BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #28871 przez Batmanik
Witam!!!
to jak sperma przyspiesza porod to cale szczescie ze nnie urodzilam wczesniej :blush: ale nie mialam zagrozonej ciazy...dopiero teraz mam zamiar lezec ilke sie da zeby maly wytrzymal jeszcze 2 tyg przynajmniej do powrotu taty...a tak do do tej pory robilam wszystko, nawet autem jezdzilam w dluzsze trasy...ale juz teraz na lotnisko nie wyjade :(
a noc minela nawet spokojnie moze z raz sie przebudzilam a tak to ogolnie ok...
maly pobuszowal teraz juz spi...

ROXANA CO ZNOW TYMUS CHCE SIE WYBRAC NA SWIAT CZY ZNOW BAWI SIE URWIS MALY? :laugh:
MILEGO DNIA!!!
POZDRAWIAM!

PS. U NIE Z ENERGIA BYWA ROZNIE...RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ ALBO NA 2 GODZINKI PRZYPLYWA ENERGIA I ZARAZ OPADA :S TAK SAMO Z HUMOREM JEST :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28872 przez roxana
Batmanik spokojnie mam koleżanki które próbowały metody ze spermą i nic...
Więc to nie zawsze działa.
Jedna z dziewczyn z którą leżałam teraz na sali mówiła, że sex od 3 tygodni codziennie, zaorała ogródek, umyła okna, powycierała podłogi i nic. Oksytocyna w kroplówce nie pomogła, nawet cewnik nie dał zadnych rezultatów - nie było akcji porodowej.

U każdego jest inaczej.

Mój synek jest niesforny, lubi być w centrum zainteresowania;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28882 przez Katarzynka
Hej dziewczynki :)

Mi od wczoraj troche nogi puchną poznałam po tym że mi w kapciach ciasno :(

A sperma działa dopiero po 37 tygodniu jak mówił pan ordynaor a wczesniej nie. Ciało jest tak przygotowane że wczesniej nie reaguje :) wiec wczesniej mozna bez obaw sie przytulać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28885 przez roxana
Katarzynko mi najpierw ręce zaczęły puchnąć a potem stopy ale bardzo pomaga masaż, zimna woda i trzymanie wysoko nóg.

To prawda, że sperma po 37 tyg. ale sam orgazm też może wywołać skurcze - u mnie tak się działo. Miałam w nocy podczas snu orgazmy i one za każdym razem powodowały skurcze.
Nie wiem czy są w stanie wywołać poród?
Ale u mnie coś czuję idą jakieś przygotowania:)
Oby mnie intuicja n ie zawiodła.
Czytałam właśnie że niedługo przep porodem tak się dzieje, że kobieta jest bardzo senna i zmęczona. Podobno to od hormonów.
JUPI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28916 przez Katarzynka
Byłam w przychodni z tymi obrzękami i wyszło że też mam wysokie ciśnienie i dostałam skierowanie do szpitala na jutro na 9.00. A jak bym dziś strasznie źle się czuła to mam jechać juz dziś :(

Wcale tam nie chcem, na ale dla Dzidzi pojade.

Mają badać ciśnienie i sprawdzzić czy przez trzy dni będzie dobre, jak będzie OK to po trzech dniach do domu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28919 przez roxana
Jedź Katarzynko koniecznie.
Z tym ciśnieniem to trzeba bardzo kontrolować. A jak jesteś w szpitalu to zawsze lepiej, mogą szybko zareagować. Ciśnienie jak masz za duże to muszą kontrolować maluszka.
A i KTG będą Ci pewnie robić - to super sprawa. Posłuchasz serduszka i zaraz lepiej ci się zrobi:)
Głowa do góry - będzie dobrze.

Jak tylko coś się wyjaśni to pisz koniecznie a ja trzymam kciuki za krótki pobyt w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28921 przez Katarzynka
Z Kinga wszystko dobrze juz w przychodni sprawdzili :)

A dopiero jutro mam iść bo ta Ginekolog co mi skierowanie dziś pisała jutro będzie mnie przyjmować :D

Jestem spokojna, jakoś się nie przejmuje tylko mój Piotruś sie stresuje, to on mnie zawiózł do przychodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28924 przez Batmanik
Katarzynko bedzie wszystko ok nie martw sie...mi w tamtym miesiacu nogi tak spuchly i lekarz mnie nastraszyl ze to moze byc zatrucie ciazowe myslalam ze umre jak naczytalam sie co to dokladnie znaczy :ohmy: i tak co jakis czas teraz puchnie mi przewaznie prawa noga...ale nie mialam wysokiego cisnienia ale dobrze ze bedziesz pod obserwacja takze napewno Ci to nie zaszkodzi...trzymajcie sie tam dzielnie z niunia i jak tylko Was wypuszcza dawaj znac co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28929 przez roxana
U mnie w szpitalu robią wszystkim ciężarnym po 30 tyg. KTG 2 razy dziennie. Moje ulubione chwile w ciągu dnia.:)

Przy zatrucie owszem się puchnie ale wtedy wychodzi białko w moczu. Przynajmniej tak mówił mój lekarz. Bo jak zaczęłam puchnąć to tewż się wystraszyłam - zresztą wszystkie tak reagujemy.

A dzieciaki to się mają fantastycznie - siedzą sobie w brzuszkach, dobrze im i nie przejmują się niczym. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #28932 przez kasia86
ja też bardzo puchne ale zwłaszcza jak jest gorąco...jak były upału to na wieczór miałam nogi jak balony,piekły nawet, takie dziwne uczucie ajak chodziłam to bolało..pomagało moczenie nóg w zimnej wodzie..
co wieczór siedziałam na balkonie i moczyłam stopy tak długo aż poczułam ulge i od razu do wyrka spać bo bez tego bym nie zasnęłą
mówiłam to ginowi to dotykał moich nóg i mówił że nie mam obrzeków więc jest oki i jeśli opuchlizna schodzi po nocy czyli po dłuższym odpoczynku to nie ma czym się marwtić

katarzynko dobrze sie stało że pojechałaś do tego lekarza bo z wysikim cisnieniem nie ma zartów..może to tylko raz miałaś podwyższone ale lepiej to skontrolować..lepiej dmuchać na zimne w końcu to zdrowie Kingi najważniejsze

mam w końcu łóżeczko :) moja żyrafka stoi już na swoim miejscu i pięknie pasuje do moich motylków :)

chyba ostatecznie wybrałam wózek....co myślicie o nim??? to jest TAKO JUMPER X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28934 przez Katarzynka
Ja się nie martwie bo czuje się dobrze :) Tylko ginekolog mówiła że lepiej sprawdzić i dmuchac na zimne niz cos przegapić ;)

A nie chcem tam bo tam nudno :(

Jak wyjde to wszystko napisze co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28935 przez Katarzynka
Śliczny wózek myśle o podobnym tylko czerwono-czarnym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28937 przez Batmanik
dokladnie przy zatruciu wychodzi bialko w moczu ale zaczyna sie od opuchlizny...mi w upaly nie puchly nogi dlatego tym bardziej sie przestraszylam ale jest ok :) teraz mam ten wykres Cardrif zeby badac ruchy malenstwa...licze od dzis a tu maly robi nazlosc i tak slabo czuc ruchy i dopiero 7 jest a ma byc conajmniej 10 ale jeszcze nie panikuje zobacze jak jutro bedzie :huh: a tak to od dzis znow zaczelam pic herbatke laktacyjna a od jutra okupuje lozko dopoki tatus nie wroci :S bo ciagle sie martwie ze maly zrobi psikusa i nie poczeka na tate-ale nie wiem czy to cos da ale sprobowac nie zaszkodzi...
Sliczny wozek uroczy dla malej ksiezniczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28938 przez roxana
Batmanik ja też wypełniam wykres ruchów, tylko mój mały jest taki niesforny że najpóźniej o 10 mamy już 10 ruchów.
Ale to tak nie działa, że potem już się nie denerwujesz, jak mały śpi i ma przestuj w ruchach większy niź 2 godziny, a zdarza mu się to bardzo źadko to zaczynam świrować i staram się go budzić:)

A leżenie powinno ci pomóc, ja jak miałam skurcze to jednym z zaleceń było właśnie leżenie. I szyjka się nie skraca bo grawitacja nie działa.

Kasiu bardzo ładny wózek, szczególnie dla dziewczynki. :)

A mnie właśnie stopy i ręce puchną po nocy a jak wstanę to po godzince, dwóch wszystko schodzi.
Każdy ma inaczej i bądź tu mądry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28962 przez iwo23_1990
Witam:)
Ale sie dzisiaj rozpisałyście :laugh:
kasia86 Wózeczek jest śliczny a z tego co mówisz to mamy takie same łóżeczka dla naszych maleństw :)
Ja przed wczoraj mialam niezlego schiza... zaczał mnie okropnie bolec zab, dentysta chciał go wyrwac bo powiedzial ze jest leczony kanalowo i nic nie da sie z nim zrobic ale sie boi bo jestem na koncach ciazy juz wiec sie nie zgodziłam na wyrwanie i przepisał mi tylko antybiotyk który nic nie pomagał, po południu już nie wytrzymałam i pojechałam do kliniki stomatologicznej prywatnie a tam rozwierciła ząb i stwierdziła że z zębem nic nie było robione i że zrobił sie zgorzel, ale da sie go wyleczyc tak że wszystko sie da jak sie chce ząb przestał bolec:) a bałam sie wyrywania bo bałam sie że aż urodze z bólu bo nie działaja na mnie te znieczulenia co oni maja...
Pozdrowienia dla Was i Maluszków :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl