BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 8 miesiąc temu #30936 przez wiola
Alutka,witaj ,ja od urodzenia kąpałam Filipka w nie gotowanej wodzie,i nic mu nie było,a co do prania ubranek to od 3 miesiąca piorę mu w normalnym lepszym proszku i nic mu się nie dzieje,to zależy od skóry dziecka,musisz sama sprobować, :) ,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30939 przez Madzia89862
wiec alutka my od samych narodzin kapiemy w kranowie wkoncu w szpitalu kapia pod kranem niemowlaki:)a co do proszku to ja piore w niemieckim Vizirze tak od ok 5 miesiaca albo 6 bo nie pamietam nawet ale trzeba obserwowac skore dziecka i proszku wsypywac znacznie mniej a w plynie do plukania dla dzieci plucze pranie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30946 przez asia26
Ja też kąpie w kranówce i na dodatek w wiaderku :) a co do proszku niestety nie mam doświadczenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30957 przez alutka1011
Dzięki dziewczyny bo już to gotowanie i chłodzenie wody dzień w dzień mnie wykańcza teraz juz spróbuje w kranówie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31089 przez asia26
Spokojnie możesz spróbować w kranówie bo na szkole rodzenia położna też kąpała dzidziusia w kranówce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31094 przez alutka1011
no już dwa dni kąpie w kranówie.Jak tam Wasze dzieci że spaniem bo Maja mi ostatnio dała popalić wstała o 8.00 nie spała cały dzień(nie licze tego 10 min) i zasnęła dopiero w nocy o 4.30 nie wiem czy coś ją bolało czy co a ostatnio zauważyłam że nie zaśnie jak mnie przy niej nie ma :( mama nauczyła to teraz ma! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31213 przez asia26
No moja Mała od pierwszych nocy w domu śpi po mimimum 6 godzin w kawałku w nocy, a teraz nawet do 9 godzin, ale lekarz powiedział, że widocznie moje mleko jej wystarcza na taki czas. A w dzień też raczej pije i śpi i tak na przemian a teraz jeszcze jedna przerwa między karmieniami jest na zabawę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31225 przez alutka1011
To Maja dokładnie po chrzcinach wogóle prawie mi nie śpi w dzień a w nocy wstaje co 4-5 godz.Asia tylko Ci pozazdrościc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31283 przez asia26
Ja Małej jeszcze nie ochrzciłam więc mam nadzieję, że jak w końcu to już zrobię to Mała nie zacznie broić :) Choć czasem tak sobie myślę, że chciałabym mieć takiego łobuziaka w domu bo mi się czasem normalnie nudzi a dom mam na błysk odstawiony, bo jak Mała śpi to co mam robić jak nie sprzątać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31315 przez alutka1011
To ja dobrze że mam takiego dobrego męża bo mi coś zawsze pomoże bo tak to ciężko.Ostatnio prasowałam ciuszki o 12 w nocy bo nie było kiedy :( A niestety Majka do spokojnych nie należy i nie uleży nawet na chwile sama :( Czasami to mam nawet ciężko żeby do kibelka wyjść bo tylko wychodzę z pokoiku to już wrzask :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31331 przez Madzia89862
oj alutka pozniej to bedzie jeszcze gorzej.a mala musi sie nauczyc ze mama musi czasem wyjsc na chwilke chociazby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31414 przez alutka1011
Właśnie tego się boje co będzie potem!Nieświadomie ją rozpieszczam bo nie moge słuchać jak kwęka w pokoju!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31982 przez asia26
Czesc dziewczyny i jak tam sobie radzicie? Jakos cicho w naszym temacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31988 przez alutka1011
No strasznie cicho!U nas ok Maja po espumisanie zaczęła robić kupki i nie moge się napatrzeć jak ona rośnie i jak się pięknie uśmiecha coś cudownego!A jak Asiu u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32005 przez asia26
Ja dzięki Bogu nie muszę Oliwki wspomagać żeby kupki robiła od początku nie mam z tym problemu, ale jest za to minus bo co drugi pampers to kupka i taka, że pieluszka przecieka i kupka wylewa się z każdej strony :) masakra kupiłam już pampersy 3 i to pomogło wczoraj pierwsza próba w większej pieluszce i pomyślnie zakończona :) moja Księżniczka też rośnie jak na drożdżach jest już bardzo ciężka, ale nie wiem ile waży bo dopiero za tydzień idę na szczepienie (co ogromnie mnie stresuje) i poznam wagę małej :) i już jest taka kontaktowa śmiejka się cały czas i bawi :) super reaguje na przedmioty powieszone nad nią, sięga po nie a nawet takie, które mieszczą się w jej dłoni podnosi i wymachuje nimi no super po prostu patrzeć jak się rozwijają te nasze Aniołki :) a jak sen Maji i czy daje Ci chwilkę odpoczynku w ciągu dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl