BezpiecznaCiaza112023

Poród tuż-tuż ?

14 lata 2 miesiąc temu #1815 przez olusia10003
A więc w tych moich skurczach pewnie nie było nic groźnego to organizm pewnie ćwiczy do porodu :) Mój synuś też się bardzo wierci w brzuszku ale niestety nie umiem odczuć w jakiej jest pozycji :( Czyli mogę się po woli pakować do szpitala bo niedługo na pewno poczuję te skurcze prawidłowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1818 przez andziaa35
jak czytalam o kobietach ktore pisaly ze widzialy jak wypycha raczke albo w jakiej pozycji jest to im zazdroscilam. Ja to nie mialam pojecia czy to pupa czy glowa, raczka czy nozka, wiercil sie to fakt moze bylam za malo wrazliwa :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1831 przez olusia10003
Jak moja znajoma była w ciąży to widziałam maleńką stópkę odbitą na brzuszku ja niestety nie zauważyłam tego u siebie :( a bardzo bym chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1837 przez tysia178
olusia10003 moze zauważysz podczas kolejnej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1840 przez olusia10003
Oby :) a może jeszcze w tej ciąży zdążę to zauważyć w końcu zostało mi jeszcze 6 tygodni do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2051 przez tysia178
kochana zleci i to bardzo szybko :) o ile dzidzia nie będzie chciała przyjść wcześniej na świat ;) życzę lekkiego porodu..! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2124 przez aniaw
olusia10003 napisał:

Oby :) a może jeszcze w tej ciąży zdążę to zauważyć w końcu zostało mi jeszcze 6 tygodni do porodu :)


Mi też zostało 6 tyg do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2126 przez aniaw
olusia10003 napisał:

Jak moja znajoma była w ciąży to widziałam maleńką stópkę odbitą na brzuszku ja niestety nie zauważyłam tego u siebie :( a bardzo bym chciała.


Ja widziałam takie odbite nóżki tylko na zdjęciach i zastanawiałam się czy to fotomontaż...

U mnie tez niestety tego nie widać, ale może za dużo mam podściółki tłuszczowej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2145 przez poli
aniaw napisał:

Ja widziałam takie odbite nóżki tylko na zdjęciach i zastanawiałam się czy to fotomontaż...

U mnie tez niestety tego nie widać, ale może za dużo mam podściółki tłuszczowej :woohoo:


Moja położna ze szkoły rodzenia powiedziała, że to fotomontaż. Dziecko nie jest w stanie aż tak mocno uderzyć żeby było tak dokładnie widać. Musiałyby odejść wody, dopiero wtedy można zobaczyć bardzo delikatny zarys dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2164 przez Moniq
ja też nie potrafiłam rozpoznać którą część ciała malutka wypychała a w ciąży wyglądałam chudziutko, tylko brzuch mi się przesuwał i deformował jak szalała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2187 przez olusia10003
Mi też zostało 6 tyg do porodu :)[/quote]

A dokładnie na jaką datę masz wyznaczony termin :)????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2638 przez Scholastyka21
majkarodzik napisał:

Kobiety jak Wam dobrze, ze tak malo Wam zostalo, albo juz po. Ja jestem w 26 tygodniu i martwi mi to, ze twardnieje mi brzuch. Nie mam tego co dziennie, ale zdaza sie pare razy. Nie wiem czy to znaczy cos niepokojacego z dzieckeim czy po prostu maluch zaczyna miec malo miejsca i sie prezy i wypina. Jest to moja pierwsza ciaza i sie martwie. Jesli ktoras moglaby mi odpowiedziec to bylabym wdzieczna. Z gory dziekuje i pozdrawiam


nie chcę cię straszyć, ale mi też w okolicach tego tygodnia zaczął twardnieć bezboleśnie brzuch, nawet kilka razy dziennie i musiałam brać tabletki powstrzymujące skurcze, by za szybko nie urodzić, w dniu ich odstawienia urodziłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12308 przez wiola
Cześc witam Was wszystkie ,serdecznie.Ja mam termin na maj 25 ,ale ze względu na cukrzycę ,myślę że Filipek będzie większy w 30 tygodniu ważył 1840 ,a jak wasze maluchy wagowo? .Boję się bo już bardzo boli mnie krzyż ,mam gęste upławy koloru mlecznego i czasami mam skucze idącę od dołu ,a po zatym mały strasznie kopie choć lekarz powiedział że już jest ułożony glówka w dół,często twardnieje mi brzuch czy to normalne?,pozdrawiam i czekam na wasze opinie,może któraś leżala na 3piętrze u profesora Wilczynskiego ?,albo rodziła w CZMP ,ja idę we wtorek do łodzi na badania ,dam znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12311 przez ilona
wiola ja mam termin na 4 maja a mój synek w 30 tyg ważył 1530 g.
a na początku 36 (w środę) miałam robione USG dwa razy przed południem 2900 i po południ 3200. także nie wiem ile wazy i tak do końca nie ufam pomiarom ultrasonografu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12347 przez Madzia89862
za kazdym razem do okreslonej wagi trzeba sie liczyc ze moze byc +/- 200 gram tak mi tlumaczono.coc u mnie i tak zle mierzyli malucha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl