BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 3 miesiąc temu #958993 przez pysiaczek19918
Sis fajnie ze sie odezwalas. Poopowiadaj troche o swoim maluszku. Ostatnio na forum pustki.
Co do Urzedu Pracy to ja dzisiaj bylam i sie troche zmartwilam. Prawdopodobnie zasilek mi sie nie nalezy bo z Zusu dostaje rente rodzinna po tacie do 25r.z czyli jeszcze rok i z tego tytulu nawet nie moge sie zarejestrowac. Do pracy niechce mi sie za bardzo isc ale tak na prawde zostane bez srodkow do zycia bo tylko ta rente po tacie mam 700zl a gdzie reszta. Myslalam ze dostane zasilek to maz by nie musial mi nic przysylac. I wszystko by szlo na konto i powoli bysmy zbierali na jakies mieszkanko a tak to jeszcze mi na zycie bedzie musial wysylas. Ehh zawsze pod gorke. Chyba bede zmuszona szukac jakiejs pracy. A tak sie przyzwyczailam do siedzenia z Zuzia w domciu:). Za mezem tesknie jak cholera on za nami tez ale on biedny tak za pracowany ze pewnie nie ma czasu tesknic:/. Calymi dniami w pracy siedzi ostatnio nawet w niedziele mial isc ale na szczescie odpuscili sobie.
Zuzia juz taka fajna sie robi ciagle sie do mnie przytula skarbek maly. Lata jak potluczona. Zabkow nadal sztuk jeden. Ale widze ze na gorze dziasla popuchniete i na dniach moze cos sie pojawi. Zuzia tez cos kolo 9500 wazy. We wtorek szczepienie to zobaczymy dokladnie.
Monia jak sie czujesz? Przeszla grypa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959027 przez Bella27
Cześć dziewczyny,
Czytam Was codziennie z tel ale postów nie mogę dodawać :( a na komputer nawet nie mam kiedy wejść!
Monia, ze żłobkiem już będzie na pewno coraz lepiej...zobaczysz i mam nadzieję, że z pracą tez ruszy!W każdym razie trzymam kciuki!
Niteczka, Najlepszego dla Julka :kiss: i kurcze rzeczywiście okropne to, że inne osoby mogą pracować jak chcą, a Tobie robią problemy :(
Pysiaczku, do marca nie daleko :) zleci zobaczysz!Jak się mieszka z teściową?
Sis, super, że napisałaś i jak pisze Monia zostań z Nami:-)
My robiliśmy roczek w zeszłą sobotę i super było, wrzucę zdjęcia jak wezmę od rodziców!
Co do szczepienia to się boję tego mrr bo koleżanki mojej siostry córce po nim ujawnił się autyzm :( :( więc chyba przeciągnę na razie to szczepienie.Jasiek myślę wazy ok 10,5 kg.Boi się chodzić chociaż jakiś czas temu zaczął się puszczać, a teraz tylko za rączkę.Ja cały czas poszukuję opiekunki dla Jaśka i na razie nikogo konkretnego nie znalazłam, a za miesiąc do pracy:-(W ogóle powiem Wam, że Jasiek jest taki kochany teraz i taka przytulanka...chce się :) go zjeść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959030 przez Bella27
Napiszcie dziewczyny gdzie kupowałyście zabezpieczenia do szafek bo ja kupiłam na allegro ale już wszystkie pourywał Jasiek, taka tandeta!
A i co do mleka to Jasiek je tylko rano i wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959031 przez kasiek21
bella kochana przypomij mi idzie mieszkasz?? bo kurcze wiesz mam koleżankę która prowadzi swoją agencje nian ale działa tylko na pomorzu... z tego co pamiętam chyba. choć nie jestem pewna czy przypadkiem nie rozszerzyła swojej działalności :-) więc gdybyś jednak była z pomorza gdzieś to mogę podać Ci namiary :-) oczywiście szuka dla Ciebie opiekunki pod Twoje wymogi. a ty potem sobie wybierasz :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959052 przez MoNiaaa
na szczęście szybko mi minely dolegliwości ale wyzarazalismy pol rodziny :P tak to jest z dziecmi przyniosą cos z przedszkola i idzie w swiat
ze zlobkiem raz lepiej raz gorzej dziś już na dole jak Zuzie przebierałam to tak plakala i się wtulala ciężko tak ja zostawić tym bardziej ze ja siedze dalej w domu;/ ale wiem ze jak już zaczelismy chodzic to nie mogę przerwac bo dla niej to będzie jeszcze gorzej. CHCE JUZ ISC DO PRACY !!!! w domu się dobrze siedzi jak sa jakies wpływy gotówki ale tak jak teraz to każdy dzień to katorga co za co kupic od kogo pozyczyc itp. :(
Bella sama bym się zatrudnila u ciebie jakby było na miejscyu:P a ile planujesz placic niani?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959055 przez Bella27
Kasia, ja jestem ze Śląska, Tychy dokładnie....szkoda :( :( :(
Monia, brałabym Cię od strzału!!!Myślę między 8, a 10 zł na godz ale wolałabym znaleźć kogoś kto zechce za 8 zł...dałam ogłoszenie tu i tam i w sumie dzwonią ale jakoś tak każdy chce na chwilę bo tak na prawdę szuka całego etatu, a ja nie chce potem zostać na lodzie bo mi Pani powie, że znalazła etat...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959064 przez MoNiaaa
no w sumie tak każdy traktuje opieke jako cos dodatkowego. a o zlobku nie myslalas? wiem z własnego doświadczenia ze jest ciężko zwłaszcza na pozcatku ale na dluzsza mete to jest dobre rozwiązanie i dziecko tez się uczy wszystkiego bo podpatruje inne dzieci może masz jakiś dobry zlobek w okolicy?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959066 przez kasiek21
ah szkoda! myślałam ze będę w stanie pomoc :-( niestety na śląsku takich możliwości nie mam :-( a próbowałas może właśnie znajsc jakaś agencje? a może ktoś z rodziny? teraz przecież jest fajna możliwość zatrudnienia kogoś z rodziny i wtedy państwo opłaca zUs do minimalnej krajowej. musiałabys poczytać albo gdzieś zaciągnąć więcej informacji. gdybym miała bliżej to również z chęcią bym Tobie pomogła.

monika
doskonale wiem o czym mówisz :-( znam to doskonale... teraz aż wstyd się przyznać ale musiałam iść do mopsu po pomoc... a głównie chodziło o ubezpieczenie bo zostałam bez... czekam na decyzję a już kombinuje skąd kasę bo kończą się pampersy :-( masakra jakaś... :-( chory kraj, byłam po wnioski na rodzinne i co?? nie dostanę bo żyje z G w nieformalnym związku a nie mamy zasądzonych alimentów :-/ paranoja... owszem mogę dostać ale jednorazowo całe 77 zł... szał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959075 przez Bella27
Monia, żłobek mnie nie ratuje bo będziemy pracować oboje na 3 zmiany:-(
Kasia, dobrze by było gdyby Ci sąd te alimenty przyznał wtedy dostałabyś z mopsu spokojnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959077 przez kasiek21
niby dobrze ale G się nie zgodzi. tym bardziej po co skoro żyjemy razem... czekamy na decyzję czy przyjmą go do pracy na stale. do końca miesiąca będziemy to wiedzieć no i wreszcie ma się do nas wprowadzić. w planach remont nieużywanego pokoju, no ale to wszystko dopiero jak będzie miał pewność ze dostanie umowę. bo na chwilę obecna to ma zlecenie... wtedy będzie można pomyśleć o jakimś kredycie żeby się odbić... eh ciężko jest no ale co zrobić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959086 przez Bella27
Kasia, rozumiem.My przez chwile myśleliśmy właśnie żebym poszła po alimenty wtedy mogłabym iść na wychowawczy i dostawałabym ok 400zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959153 przez kasiek21
dla mnie to jest chore żeby podawać swojego partnera o alimenty żeby dostać właśnie czy wychowawcze czy rodzinne... ludzie tak robią wiem no bo nie mają właściwie wyjścia.. chore prawo i tyle...

czy któraś z was testowała pampersy marki własnej z e.leclerc? grzesiek kupował dziś pampersy Pampersa dla młodego i dostał paczuszke a tam właśnie 2szt pampersa płatki kosmetyczne patyczki kosmetyczne, chusteczki nawilzone i żel do ciała i włosów i to wszystko za darmo! :-o i tak się zastanawiam jakie opinię o tych pampkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959237 przez Bella27
Kasia, masz rację to jest chore ale nasze państwo nie daje często wyjścia :(
Co do pampersów to nie miałam ale sama jestem ciekawa jakie są. A tak w ogóle w netto promo na Pampersy 132 szt 79,99 oczywiście czwórki, szału nie ma ale troszkę taniej wychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959244 przez Zanka1989
Hej dziewczyny ;-).
Nie mam czasu odpisać na wasze posty. Byliśmy dziś u neurologa, neurologopedy i psychologa. Wykluczają autyzm, ale dziecko "jest chaotyczne i wymaga obserwacji"... 10 lutego zaczynamy rehabilitacje:( mamy też skierowanie na badanie eeg na neurologii dziecięcej. .. powiem Wam, że milion razy bardziej wolałabym nie mieć kasy ale zdrowe dziecko:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959250 przez Anitulka
Hej ;)

Sisi, miło Cię poznać i przyłączam się do prośby o jakieś informacje o Was (mile widziana foteczka) :)

Pysiaczek, ja tez tak mialam jak pobieralam rente po tacie, ze nie moglam byc zarejestrowana w PUP bo moj dochod przekraczal jakis tam % czegos...

Zanka, powodzenia w rehabilitacji, oby jak najszybciej przyniosla efekty :* trzymajcie się cieplutko Dziewczyny! I dawaj znac o wszystkich nowosciach.

U nas to w ogole jest taka lipa, ze nawet nie ma zlobka, wiec zostaje tylko opiekunka, a jak bede miala pracowac za najnizsza krajowa, to nie wiem czy mnie będzie stac zeby chociaz ja oplacic...ale poki co nie zapowiada sie na zmiane mojej sytuacji zawodowej, wiec o tym nie mysle ;)

My bylysmy dzis u mojej kolezanki (ma synka ponad 2 letniego) na kawie, przyszla jeszcze jedna znajoma z corcia (8mcy), a Pola zamiast sie bawic stala nad nimi i sie gapila, pozniej sie poplakala i uciekla na moje kolana... chyba musze ja czesciej zabierac do dzieci bo mi dzicz wyrośnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl