BezpiecznaCiaza112023

Ubrania ciążowe. Kiedy zaczeliście nosić?

14 lata 1 miesiąc temu #5309 przez Katarzynka
Mam pytanie kiedy zaczeliscie nosic ubrania ciążowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5310 przez sloneczko
Ja zaczelam juz w 3 miesiacu pomimo ze do 5 jeszcze wchodzilam w swoje strare spodnie i nie mialam brzuszka. Nosilam bo chcialam sie w ta role wczuc a chwilami mnie denerwowalo to ze nie mam brzuszka a to juz 5miesiac, moje nerwy przeszly po 5 miecu bo brzuszek tak urosl ze czasem wieczorem maz musi mi skarpetki zakladac ;)

I ubran ciazowy mam sporo, zastanawiam sie co zrobie z nimi po ciazy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5311 przez Katarzynka
No u mnie to moje spodnie nie są jeszcze na mnie za małe ale juz bardzo ciasne a nie chcem maleństwa cisnąć to chodze w dresach...:/ Ale gdzieś wyjść to w dresach troche nie OK ale nie chcem żeby ludzie głupio na mnie patrzyli ze dopiero 8 tydzień a juz zakładam ubrania ciążowe...:?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5312 przez sloneczko
Katarzynka, to Tobie i dzidziusiowi ma byc wygodnie. Na mnie tez glupo patrzyli jak kupowalam spodnie a wogole brzucha nie mialam. Ja na Twoim miejscu bym na ludzi nie patrzala i nosila czy kupowala to na co mam ochote czy na co mam potrzebe!

Teraz Wy jestescie najwazniejsi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5314 przez ilona
ja w 4 miesiącu kupiłam pierwsze spodnie i spódniczkę :) a teraz tez mam sporo tych ubrań ciążowych tak jak słoneczko i mam nadzieję że siostra niedługo się postara to będę miała co z nimi zrobić.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5315 przez Moniq
ja zaczęłam chodzić w ciuchach ciążowych dopiero po 5 miesiącu, bo wtedy brzuszek mi urósł, ale wcześniej nosiłam bardzo niskie biodrówki i tylko takie spodnie, które nie uciskały mi brzuszka, bo w innych było mi nie wygodnie. co się przejmujesz ludźmi, teraz są takie ubrania ciążowe, że nikt nie będzie wiedział jakie Ty masz spodnie. ty masz się czuć wygodnie, komfortowo i żeby maleństwu nie było ciasno.
strasznie lubiłam ciuchy ciążowe, zwłaszcza te, które ładnie podkreślają brzuszek, lubiłam się nim chwalić :) :lol: ciąża to wspaniały czas i myślę, że warto wtedy ładnie się ubierać, żeby wyglądać jeszcze piękniej. moim zdaniem kobieta w ciąży to jeden z najpiękniejszych widoków
moja koleżanka zaczęła nosić ciuchy ciążowe już w 7 tygodniu, bo od razu zrobił jej się brzuszek i w innych ciuchach było jej nie wygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5316 przez jedynaczka
ja za to zaczełam chodzić w ciuchach typowo ciązowych dopiero w 7 miesiącu..
i podobnie jak Moniq chodziłam w spodniach biodrówkach nie nawidziałam tych spodni z wysokim stanem na brzuszku.. normalnie sie w nich dusiłam.. :)

dokładnie wygoda jest najważniejsza ! nie ma co patrzeć na innych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5317 przez Katarzynka
No to w następnym tygodniu idziemy z mężem na zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5320 przez Moniq
mi w ciąży przeszkadzało wszystko co opinało mój brzuch :laugh: więc nawet te ciążowe spodnie z pasem nosiłam tak, że pas ściągałam pod brzuch hihihi najchętniej to chodziłabym bez ciuchów :) na szczęście jak miałam duży brzuch było lato i mogłam biegać w kieckach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5323 przez gold_butterfly
Ubrania ciążowe - jakoś w 3 miesiącu. Nie nosiłam ze względu na mikroskopijny brzuszek,ale... Było dosyć zimno, a pas ciążowy okazał się czymś rewelacyjnym - cieplutki i wygodny :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5330 przez sloneczko
Katarzynka napisał:

No to w następnym tygodniu idziemy z mężem na zakupy :)




Pewno wygoda najwazniejsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5336 przez kasiora
Katarzynka napisał:

Mam pytanie kiedy zaczeliscie nosic ubrania ciążowe?

ja juz zaczelam przed 3 mc :) bardzo sie cieszylam ze jestem w ciazy i jak najwczesniej chcialam zeby brzusio byl widoczny (wyeksponowany) :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5384 przez Mirella
A ja pierwszy typowy ciuch ciążowy kupiłam chyba w szóstym miesiącu, konkretnie spodnie to były i mi na całą zimę wystarczyły, nie wiem jakim cudem :) Pewnie dlatego, że miałam zakazaną wszelką aktywność i głównie w domu siedziałam, więc chodziłam w dresach i koszulkach męża i też było dobrze :) A, a jeszcze spódnicę sobie kupiłam, ale nie ciążową tylko zwykłą w dużym rozmiarze, a na sam koniec ciąży jak się na wiosnę ciepło zrobiło dostałam kieckę, wielką i czerwoną, jak pożar wyglądałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5390 przez Madzia89862
ja zaczełam pod koniec 4 miesiaca bo miałam duuuuzy brzuszek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5436 przez _aga86_
Ja dosyc pozno, bo ok. 6 m-ca. Do 6 miesiaca mialam maly brzuszek i nosilam elastyczne bluzeczki z przed ciazy, spodnie tez mialam z materialu , wiec i one sie przystosowaly do mojego brzusia (ale za to po ciazy musialam wymienic garderobe:D)- tylko jeansy musialam odstawic na bok juz w 3 m-cu, gdyz biodra mi sie poszerzyly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl