BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 2 miesiąc temu #61293 przez Oposek
Dziewczyny, przepraszam, że się tak wtrącam w rozmowę, ale potrzebuję rady doświadczonych mamuś:)
Mam termin na lipiec i zastanawiam się, ile ubranek body/śpiochów/pajacyków potrzebuje dziecko w jednym rozmiarze? Tak, żeby móc na kilka dni wyjechać bez robienia prania. Jak to było u Was?
No i jak to jest właściwie z lipcowymi dziećmi- czy w gorące dni ubiera się noworodka w krótki rękawek, czy jednak w pajacyk? Czy rożek w taki upał się przyda, czy wystarczy kocyk? Na ile miesięcy, mniej więcej, starczy wyprawka do 74 cm?

Przepraszam, że tak pytam, pewnie wyda Wam się to głupie, ale nie bardzo mam rozeznanie, więc każda rada cenna. Mam nadzieję, że się nie obrazicie.
Pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #61296 przez alutka1011
Oposek chętnie pomożemy ja rożka używałam tylko do spania jak było ciepło to tylko go odpinałam i przykrywałam cieńkim kocykiem i na początku jak się bałam wziąść małą na ręce.Co do ubranek to ja miałam tak 5-6 z wszystkiego.Moja ma teraz 6,5 msc to nosi rozmiar 74 :) Ja raczej Mai nie zakładałam nic z krótkim rękawkiem na spacerki a w domu to tak.
Jak coś chcesz wiedzieć to pisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61359 przez martela89
Ja rodziłam w sierpniu ale rożek miałam bo mała lubiła w nim spać jak miała tak ok 1,5 mies.

A ciuszków miałam dużo,połowy nawet nie zdążyłam jej ubrać,także najlepiej kupić kilka sztuk i jak coś to kupować na bieżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61362 przez alutka1011
No ja też miałam tego dużo po siostrzeńcu ale od siebie kupiłam po 5 rzeczy z wszystkiego i w sumie tylko te moje zakładałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61376 przez _aga86_
I ja sie wtrace;) Opasek tych najmniejszych (56) nie kupuj za duzo: ja mialam ich sporo, a mala urodzila sie majac 57cm, wiec nie ponosila tych najmniejszych. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61379 przez alutka1011
Moja znajoma właśnie nakupowała ubtanek w roz.56 i 62 a Franus się urodził majac 62 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61766 przez asia26
ja mialam ubranka glownie 62 bo mala miala 56 i w zaleznosci od nr w niektore nie miescila sie i dobrze ze ten wlasnie rozmiar dostalam od kolezanki. kup sobie duzo body bo sa wygodne i jak cieplo na polku to w samym bedziesz mogla dzidzie na polko wziasc i tylko pieluszka nakryc. w rozku nosilam bo balam sie bez bo dzidzinka taka krucha jest jak sie urodzi :) pisz co jeszcze chcesz wiedziec my chetnie pomozemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61783 przez Oposek
Dzięki Dziewczyny, wreszcie coś mi się rozjaśniło:)
Chyba faktycznie kupię rozmiar 62-68, na ostatnim usg podadzą jakąś szacunkową wagę prawda? najwyżej dokupię, albo mężowi zlecę, jak się Dzidzia urodzi malutka;)
Nie ma to jak rady doświadczonych mam:)
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61822 przez alutka1011
No zawsze mężuś albo ktoś z rodziny może dokupić ubranka jak nie potrzebujesz w szpitalu :) My nie takie doświadczone :) jak będziemy mieć 2-3 to mogę powiedzieć że jestem doświadczoną mamą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl