasz JASIEK wczoraj wieczoeem nauczył się przewracać z plecków na brzuszek i odwrotnie :lol: :lol:
ale się cieszyłam jak głupia . ale jestem dumna z postępów synia :laugh:
wieczorem jak Jaś będzie chciał szaleć na tapczanie to nakręce mały filmik jak on to robi i wam się pochwalę :laugh:

jest cudowny :laugh:

AZuzia to taka aparatka się zrobiła ,że by tylko chciała ,żebym na nia się ciągle się patżyła i tylko jak coś zrobi to krzyczy mamo patrz . :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54465 przez Batmanik
raczek to musisz miec podzielnosc uwagi :laugh: a moj ciagle marudzi i raczki w buzce ma jest urwanie glowy z nim ale az mi go szkoda bidulka tak sie meczy :( wczoraj na noc posmarowalam mu dziaselka zelem to przynajmniej pospal dluzej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54468 przez raczek10
HE he BATMANIKU muszę mieć ,bo inaczej JASIEK ciągle by na podłodze leżał :laugh: tak sie kreci i w ogóle ,że za nim nie nadązam . A Zuzi to musze pilnowac jak oka w głowie bo to mały buszmen . z szafek w kuchni wszystko bierze i prubóje gotować w swoich garkach . NO i chyba malarzem zostanie ,bo nie nadążam ścian zmywać tak pisze . A jak się jej pytam co robisz ,to ona mówi ,że NIĆ . :woohoo: OSTATNIO MAKARON NA SZNURÓWKI NAWLEKA I TAKA JEJ ZABAWA ,ALE TO DOBRZE ,BO PRZYNAJMNIEJ CZYMŚ SIĘ ZAJMIE .

BYŁAM TERAZ NA DWORZE I CZUJE SIĘ BOSKO . jA MIESZKAM ,PRZY LESIE I NORMALNIE DZIŚ ZAPACHNIAŁO MI WIOSNĄ :lol:

PS. MARYSIU JAK DUŻEGO POSTA PISZESZ TO GO SOBIE KOPIUJ ,JA TAK ROBIE ,BO CZASAMI TEŻ ZDĄZE SIĘ WYLOGOWAC . :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54915 przez raczek10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl