BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 11 miesiąc temu #881816 przez MoNiaaa
u nas dzis upal wczesniej lalo niemilosiernie!!!
dzis ubralam rajtuzki body z dlugim rekawem i sukieneczke na glowe kapelusik musze tez kremem posmarowac buzke i do wozka parasolke zamocowalam pamietam ze jej nie lubilam zobaczymy jak teraz:P

zuzka spala przedtem prawie 3 godz:)

kasiek jak czapeczki nie ubierasz to uwazaj na slonce zeby udaru sie nie nabawic

kurde co z tymi zdjeciami???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881865 przez anitkade
OO, forum działa i od razu dwie strony do nadrobienia :)
Ja się do spacerówki nie przymierzam, bo Hania nie siedzi. Parasolki nie mam jeszcze, już koniecznie muszę na dniach kupić. Dzisiaj u nas upał taki, że zamieniłam się w skwarka. Hania miała body krótki rękaw, spodnie i skarpeteczki. Czapeczkę zdjęłam, bo nie było wiatru, oczywiście cały czas pod budką, na słońce w ogóle nie wystawiam główki, nóg niestety nie da się ochronić, dlatego skarpetek nie zdjęłam, bo wciąż nie mam tego kremu. Ja to w ogóle jakaś powolna matka jestem.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

My byliśmy wczoraj z tatą na lunchu w parku, musimy tak częściej robić, fajnie się w środku dnia spotkać. A w niedzielę byliśmy razem w ogrodzie botanicznym i nas zlało, siedzieliśmy pod bukiem, bo był lepszy niż parasol, ale w końcu zaczął przeciekać :P Ale super było i tak.
Zdjęć się nie da? Co za fuszera!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #881866 przez anitkade
Wstawiło mi, dziewczyny - wrzucaj zdjęcia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881867 przez ElaM
Hej Dziewczyny w koncu działa to forum :) kurczę ja Facebooka nie mam i jestem w tyle na pewno żadnych zdjeć nie widziałam:(
Niteczka no o paszporcie to słuch zaginął wciąż czekamy ale mam nadzieje ze juz niedługo bo juz 3 tyg czekamy
Pogoda była piękna my tez cały czas na podwórku ja małego na krótko ubieralam nawet bez skarpetek bo było tak gorąco smarowalam filtrem 50 i było ok a i miał kapelusik jak go z wózka wyjmowalam zeby głowę od słońca chować a w wózku to bez zeby sie głowa nie pocila.
Moj mały w weekend zaczął ssac swoje paluszki u stop wcześniej to tylko ciągnął za stopę ale do buzi nie wsadza. A teraz to ulubiona zabawa mam zdjęcie ale jak Monia piszesz ze sie nie da to moze pózniej spróbuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881871 przez ElaM
Usunęło mi te małe zdjęcie:/

F
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881884 przez niteczka
ElaM- no mam nadzieje, ze paszport szybko wam przyjdzie, bo my czekalismy ponad 2 miesiace bo grali na zwloke. Sliczny ten twoj maluszek. No moj tez ostatnio odkryl, ze nie tylko paluszki od raczek mozna ssac, ale tez paluszki przy stopkach. I czesto tak robi, a zwlaszcza jak lezy na macie edukacyjnej.

2 godziny temu wlasnie zjadl deserek ( jabluszko z bananem) I strasznie mu smakowalo, bo zjadl pol sloiczka I domagal sie jeszcze.

Kasiek21- ja malemu daje do picia soczki. Znaczy kupuje w sklepie juz gotowe. One sa rozrobione juz z woda. Przynajmniej tak pisze na buteleczce ( apple & blackberry juice with spring water) one sa firmy Heinz. Ogolnie to tez sloiczki z deserkami I warzywkami kupuje tej firmy bo sa bardzo dobre. A teraz nawet jest promo ja na nie u nas bo za 12 sloiczkow na polskie pieniazki to 30 zlotych.

ElaM- wlasnie jak juz probujesz malemu cos dawac to polecam te sloiczki. Kupisz je w sklepie Asda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881941 przez ElaM
Niteczka ja kupuje z gerbera i jest taka sama promocja, asdy u nas nie ma.
Do picia jeszcze nic nie podawałam w ogóle mało jak narazie próbował bo niechętnie je z łyżeczki ale flipsy wsowa:)
I nie wiem dlaczego ale jak już cos zje to tak charczy chyba zle połyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881981 przez Anitulka
Moje dziecko to jest dziwne... zostawilam ja dzis na podlodze, obok lezal kocyk, wiec zaklada go sobie na twarz i sie cieszy machajac nozkami i raczkami. Na poczatku myslalam ze to taka panika, ale jak ja idkrywam to ro i to samo i ewidentnie sie smieje :laugh: poza tym na spacerze co chwile probowala sie obrocic na brzuch, a miejsca malo :P

Anitka, ela super foteczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881997 przez anitkade
O matko, ale mnie Hania wykończyła. Od 18.00 buczała ze zmęczenia, ale za nic nie dała się uśpić, od 18.20 to już był regularny ryk do samej 19.00, kiedy to robię kąpiel. I w czasie pielęgnacji buzi ok, ale w połowie kąpieli w wanience wpadła w histerię znowu. Myślałam, że ją utopię, aż podniosłam głos. Ech, nic chyba tak nie wykańcza jak ryk dziecka, z którym nie da się nic zrobić. Ale już uśpiona. Nawet spadła mi zaślepka od aparatu na stół i narobiła hałasu, a ona rzuciła rączką w górę i tyle, śpi dalej. Ale mam złe przeczucia... O, słyszę buczenie już. Wykończy mnie dzisiaj, a jutro wstajemy skoro świt, bo na 8.00 szczepienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882034 przez motylek19
Ja wcześniej dawałam małemu herbatke z hippa ale nie bardzo chciał pic i tyljo przed jedzeniem jak był głodny udawało mi.się mu wcisnąć a teraz pije soczki. Marchewkowo jabłkowy (rozcieczam z woda bo gesty) albo jabłkowy i pije na raz pół małej bbutelki (około 60ml)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882052 przez MoNiaaa
Hanula w pieknej sceneri cudna :) musisz czesciej ja pokazywac!!!

ElaM super sprawny twoj synek Zuzia odkryla nozki probuje ciagnac ale sama jescze do buzi nie wsadzi ale jak ja jej podciagne to uwielbia :) wogle jak ja tak do gory "podrzucam" to jest najlepsza frajda is mieje sie w glos. wogole taka zapatrzona jest we mnie ze szok dzis spotkalam w sklepie znajoma i do niej gadala a ona na mnie patrzyla jakw obrazek :P tez padnieta jestem bo o 5 pobudka byla :(

ja do picia zaczelam dawac wode z glukoza i Zuzia nawet pije dzis upal byl i wypila pol butelki naraz

Anitulka Zuzka tez jak ma cos pod reka to od razu na buzie zaklada czasem sie boje zeby sie nie ududila bo chyba nie potrafi sobie zdjac :P dlatego jak juz usnie to nie zostawiam jej pieluchy przy buzi

poprawili troche czcionke na forum i juz lepiej sie czyta :) dobrze ze juz fotki mozna dawac jutro dodam :)
a juz sa styczniowki 2015 :laugh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882062 przez anitkade
Monia, dzięki :* A widziałam już nowe styczniówki. Ale ten czas leci!
Ja Hani zostawiam pieluszkę, niech tarmosi, tetrą się nie udusi, ale pilnuję, żeby z boku była. Na głowę nie wkłada, tylko przy zabawie, ale nie do spania. Stópek jeszcze nie łapie, nie sięga sobie, na razie za kolanka się łapie już od dawna, a ostatnio zaczęła rączki składać, ale to tak może od paru dni, jeszcze tygodnia nie będzie chyba. No i też się zaczęła w końcu śmiać na głos, jak jej "zjadam" rączkę albo całuję w policzki i uszka albo pierdzę w brzuch, albo jeszcze jak podnoszę tak wysoko do góry. Ale to nie za każdym razem, czasem się tak rozchichra. Ale to jest przecudowne!!!!
Co do przepajania - też się zaczęłam zastanawiać, bo upały idą. Jutro zapytam lekarki o to!
Ja lubiłam starą czcionkę, bo więcej postów na raz widziałam, ale już niech będzie jakakolwiek, byle działało.
Podglądałyście już nowe styczniówki? Ja idę podejrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882065 przez niteczka
ElaM- to musza u was byc tanie te sloiczki gerbera, bo u nas w polskim sklepie za taki sloiczek £1.40, a ten co ja kupuje z Heinz to £0.69 to jest duza roznica. Tylko ja to teraz bede kupowac deserki I soczki, bo warzywka sama bede malemu gotowac I robic, bo nawet wczoraj kupilam sobie blender.

Dziewczyny moj maly tez przykrywa sobie buzke, ale to pieluszka. A jak probuje mu sciagnac z buzi pieluche to sie strasznie zlosci. Dzisiaj nawet podciagnal sie z pozycji pollezacej I usiadl. A mam jeszcze pytanie. Czy ktoras z was podaje dziecku biszkopta Albo chrupka kukurydzianego? Bo podobno niektorzy juz podaja. A nie wiem czy to nie zawczesnie.

No I jeszcze tylko miesiac do wyjazdu do Polski. Az nie moge sie doczekac. Juz bym chciala te chrzciny miec za soba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882070 przez niteczka
Dziewczyny jak Wy wstawiacie zdjecia czy wideo? Bo ja tego nie ogarniam. Tam trzeba napisac dostawca I jakies ID. Co to jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882073 przez anitkade
A jeszcze Wam wrzucę, jak Hania ziomaliła :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Niteczka - ja nic nie muszę wpisywać, wrzucam tak, jak dawniej.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl