BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 dzień temu #881550 przez Bella27
Nie da się dodać zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu - 10 lata 1 dzień temu #881562 przez MoNiaaa
5 miesieczna Zuzia :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881568 przez Bella27
Zuzinke widziałam na fb jest prze śliczna.Aż mi się chce córeczki jak na nią patrze! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881569 przez MoNiaaa
Bella dziekujemy za mile slowa :blush: jak sie naumiem to wrzuce fotke :)

a Zuzka wlasnie na jedzeie sie budzi co 2 godziny albo co 3 a juz ladnie spala i miala tylko 1 pobudke na jedzonko??nie wiem co sie jej tak odmienilo chyba sprobuje na noc jej dac mm albo kaszke? do tego pobudka o 5 szok jak dla mnie!!!tym bardziej ze do 8 musi wytrzymac pozniej ze spaniem dopuki Julka nie pojdzie do przedszkola zebym i ja mogla sie zdrzemnac.dzis pospala 30 min i zaraz odnowa spiaca i jak tak jest to caly dzien mija nam na usypianiu :blink:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881578 przez Bella27
Monia może ma taki okres.U nas na pewno chodziło o to, że Jasiek się nie najadał.Podejrzewam, że gdybym wytrzymała to i przystawiała co chwila to i laktacja by się poprawiła tylko, że akurat miałam dużo na głowie i nie dałam rady żeby wisiał na cycku co chwila, nie było czasu.Musisz sama zdecydować czy chcesz włączyć kaszkę.Może po karmieniu spróbuj jej podać będziesz wiedziała czy się najada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu - 10 lata 23 godzin temu #881587 przez MoNiaaa
ja w sumie ja przystawiam kiedy tylko chce zobacze narazie jakos sie trzymam ale jak sie wqrze to jej podam i zobacze czy bedzie lewpiej.

po za tym wlasnie sie dowiedzialam ze dziewczyna ktorej strasznie kibicowalam jest w ciazy!!! :)

w innym watku bez problemu dodalam fotke a tu nie dziala :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 23 godzin temu #881593 przez Bella27
Ja próbowała ale mi nie dodało :(
Super Monia, że jej się udało.Oby teraz wszystko było dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 23 godzin temu #881597 przez MoNiaaa
w naszym watku musi cos szwankowac bo ja na staraczkach dodalam zdjecie bez problemu a tutak sie nei da :(

u nas juz prawie 30 st!!! ale mam elenia nic mi sie nie chce :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 23 godzin temu #881599 przez Bella27
U mnie prawie 20 w cieniu.Nie wiem jak Janka ubrać na spacer.Tez mam lenia ale ostatnio ciągle go mam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 23 godzin temu #881610 przez motylek19
No w końcu dziala. Monia moim zdaniem stare.forum też było lepsze.. Kombinują nie wiem po co.
Zdjęcia tez na fb widzialam, Zuzia.przesłodka . Sama tak ładnie już siedzi? Chwieje się na boki? Kurcze, ona jest starsza tylko o miesiąc a tak bardzo widać różnice bardzo szybko dzieci się rozwijają szok.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U.nas też już upał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 23 godzin temu #881619 przez MoNiaaa
motylek ona jakby mogla to juz tylko by siedziala jak jej dam palce to od razu siada skubana:P jak ja posadze i opre o poduszke to siedzi pieknie ale bez poduszki chwieje sie i leci na bok. nie wiem kiedy ja przesadzic do spacerowki? jak ja klade do gondoli to nogi do gory i glowa jakby probowala usiasc moze przez to tak mi placze w tym wozku ze niewiele widzi? wy cos myslicie o spacerowce juz??
Bella nasze maluchy rowny miesiac roznicy :)
nie wiem czy mi kiedys minie ale dalej zazdroszcze wszystkim mama ze stycznia ze ja nie doczekalam czuje sie bardziej styczniowka niz grudniowka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 21 godzin temu #881741 przez niteczka
Witam wszystkie mamuski!
No juz myslalam, ze tego forum nie bedzie. I rowniez zgadzam sie z wami ze stare forum bylo lepsze. Dziewczyny u nas pogoda piekna byla do wczoraj. Bo dzisiaj pochmurno, wiatr wieje I deszcz padal. Ale przez te ostatnie dni pogoda byla swietna I powiem wan ze praktycznie caly czas bylismy na dworze I chodzilismy na spacery. U nas bylo 27 stopni I malego ubieralam tylko w body z krotkim rekawem, bo jak zalozylam mu na to jeszcze spodnie na szelkach to Plakal bo mu strasznie goraco bylo, a nawet jak siedzial w spacerowce w samych bodach to I tak mial cale plecki mokre. Nasmarowalam mu buzke kremem jak wychodzilismy I powiem wam ze sloneczko troszke na buzce go opalilo. Ja w sumie tez sie juz troszke opalilam. Oczka mu sie pogoily, ale niestety lewe znowu zaczelo ropiec. Juz nie mam sily do tych oczu.
ElaM- przyszedl juz paszport?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 20 godzin temu #881753 przez motylek19
Monia najważniejsze ze Zuzia zdrowa a czy styczeń czy grudzień to nieważne. Zresztą Zuzia to moja ulubienica bo mamy urodziny w ten sam dzień :)

Ja od jakiegoś czasu już spacerówki używam ale daje małego na półlezaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 20 godzin temu #881763 przez Anitulka
Hej :) niby bylysmy ma fb, ale za forum mi sie tesknilo ;)

My do spacerówki jeszcze sie nie przenosimy, jak zacznie ladnie siadać to pewnie wtedy,albo jak sie przestanie miescic w gondoli.

Jestesmy właśnie na spacerku, Pola spi a ja siedze na laweczce :) u nas tez strasznie cieplo, wiec mala ma legginsy i bluzke na dlugi rękawek, ale przez ostatnia godzine sie taki upal zrobil, ze wydaje mi sie, ze i to za duzo... wyslalabym zdjecie jak sobie spiocha ale jak mowicie ze sie nie da to nawet nie probuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 19 godzin temu #881801 przez kasiek21
hej hej. no nareszcie forum działa... ciekaw tylko jak długo... eh. to fakt tamto stare było jakieś lepsze. ale jak przyzwyczaimy ile do tego to już nie będziemy pamiętać jakie było stare...

napisze wam za chwilę coś na grupie....

my jesteśmy w spacerówce jakiś miesiąc. bo gondola była mała... mam opuszczone oparcie tak że jest na wpół leżąco ale zastanawiam się czy nie podnieść trochę oparcie bo właśnie strasznie podnosi głowę...
ja ubrałam dzisiaj igorowi body na długi rekaw cienkie takie, dresy i same skarpetki. bez czapki i bez butkow... na krótki rekaw chyba trochę za szybko. albo nie wiem... zastanawiam się nad tym cały czas...

kupilam też dziś małemu nowy smoczek do butelki trójkę... niby 6 miesięcy + ale ta dwójka miała zdecydowanie za mała dziurkę..

dziewczyny czy w taka pogodę przepajacie maluchy? chętnia wam piją coś innego niż mleko? jeśli tak to co? bo mój mały nic oprócz mleka nie bardzo chce :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl