BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 5 dni temu #881219 przez niteczka
aha zapomnialam spytac
mamusie ktore podaja swoim dzieciaczkom soczki do picia mozecie mi powiedziec jak je podajecie? znaczy rozcienczacie je czy nie? bo ja malemu dzisiaj kupilam soczek ale na buteleczce nie pisze zeby rozcienczac tylko ze mozna od razu podac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881236 przez mamadzidka
Hej Dziewczyny
wybaczcie, że piszę tak nie po kolei ale znowu czytałam na raz dwudniowe zaległości i to z Małym obok
fajnie, że napisałyście że już podajecie obiadki bo już zaczynałam mieć wyrzuty sumienia, że jestem złą matką, że dietę chcę dziecku rozszerzać.
wczoraj Mały dostał swoje pierwsze łyżeczki marchewki
czytam o Waszych relacjach - my nie mamy na co dzień takich problemów bo mieszkamy z dala od naszych rodziców. Ale żałuję, bo nie będzie miał kto pomóc przy dziecku gdy wrócę do pracy...
anitkade - Mały ma włoski jasny brąz teraz, zjaśniały mu od porodu, chyba po tacie bo jest ciemnym blondynem. ale faktycznie na zdjęciu to taki rudasek wyszedł
mój mały tez ma ostatnio problemy ze spaniem w dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881240 przez Zanka1989
Mamadzidka i jak po tej marchewce? My z tym refluksem mamy takie problemy z brzuszkiem, że rozszerzenie diety to dla mnie masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881256 przez MoNiaaa
u nas leje i wieje ze leb chce urwac jutro ma yc tak samo a ja musze isc na ten fitness...z dwojka dzieci nie wiem jak dojde :side:

dzis sie udalo ze Zuzka przespala prawie 3 godziny juz dawno tak ladnie nie spala:)
ja jutro ide zalatwiac chrzciny i slub i mam stresa podwojnego pierwsze to rozmowa z proboszczm a drugie ze Zuzie musze z tesciowa zostawic pierwszy raz ale po 19 mamy isc wiec mam nadzieje ze usnie do tego czasu i nie wyczuje ze mama idzie
ja soczku jeszcze nie dawalam kupilam jakis po 5 mc wiec czekam ale napewno rozciencze z woda

a jakie oczka maja wasze maluchy?Zuzia urodzila sie z niebieskimi a robia sie jej teraz takie szaro zielone:) wloski tez jej po malutku rosna zwlaszca z przodu tylko z tylu ma taki lysy placek jak stare dziadki maja :side:

Julka z zoo zadowolona ale byl tam jakis plac zabaw oczywiscie platny a ona jak zobaczyla to juz nic nie chciala ogladac tylko na plac zabaw ale jej nie dalam bo zjezdzalnie ma pod blokiem

niteczka zjadlabym taki obiadek teskni mi sie za pieczarkami a jak narazie to jedyna rzecz ktora zuzia nie toleruje :(

u nas po slubie chyba tez lepiej niz przed tzn juz nei jest tak burzliwie jak dawniej choc nieraz zdarzaja sie mega awantury na szczecie sporadycznie ale ja mam tak ze jak mi sie zali nazbiera to wybucham jak wulkan i przypomina mi sie wszystko sprzed kilku miesiecy :P :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881278 przez ElaM
Hej Mamuski:) mam chwile wolnego wiec pisze bo maz wyszedł na spacerek trochę późno ale u nas jeszcze widno a mały rozbudzony dobrze mu zrobi przed snem świeże powietrze:)
Ja teraz używam Oilatum lekarz przepisał fajnie sie sprawdza ale jak sie skończy to tez coś innego musze kupic i moze spróbuje coś z nivea
A co do ślubu to my zawsze planowaliśmy ale nigdy czasu nie było i pieniędzy a jak zaszłam w ciąże to jakoś pieniadze szybko sie znalazły ,moj M bardIej nalegał ja chciałam po urodzeniu ale on jak to ?musi być przed i kropka.my od razu kościelny bo w sumie juz od 7 lat byliśmy a synek nieplanowany ale teraz to juz bym chciała drugie:)chociaż powiem wam ze jakoś sie oddalilismy od siebie ja zajęta dzieckiem a on praca siłownia jak wróci to gierka i spać a w weekendy jak ma wolne to ja swoje a on swoje jeszcze raEm nawet na spacerze nie byliśmy ale musze nad tym popracować :) tylko nie wiem jak to będzie bo ja zraz do polski na dosyć długo wiec moze chyba być jeszcze gorzej:(
Moj maluszek ma cały czas niebieskie ale ja mam niebieskie i tatuś wiec chyba sie nie zmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881316 przez kasiek21
kobietki nie wiem czy macie swoją grupę na fb czy nie no ale Asia z lutowek założyła grupę na fb styczniowych i lutowych mam :-) tak więc jeśli macie ochotę to zapraszam :-) m.facebook.com/groups/290241941145332?me...290285974474262&_rdr nie jest założona apsolutnie po to by to forum mam umarło bo byłaby wielka szkoda no ale coś ostatnio dość często stronka szwankuje :-( więc gdybyście miały ochotę :-)

u nas oczka nadal niebieskie. i mam nadzieję że tak zostanie... chociaż kolor oczu tak na 100% normuje się ok 3 roku życia. tata Igora ma oczy takie hm... szczerze to nawet nie pamiętam jakie:-D zielone? piwne? zielono szare? jakieś takie :-P no a ja mam niebieskie. więc byłoby fantastycznie gdyb oczka miał po mamusi. włoski na pewno będą blond :-) tata blondyn mama zresztą też, więc jakie dziecię ma być...

Igor zjada 5 porcji mleka dziennie. plus obiadek. je co ok 4 godziny :-) na noc zjada ok 19-20 śpi całą noc. czasem budzi się o 3 czasem o 5 jeśli obudzi się o 3 to zje 120 i budzi się ok 6 ale zje dopiero o 8
. jeżeli obudzi się o 5 to obudzi się i tak o 7 ale zje dopiero o 9 ale wtedy zje tylko 90. nie mam pojęcia dlaczego tak. potem co 4 godziny. ostatnio nawet zrobił sobie 6 godzinną przerwę w jedzeniu...
ok 14 zjada obiadek dziś zjadaj marchewkowa z ryżem i dziewczyny zjadł na raz pół słoika.. a ja nie nadarzalam z nabieraniem :-D tak mu smakowala.

Ah mały jak nigdy zrobił dziś 3 kupy... ale myślę że to od zębów...

w ogóle nauczył się wyciągać smoczek z buzi ale nie potrafi go jeszcze złożyć. i wyciąga świadomie... przez co dzisiejsze usypianie trwało godzinę. ale byłam konsekwentna no i nie wzięłam go ani razu na ręce... ogólnie był spokojny, tylko że bez smoczka w buzi spać nie pójdzie. zasypia bez tylko na spacerze :-)

jutro po 10 po wyniki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881336 przez Anitulka
Monia, u nas tez pieczarki to jedyne co nie przejdzie. Pola wymiotuje jak zjem :/a szkoda bo uwielbiam.

Oczka u nas ciagle niebieskie-w domu takue hasniejsze a na dwirze przesliczne wpadajace w granat. Ja mam piwne a W. zielone, wiec ciekawe jakie jej beda...

My z W. jesteśmy ze sobą 7,5 roku. Ślub by pewnie nic nie zmienił aczkolwiek chciałabym, ale wiadomo zawsze są pilnuejsze wydatki. A odkąd się mala urodziła to na palcach jednej ręki moge policzyć kłótnie, chyba szkoda nam energi na spieranie się o głupoty (jakis powaznych kłótni juz dawno nie mielismy i lepiej niech tak zostanie :silly: ).

Dobrej nocy Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #881338 przez Anitulka
Sorki za literówki poprzedniego postu, pisze z komorki no i zmeczenie materialu :)

Zanka, jak chcesz prześlij swojego maila, wysle ci zaproszenie do grupy na fb ;) ale tutaj się więcej dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881503 przez kociaczek1610
witam sie z rana :) WKONCU TO FORUM ZACZELO DZIALAC ! ;) milego dnia zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881511 przez Bella27
Hej dziewczynki:*
W końcu działa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kupiłam małemu sinlac i dałam na wieczór wypil tylko 100 ml ale przespał do rana. Pogoda się u nas klaruje i nie wiem kompletnie jak Janka ubrać1Myślę o samym body na długi rękaw i spodniach ale boję się, że za cienko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881516 przez Bella27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881525 przez kociaczek1610

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


u nas piekna pogoda ale na dwor pojdziemy kolo 14-15 eh mam tyle roboty w domu ze masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881531 przez Bella27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881535 przez MoNiaaa
takie super mialo byc forum a dla mnie porazka...stare bylo lepsze!!!

u nas znowu kiepska noc :( nie wiem czemu zaczela sie tak budzic :( o 5 juz pobudka i koniec spania

Bella przykro syrasznie jak sie takie wiesci slyszy:(nie rozumiem czemu takie maluszki musza odchodzic:(
a tesciowej nie rozumiem albo dostaja wszyscy albo nikt przeciez sa zabawki dla malych dzieci grzechotki gryzaki itp a jak nie to pampersy moze dac!

moja tesciowa prezentow nie daje ale kasy nie ma za to moge liczyc na pomoc przy dzieciach.moja mama jest w niemczech ale jak wroci to zawsze przywozi ciuszki dla dziewczynek:)jakies zabawki pewnie tez sie znajda

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #881548 przez Bella27
Monia, a Zuzia budzi się na jedzenie?My mieliśmy ostatnio takie nocki że Jasiek co 2 godz jadł w nocy i w dzien też dlatego kupiłam kaszkę bo chyba się nie najadał, a samego mleka nie chce pić.
A to mój Jasiek, wczoraj skończył 4 miesiące

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl