BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21165 przez mysia-sia
basik sorki, ale mój komputer niestety nie chce współpracować... buntuje się na każdym kroku, ale tylko jak ja do niego siadam... nie wiemc zy jakieś negatywne wibracje wysyłam czy co:P
udało się wkleić na nk więc jeśli jesteś zainteresowana to:
nk.pl/profile/1264432/gallery/album/2


Groszek ja termin mam na jutro i jutro wizyta u lekarza więc zobaczymy co powie:) mam nadzieję, że obejdzie się bez wywoływania... chciałabym żeby mały mógł sam się zdecydować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21166 przez b_beatka4
Dziękuję bardzo za słowa otuchy:)Wiem że każda kobieta się boi porodu i dla każdej to sprawa indywidualna ale co by się nie działo myśle że jesteśmy bardzo silne i wszystko wytrzymamy dla dobra dziecka:) jak zobaczę moją córeczkę to na pewno będę najszczęśliwszą osobą na świecie i szybko zapomnę o bólu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21171 przez b_beatka4
mysia-sia pozwoliłam sobie podejrzeć Twój profilek na Nk, Śliczny brzusio i tatuś jaki zadowolony :blink: Serdeczne Gratulacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21184 przez Groszek
mysia-sia to ja zaciskam kciuki i nie puszczam :) Mam nadzieję że jak wrócisz to dasz znać co i jak :)

b_beatka4: ja już 5 dni po terminie i powiem Ci że u mnie na odwrót jakiś spokój mnie ogarnął :) Czekam sobie do piątku a potem mam nadzieję że w weekend już będę miała mojego Bąbelka przy sobie :) Głowa do góry, wkońcu kto ma lepiej wiedzieć jak sobie poradzić z Maleństwem niż własna mamusia??

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21198 przez basik_twins
Groszek pisz regularnie ty mysiu tez kiedy do lekaza i piszcie zawsze chociaz tego samego dnia ze wrocilyscie bo musimy wiedziec kiedy was za dlugo nie ma i kciukole trzeba trzymać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21204 przez Groszek
basik_twins ja melduje już dziś :) w piątek o godzinie 8:00 mam stawić się w szpitalu, rozwarta i gotowa do porodu :) i to jest już ostateczny termin... Mały dziś wyjątkowo leniwy kopną kilka razy i śpi... Ja żadnych objawów nie mam, zaraz idę na małe zakupy i szykuję obiadek :) Także kciuki trzymajcie od piątku ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21212 przez basik_twins
moze go poupychaj rękami w tym brzuchu to wyskoczy :P hehe żart

życze Ci żeby wylazł sam jak kolorowej na ostatnią chwile żebyś nie musiała mieć wywoływanego ani nic
Trzymam kciukole :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21214 przez MoNiaaa
kurcze dziewczyny ale to musi byc napiecie te kilka dni przed porodem :) super juz niedlugo zobaczycie swoje pociechy a niektore juz je maja przy sobie :) 3mam kciuki za wszystkie kobitki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21233 przez Groszek
No ja już po zakupach :) basik_twins bardzo bym chciała żeby Nam nie pomagali, ale jak wyjdzie to się okaże :) relacje napewno zdam po powrocie do domu :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21234 przez basik_twins
a chlopiec bedzie ? bo nie kojarze a napisalam wyrzej jak na chlopca sama nie wiem czemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21235 przez b_beatka4
Groszek mnie dzisiaj o 4 rano zbudziły skurcze krzyżowe i tak się nasilają co 15 do 20 min, ból jest ale wreszcie się uspokoiłam że coś się zaczyna dziać, ogarnął mnie tak jak Ciebie wewnętrzny spokój, czuje że spotkanie z maleństwem jest już bliskie i to dodaje mi sił :blink: . Ja również trzymam za Ciebie mocno zaciśnięte kciuki :) a Twój mały to pewnie oszczędza siły żeby dać Ci popalić wieczorkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21236 przez basik_twins
ja w niedziele wieczorem mialam bol krzyzowy a pozniej po 2 w nocy mnie obudził
dzis w nocy mnie skorcz obudzil ale nie taki skorcz tylko bol jakby tak mnie powykrecalo brzuch w srodku caly ale okropności :(
ale ja jeszcze ze 3 tyg spokojnie dociagne nie ma to tamto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21239 przez Groszek
basik_twins oczywiście że facet :) w sumie od samego początku zwracałam się do Niego jako chłopaka :) i tak już zostało hihihi... mężulek szczęśliwy, a ja jeszcze bardziej :) bóle krzyżowe fuj fuj fuj od 6 miesiąca je mam :( ale to nic, to już tylko 2 dni...

b_beatka4: tak tak :) On uwielbia nocne zabawy z mężem :D wczoraj przez 3/4 nocy Młody szalał :) a Tatuś razem z Nim :) Dziś w nocy była moja kolej "zabawy" bo mój M był wykończony i spał jak zabity :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21242 przez basik_twins
Ja swoj bebzolek przyklejam do jego nerek działają na dziewuchy jak płachta na byka tyle ze on wycienczony i tak zasypia po kilkiu a ja go szturcham i czules czules? jak sie dziewuchy czasem rozszaleja i odstawiaja komedie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21243 przez b_beatka4
No fakt dziewczyny bóle krzyżowe są okropne :(
basik_twins- napewno maleństwo wytrzyma jeszcze w brzuszku trzy tygodnie w końcu u mamy najlepiej :) pewnie dzidzia szalała tak mocno,że aż miałaś wrażenie że Cie powykręcało, bo mnie często tak mała budzi w nocy mam wrażenie jakby się moimi wnętrznościami zabawiała :P

Groszek-widocznie mały rozrabiaka Ci rośnie :P Moja malutka za to lubi kopać tatusia jak się tylko zaczyna do mnie przytulać, mała zazdrośnica :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl