BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #824222 przez kasiek21
motylek
niestety dziecię me to wypisz wymaluj cały tata... mam nadzieję że chociaż oczy będzie miał po mnie :-D
ale dziękuję :-)

my właśnie się karmimy. mój syn tej nocy jakoś tak dziwnie spał. mama się przez to nie wyspala :-/ obudził się o 1 i do 3 świrowal... zjadł mi 85 ml mleka... no po prostu szał... a miałam odciągniete na idealnie 2 porcjie... a więc teraz szlak jasny trafił 3 dni bez mleka sztucznego... musiałam mu zrobić bo nie miałam czym go nakarmić. a on tak strasznie marudny jest jak jest głodny... wiecznie się wygina wtedy, ręce pcha do buzki... i normalnie aż czerwony że złości... już chyba bym wolała żeby zaplakal :-D a w dodatku boli mnie głowa :-(

dominiczka
trzymam kciuki żeby corcia zechciała dzisiaj wyjść. daj koniecznie znać jak tam skurcze i w ogóle... a zupa to się podziel :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824224 przez Dominiczka
No nie podzielę się zupą dla dobra twojego dziecka. Zupa grochowa na boczku... mmmmm :D Ale chyba zrezygnuje z niej.. P. będzie miał co jeść przez 3 dni ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824229 przez Mag
Dominiczka ale cie wzięło :laugh: z zupy tez bym zrezygnowała, jednak po grocjowce w szpitalu mogło by nie być przyjemnie :P

Powodzenia i trzymam kciuki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824231 przez Dominiczka
kurcze, powiem wam, że od 7 skurcze trochę ustąpiły.. nie są już tak regularne jak wcześniej.. Zjemy śniadanie, wezmę prysznic i pojedziemy do szpitala..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824235 przez krecia88
dominiczka moze maluch rzeczywiscie zdecydowal sie juz na wyjscie :)

Mnie w nocy obudzil silny bol brzucha i ucisk w krzyzu. Myslalam ze moze cos sie zaczyna,ale ucichlo. Po 9 jade znowu na ktg,ale nie nastawiam sie na cokolwiek. Jutro pewnie beda wywolywac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824236 przez Dorciaition
Kasiek Igorek cuudny!

Dominiczka powodzenia. Oby raz dwa poszlo. Jagodka- sliczne imie.

U nas nocka ok choc do 3 Blanka budzila sie co godzine.
Troche possala i dalej w kime :)

Dzis jade na zakupy do galerii. Ale sie ciesze. W planie mam pokupowac troche ciuchow dla Leni.

Do rejestracji dziecka to tylko dokunent ze szpitala i akt malzebstwa tak?

Pozdrawiam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824268 przez Anitulka
Pysiaczek, kasiek super foteczki waszych maleństw :)

Dorcia, nam były potrzebne tylko dowody osobiste (no ale nie jesteśmy małżeństwem), a szpital przekazywał informacje o narodzinach.

Dominiczka, powodzenia. 3mamy kciuki żeby akcja postępowała i córunia już zechciała już wyjść :)

Za nami też cięższa noc... pola miala swój atak brzuszka miedzy 21 a 23, pozniej obudzila sie przed 3 i marudziła do 6 :( o 8 karmionko i śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824320 przez gaguka
Pipinka EMilka gratulacje!
Dziewczyny śliczne te Wasze maleństwa :)
Dorcia u nas usg główki było dwa razy, teraz mamy powtórzyć przed szczepieniem i zrobić kontrolną wizytę u neurologa. U nas wyszły torbielki w główce, podejrzewali wrodzoną toxo lub cytomegalię, ale wykluczyli i okazało się że powstały na skutek niedotlenienia podczas porodu lub w trakcie ciąży :/
Dominiczka powodzenia, mam nadzieję że dziś Jagódka będzie na świecie!
Dziewczyny w dwupakach juz niedużo wam zostało! Trzymam kciuki za szybkie rozwiązania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824364 przez kociaczek1610
Witam wszystkie mamusci :) ja tylko na chwilke chce przedstawic naszego kochanego synka Filipa ur o 2.30 waga 4350 drogami natury :D 16.01.2014 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824369 przez kociaczek1610
oj znowu nie idzie
:(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824374 przez nati.olsztyn
kociaczek Gratulacje! Ależ chłopa wypchnęłaś! Podziwiam!!!:-) Boski!

dominiczka Trzymam kciuki!!!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824375 przez kociaczek1610
no i udalo sie :) gratulacje dla mamusiek co urodzily :) nie mam czasu narazie nadrobic czytania nazbieralo sie tego :) maly daje w nocy troszke popalic dzis obudzil sie o 1.45 i tak do 4 na troszke zasnol i o 5 dalej . wzielam go do nas do lozka dalam cyca i bylo dobrze do 10 heh :D dokarmiam tez go sztucznym bo sie niestety niedojada ;/ glodomor maly :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824381 przez gaguka
Kociaczek Filip śliczny :) Gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824450 przez anitkade
Kociaczek - gratulacje! Doczekałaś się wreszcie. Filipek boski.
Dziewczyny - w ogóle Wasze pociechy są naprawdę urocze, Kasiek niezłego masz tygryska pod opieką.
Dorcia - musisz mieć dowody obojga rodziców i akt ślubu, czasem trzeba aktualny, starego nie przyjmą, ale to zależy od urzędu, w Krakowie biorą stare, ale i tak wyjęliśmy nowy na tę okazję :) Zaświadczenia ze szpitala szpital przesyła sam wprost do urzędu.
U nas ciut lepsza noc niż wczoraj, ale i tak ciężka. Położna była dziś czwarty raz, a środę mamy iść na wizytę do pediatry. Iść!! Do przychodni. Dobrze, że zaczęliśmy się hartować wczoraj, dzisiaj powiedziała, że można wychodzić bez ograniczeń czasowych, bo nie ma minusa, tylko żeby najlepiej pod jakimś dachem, żeby się osłonić. No i ja mam się zapakować jak na syberię, żeby cycków nie przewiać. Położna doradziła też dawać smoczka, jeśli krótko po jedzeniu znów płacze, bo być może nie jest głodna tylko ma bardzo silny odruch ssania i się inaczej nie uspokoi. Popróbujemy dzisiaj, jak to pójdzie. Generalnie lepiej smoczka niż by miała ssać rękę, bo smoczek ma przynajmniej odpowiedni kształt. Ale jednocześnie powiedziała, że własnym pokarmem nie da się przekarmić. Troszkę się niepokoimy jak tak ryczy wniebogłosy, żal serce ściska. A jak zaśnie to nie mogę przestać na nią patrzeć, taka jest piękna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824491 przez krecia88
kociaczek gratuluje. synek przecudowny.

U mnie na ktg cisza. W nocy się obudziłam z bólem ale to ucichlo. Nastawiona jestem ze jutro pojade na oddzial i beda dzialac. Wazne zeby malutka cala i zdrowa sie urodzila. Martwie sie tez bo juz przed swietami mowilam swojej doktorce ze zauwazylam zeby sluz byl zmieniony - cos w stylu tego jaki mialam przy infekcjach grzybiczych, ale bez swedzenia czy pieczenia. Jutro tez lekarzom powiem, zeby nie bylo ze mala przy porodzie naturalnym czyms sie zarazi, bo tego bym nie zniosla..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl