BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 4 miesiąc temu #951982 przez Bella27
Monia, gratuluję pierwszych kroczków, cudnie to wygląda!
Pysiaczek, zdrówka dla męża i cierpliwości dla Ciebie żebyś wytrzymała z teściową!
Zanka, kochana trzymam kciuki za prawko :kiss: i gratuluję testów :) co do męża to przykro mi, teraz taki martwy sezon w budowlance :( Z całego serducha życzę żeby znalazł pracę!
Anitulka, gratuluję kroczkowych sukcesów, a zdjęcie cudne:-*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jasiek ostatnio strasznie marudny, w nocy koszmar zrywa się co 20 min, dziś odkryłam, że przebił się ząbek(to już siódmy :) )mam nadzieję, że to było przyczyną marudzenia.Jutro od rana czeka mnie gotowanie i chyba noc mnie zastanie...Jasiek śpi, idę zrobić kawę, śledzie się moczą :) a ja dziewczyny schudłam już prawie 10 kg... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951985 przez MoNiaaa
Bella 10 kg wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś wielka naprawdę gratuluje wytrwalosci :*:*:*:*
gratuluje kolejnego zabka oby marudne dni się skonczyly bo wiem ze potrafią wykonczyc człowieka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja musze jeszcze rajtuzki dziewczyna kupic wiec ide do pepco mam nadzieje ze najde cos choć strasznie mi się niechce bo zimno i leje :( nie ma to jak taka pogoda na swieta

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951988 przez Bella27
Monia dzięki.Te kg ostatnie to z nerwów i w ogóle nie mam nawet kiedy jeść...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A co do pogody to szkoda gadać...pamiętam jak kiedyś święta były mroźnie, białe...cudownie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951996 przez MoNiaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952028 przez Anitulka
Bella, Kochsna ty to chyba jesteś aniołem :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a! Gratuluje spadajacych kg :) w swieta dieta idzie w odstawke czy tylko będziesz patrzec jak inni jedza :P

Monia, ja też tesknie za pruszacym sniegiem za oknem w wigilie, a tak... dwa dni do swiat a ja tego w ogole jie czuje a wieje tak ze głowę moze urwać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952054 przez MoNiaaa
ja tez nie czuje wogole tych swiat nawet coink dziwnie wygląda jak taka szaruga za oknem...
dziś szlam w deszcz rano julke zaprowadzić do przedszkola oczywiście z Zuzia później na zakupy chciałam te rajtuzy kupic i dla Zuzi nie było wogole białych raktek i zostałam bez...jakies stare musze ubrać ;/ wrrr no i wialo wlasnie okropnie Zuzia plakala w tym wozku a ja się upocilam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952338 przez remiśleoś
Dziewczyny zycze Wam pogodnych,zdrowych Swiat.niech ten czas bedzie radosnie i rodzinnie spedzony.zycze bogatych mikolajow,ale przede wszystkim usmiechu na twarzach naszych dzieci.odpoczywajcie i cieszcie sie atmosfera swiat. Zycze bozego milosierdzia i laski dla Was i waszych bliskich.Aga z chlopakami ;)
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952348 przez MoNiaaa
wszystkim mamusia i ich pociecha zycze wesołych i spokojnych swiat spędzonych w gronie rodzinnym żeby nawet zle teściowe nie popsuly magii tych dni :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952352 przez haniaa
Dziewczyny!
Życzę Wam i całej rodzince spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia,Zdrowka dla wszystkich.W Nowym Roku wiele pomyslnosci,osiągnięcia postawionych celów,spelnienia chociaz jednego ale najwiekszego marzenia:-D Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952358 przez Bella27
Mamusie...
Życzymy Wam dużo zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń aby nigdy niczego Wam nie brakowało!!!Całujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952372 przez Asia18
Wesołych Świąt :) Życzę wszystkim mamą i ich małym pociechą :)




a to już moja duża Pannica :P

<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952373 przez Asia18
nie moge dodac fotki :(

<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #952623 przez kasiek21
hej mamusie :-)

wszystkiego dobrego po świętach :-) przed nie udało mi się złożyć wam życzeń...

jak tam po świętach?? obxarte?? :-D kilogramy na plusie sa? :-D
Mikołaj bogaty?? :-)

u nas i owszem... tzn nie wiem jak z kilogramami ale mikołaj był bogaty :-D
Igor dostał sanki (których jeszcze nie mielismy okazji wypróbować na dworze... za to babcia wypróbowala w domu na dywanie :-D Igor miał radoche jak nie wiem ), klocki drewniane i ciężarówkę plastikowych, straż pożarna z ludzikami i psem, i masę innych zabawek :-D piękne kapcie renifery ( ale niestety ciut małe :-( ) i piękne body. od jednej pra babci ciuchy w rozmiarze 104/110 :-D a od drugiej kasiure i czekoladę która zjadła mama z tata :-D
mi mikołaj przyniósł piękne kolczyki i branzoletke oraz kosmetyczne i perfum i ptasie mleczko :-D kosmetyczka i perfum od teściowej z która nie rozmawiam od jakiegoś maja :-o tak więc zaskoczenie ogromne!!
Igor podczas świat zrobił sobie pchacz z krzesła i od tamtej pory próbuje chodzić przy wszystkim czym się da :-D co większość kończy się upadkiem... ale jak się nie uderzy to się nie nauczy :-D
już za 2 tygodnie roczek!! Ah jak ten czas leci :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952817 przez Bella27
Hej mamusie!Co taka cisza po Świętach?
Kasia, widać, że Igor szczęśliwy:-) i prezenty mu spasowały:-) i Ty też zostałaś konkretnie obdarowana :P Super!Co do chodzenia to Jasiek też próbuję przy czym się da ale jak próbuję go prowadzić za rączki to od razu siada... :blink: więc chyba prędko chodzić nie będzie!
Co do kg to aż się boję na wagę stanąć bo sobie pofolgowałam przez Święta konkretnie :S
Dziewczyny dostałam umowę na czas nieokreślony :) cieszę się bardzo ale muszę pisać podanie o przedłużenie macierzyńskiego do 17.01.2015 bo miałam do końca trwania umowy, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów i jest to jakoś prawnie uregulowane bo do pracy mi się nie uśmiecha wracać 2 stycznia...a mam jeszcze 26 dni starego urlopu więc jak dobrze pójdzie to do pracy wracam 24 lutego...Poza tym wszystko ok, Święta przeżyłam, teściowie już pojechali więc teraz odpoczywam...Janek zdrowy więc wszystko fajnie się układa.Zaraz po nowym roku zabieram się za szukanie opiekunki do Jaśka i czarno to widzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952825 przez MoNiaaa
Bella nie boj się wagi napewni=o ni ejest tak zle mi kg stoja ale cuje po sobie te slodkosci i cera tez od razu się popula jeszcze okres miałam wiec wyglądam jak nastolatka...;/
super ze z praca się tak udało :)

Zuzia dostala się już na pewno do zlobka tylko ze ja pracy nadal nie mam:( naprawdę myslalam ze koncem roku już będę miała cos pewnego a tu lipa :( ide na bezrobocie się jeszczez apisac ale nie wiem jak to będzie bo każdy miesiąc bez pracy musze pozyczac min 700 zl (na mieszkanie) a jak później to pooddaje???

po swietam zmeczona jestem Zuzia mało co spala i ciagle na rekach bo wszędzie pelno gości i nie miała jak chodzic wiec dobrze ze już po :)
prezety tez były no i impreza roczkowa Zuzi :) ale stwierdzam ze za dużo tych prezentow jak na jeden miesiąc !!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl