BezpiecznaCiaza112023

Kiedy zaszłam w ciąże?

14 lata 4 miesiąc temu #211 przez Uleczka
Witam!Ostatni okres miałam 3 lipca i trwał on 5-6 dni.Jeżeli odbyłam dwa stosunki:jeden z zabezpieczeniem(prezerwatywa i raczej nie pękła) przed spodziewanymi dniami płodnymi(11.07) a drugi bez zabezpieczenia w dni płodne (19.07) to jakie jest bardziej prawdopodobne jest że zaszłam w ciąze podczas pierwszego czy drugiego??Seks uprawiałam rowniez w terminie spodziewanej miesiączki która już nie pojawiła się:)więc zakładam że wtedy już byłam w ciązy ale...no właśnie jak to jest??pytam bo teoretycznie jestem w 25 tygodniu ciązy ale fasolka jest mniejsza o 2-3 tygodnie i albo cos mi sie poprzesuwało(ale równoczesnie z brakiem spodziewanego okresu pojawiły sie juz objawy więc gdyby doszło do zapłodnienia później to nie pojawiły by się od razu:/ zmeczenie, sennośc itp)albo poprostu dzidzia troszke mniejsza niz powinna byc i sie martwie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #305 przez butterfly82
Witam. Myślę że nie ma powodu do niepokoju dopoki nie zrobi sie odpowiednich badan. lekarz powinien stwierdzic ewentualne nieprawidlowosci w rozwoju dziecka. u mnie bylo podobnie i rowniez zdenerwowalam sie kiedy dowiedzialam sie ze dziecko jest o tydzien za male. Maly jest juz na swiecie i okazalo sie ze wszystko jest w porzadku. mialam nieregularne cykle miesiaczkowe i stad ten poslizg. lekarze wyliczaja date porodu na podstawie zaplodnienia przypadajacego na 14 dzien plodny, czyli przy regularnych cyklach ok 28 dni. ja takich nie mialam dlatego do zaplodnienia doszlo np w 20 dzien - bo to byl akurat moj dzien plodny. wiec nie ma co martwic sie na zapas. ale warto byc czujnym i uspokoic swoje obawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #604 przez poli
Jeśli dzieciaczek jest ciut mniejszy niż wskazuje na to wiek ciąży obstawiam termin drugi czyli 19 :) Skąd wiesz że był to dzień płodny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1116 przez sylwus136
Ja miałam odwrotnie a mianowicie wg.miesiaczki jestem w 27 tygodniu ciąży a wg.wielkości dzieciaczka jestem już w 29 :) mój lekarz mówi ze to normalne ze czasem tak jest ze ma się nawet miesiączkę a jest się w ciąży :) tak się niestety zdarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl