BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 9 miesiąc temu #25087 przez _aga86_
Gratulacje alutka:) Potwierdzam- nie ma nic piekniejszego jak pierwszy raz przytulic swoje dziecko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25092 przez paulinkaaa2202
Gratuluję córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25103 przez basik_twins
KONGRATULEJSZYN :LOL:

pierwsza rozpakowana :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25104 przez alaq
Gratuluję alutka!!!:) Niech mała zdrowo się chowa :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25171 przez basik_twins
a mi sie białko znow podniosło w moczu ale w pojedynczym siknieciu nie ma przynajmniej

we wtorek do szpitala i zobaczymy :lol:
kiedy porod

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #25249 przez Millerna
Jeju Alutka, ale Ci zazdroszczę :kiss: No i oczywiście z całego serca gratuluje :)
11 godzin ale się opłaciło
Ja jutro do szpitala idę i zobaczymy... Mam nadzieję, ze już wrócę z dzidzią...
Czy może jeśli ciśnienie mi się unormuje to puszczą mnie do domu? Jak myślicie kobietki? Ale czy jest sens? Przecież już mam tydzień do terminu... Nie chce wracać bez dzidzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25256 przez basik_twins
No milerna nawet jesli to tydz wiec pospij sobie - ja to robie i to doslownie cala dobe

ja we wtorek caly dzien w szpitalu i werdykt - ale sie powtarzam co?
ale ja zyje juz caly czas tym wtorkiem az o tych całych moich problemach troche zapominam

dzis pielegniarka zasugerowala ze w czwartek pewnie beda chcieli wywolywac ale zobaczymy :)

kurde....
tato mame przywozi mi w sobote :)
to i szyek bedzie musial poudawac normalnego w razie gdyby dzieci go nie postaily na ziemie

to i tz moze mu sie pouklada koncu

no i ja nie bede sama i przerazona za bardzo tez nie bo mama bedzie :)

w sumie to fajnie wyszlo wszytko tylko szkoda ze szymek tak.. :( [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25264 przez _aga86_
No to swietnie, ze mama bedzie z Toba:) Teraz juz mozesz spac spokojnie, bo nie zostaniesz sama na poczatku, a szymon wkoncu pojdzie po rozum do glowy i sie otrzasnie!!! Glowa do gory- teraz moze byc tylko lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25320 przez alutka1011
Millerna też się doczekasz zobaczysz tyle wyczekałaś to jeszcze ten tydzień wytrzymasz!Nie ma się co bać!Myślę że juz cię zostawią!Może cię wezmą na wywołanie i przyspieszą poród zwłaszcza jak masz kłopoty z ciśnieniem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25663 przez asia26
Alutka gratulacje :) kolejna Mamusia doczekałą się godziny zero :) MAsz rację, że to najpiękniejsza chwila w życiu zobaczyć swoje dziecko po raz pierwszy :) Ale to nie znaczy, że teraz też nie będzie pieknie...będzie i to bardzo :) A do basik_twins ja rozpakowałąm się pierwsza a Ty mnie tak dyskwalifikujesz :( Ale to nic życzę Ci, żeby chcieli Ci już wywołać poród, bo w ten upał z dwoma dzidziami w brzusiu pewnie bardzo Ci ciężko :( Moja siostra 11 lat temu była z dwoma dziewczynkami w ciąży i rozwiązanie miało być w zimie a i tek było jej strasznie ciężko a w te upały to już wogóle :( a poza tym no już powinnaś mieć je w rękach :) pozdrawiam wszystkie ciągle czekające Mamusie :) cierpliwości bo za długie czekanie dobre śniadanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29442 przez alutka1011
Co tam u mamusiek lipcowych?Jak wasze pociechy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29926 przez asia26
Cześć wszystkim lipcowym Mamusiom :)
U nas wszystko ok :) moja córka jest bardzo grzeczna śpi i pije na przemian :) Ja dość ciężko przechodziłam połóg i bardzo mi to wszystko ułatwiło tym bardziej, że ciągle sama w domu jestem i nie bardzo mam kogo prosić o pomoc więc dzidzia pozwoliła mi wypocząć :) Plan dnia z nowym członkiem rodziny również został już ustalony także u nas początek wcale nie taki ciężki :) a jak u Was dziewczyny :) piszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29928 przez alutka1011
My też jesteśmy same bo mąż pracuje od rana do wieczora!Mała jest przesłodka czasami daje popalić jak nie może kupki zrobić ale uśmiech wszystko wynagradza!Nie wyobrażam sobie życia bez niej!A teraz sie robi coraz fajniejsza często się uśmiecha patrzy na mnie i mnie słucha jak do niej mówie poprostu dziecko jest największym skarbem!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30477 przez asia26
Moje maleństwo zaczyna ze mną rozmawiać :) a raczej wykonuje pierwsze próby często bardzo udane gaworzenia :) jak do niej mówię wydaje takie słodkie odgłosy, że ze szczęścia łezka w oku mi się kręci :) taka mała istotka a takie emocje potrafi wywołać jakąś głupotką :) a jak u innych Mamuś? Jak Wasze Słoneczka :)
Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30485 przez Millerna
A kiedy Wasze maleństwa zaczęły się uśmiechać? Bo mój maluszek ma już półtora miesiąca, a uśmiecha się tylko nieświadomie. A ja tak nie mogę doczekać się tego pierwszego uśmiechu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl