BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #869521 przez Bella27
Hej mamusie,
Od wczoraj mały jest tylko na piersi bo konsekwentnie odmawia picia mm, a do tego wyskoczyly mu suche plamy na całym ciałku oczywiście truchleje ze strachu czy mały się najada.W poniedziałek rano mamy tego alergologa mam nadzieję, ze w końcu dowiem się co to za wysypka i jestem ciekawa czy moje podejrzenie o skaze się sprawdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869527 przez joannap1991
hej ;)
Mnie znowu coś bierze... gardło boli jak diabli...
Zuzka jest kochana jak zasnela o 20 to o 4 mleczko i potem pobudka o 8 ;-)
A tak w ogole znalazłam ta kartke do tej ksiązki ze zdjeciami, byla w tym niebieskim pudełku co dostałam w szpitalu. Jak ktoraś chce to podam hasło i bedzie miec ksiazke za 20 zł ;) ja nie potrzebuje.

Zuzka strasznie duzo mówi cały czas non stop ;D wszystko ma w buzi rączki kocyk misiu grzechotki :D A wiecie, że ona już probuje siadać :O:O:O
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869625 przez Zanka1989
joannap moja Lenusia tez probuje siadac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869675 przez MoNiaaa
moja Zuzia tez juz od jakiegos czasu probuje siadac i naprawde nie duzo jej brakuje ale kiedy tak naprawde usiadzie to moze potrwac jeszcze :P
wlasnie sie wierci i nie moze zasnac a normalnie o 19 juz chodzila spac :(
w nocy budzi soe 2 razy ok 1 i 5 takze juz jest troszke lepiej :)

joanna super ta opaska:)

co do ksiazki to krecia miw lasnie powiedzialaq ze top jest unowersalny kod dla wszystkich wlasnie skonczylam tworzyc moja i ja zamowie w poniedzialek :) pierwsza wersja mi lepsza wyszla ale nie pamietalam dokladnie ukladu zdjec a cos pomieszalam i musialam nowa zrobic :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869699 przez motylek19
Ja tak tylko na szybko bo uciekam pranie wywiesić i do spania.
O jakiej książce piszecie?

Na promocji są pampersy premium care w rossmanie z karta rossne. Kosztują 56zl z 69. I w realu chusteczki pampers 6 paczek za 25 zl.

Dobranoc:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869786 przez MoNiaaa
u nas cudownqa noc :) Zuzia obudzila sie dopiero o 4 i pozniej o 8 :lol: to pierwszy nasz taki sukces :) wieczorem ciezko bylo jej usnac ale po 20 juz spala

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870142 przez remiśleoś
weekendowa cisza na forum:)
u nas mily weekend .Leos jednej nocy jak usnal o 20.30 to na cyca o 5.30 sie obudzil.szok! on nigdy nie mial przerwy dluzszej niz 5 godz a to i tak zdarzylo mu sie kilka razy.zazwyczaj po kapiwli je po 4 godz.jak sie w nocy o 3 obudzilam to bylam tak zestresowana ze pobieglam do jego pokoju sprawdzic czy oddycha.a on smacznie spal;) no ale jak to mama zaczelam myslec cY on aby nie jest chory:) no istna komedia z tymi naszymi obawami;)
wczoraj bylismy na zakupach w galerii.i znowu zaszalalam ze ho ho.ale ja ostatnie 3 lata bylam 3 razy w ciazy i mam prawie cala garderpbe ciezarnej;)teraz trzebA to zmienic.i kupilam duzo rzeczy,az mam eyrzuty sumienia bo tyle kasy daeno nie wydalam na ciuchy dla siebie.ale moj P oczywiscie mowi zebym nie marudzila bo przeciez musze miec viuchy a ich nie mam.

Poza tym byla u nas tescipwa.nie przepadam za nia ale nie bylo tragedii.tylko wkurzyla mnie jak uslyszala jak Leos placze przy vojcie to zaczela gadac ze nie powinnam bo to na jegp emocje zle wplywa.kurde no przeciez mi tez ciezko na sercu ze on tak placze ale to dla jego dobra.no i wczoraj zamiast 4 razyvcwiczylam 1 raz bo wymieklam.zrobilam mu dzien wolny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870194 przez anitkade
Zanka - wyglądasz naprawdę kwitnąco i do twarzy Ci z dzieciątkiem :)
Joanna - Twoja Zuzka to taka modelka, że hej. Kariera murowana!
Pysiaczek - pewnie już pisałam sto razy - mnie położna poradziła podkładać pieluszkę zwiniętą w rulon na tę stronę, na którą najwięcej patrzy, lekarz z kolei poradził kłaść na boczku - jak przekręca głowkę w lewo to na prawym boczku i coś podłożyć pod plecki, żeby się nie przewróciła.
Leoś - paskudna ta teściowa. Do dentysty też masz dziecka nie zabrać, bo się będzie bało bólu? Dziwię się, że jej uległaś, chociaż rozumiem, że bardziej Leosiowi niż jej :) Och, też bym poszalała na zakupach chętnie, ale przy budowie nie ma szans.
Weekend mieliśmy całkiem przyjemny. W sobotę byliśmy w cegielni wybierać cegły, a potem u teściowej. Poodkurzałam auto, mąż pojechał na myjnię, bo już strach było patrzeć. W środku jeszcze masa igieł po świątecznej jodle. A wczoraj pojechaliśmy do Czernej - klasztor w lesie, poszliśmy na mszę pierwszy raz wspólnie poza sytuacjami mszy w intencjach rodziny. No i potem krótki spacerek, fajnie było. Hania też była całkiem grzeczna. Ale noc już straszna, niby się nie darła, ale co chwilę budziła, nie mogła spać, wierciła się, stękała, buczała i ogólnie koszmarnie było. Rano dałam jej czopka, bo podejrzewałam kupę i zrobiła jedną, a po pół godziny drugą większą i po tej drugiej zaczęła tak histerycznie wrzeszczeć, że nawet suszarka nie działała, a przebieranie trwało 20 minut, bo kupa wyszła górą. Koszmar. Potem musiałam ją odłożyć na chwilkę i umyć ręce i aż mi serce pękało od tego wrzasku. No ale potem dałam jeść, chociaż ledwie 1h20m minęło, ale zjadła i przysnęła, też trochę niespokojnie, ale jednak. Dzięki temu jem śniadanie (2 godziny po obudzeniu). Aha! I zaczęłam jeść znów gluten, bo nie widziałam zmiany żadnej, a to były już 2 tygodnie ścisłej diety. Ostatnie 2-3 dni wydawały mi się lepsze, ale po tej nocy to już nie wiem. I miała raz kilka kropek na buzi i szyi - podejrzewałam banany, bo to było na drugi dzień po tym, jak zjadłam 4. Ale dzisiaj rano znów zobaczyłam parę kropek. One znikają po dosłownie godzinie, może 2-3 godzinach. Myślałam, czy to nie uczulenie kontaktowe, ale za uchem by chyba nie wyszło? Może jednak nabiał, tylko nie-IG-zależna, czyli z krwi nie wyjdzie. Ech, nikt nie mówił, że z dzieckiem będzie łatwo. Ale stawiają nam już mury, nie ma źle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870275 przez MoNiaaa
u nas znowu super noc!!!! zuzka spala do 5.30 :ohmy: :lol:

chce ta fotoksiazke zamowic i przy wybraniu platnosci i karty wychodzi mi ze blad i nie wiem co moglam zle podac? moze ktoras z was tak miala? to wogole pozniej laczy z bankiem i rbi sie przelew czy jak?

remis wspolczuje sytuacji z tesciowa. powinna chyba zrozumiec ze to dla dobra synka robisz!

anitka fajnie ze dzien udany:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870338 przez niteczka
Dzien dobry!
U nas noc troszke gorsza niz poprzednie, ale jakos dalismy rade. Malemu caly czas to oczko sie paprze. Kropimy to oczko 4 razy dziennie kropelkami ale jakos slaby efekt.
Anitkade- chcialam zapytac bo mowisz, ze budujecie sie. Czy twoj Maz pracuje w Polsce czy za granica? Pytam bo w dzisiejszych czasach w Polsce ciezko jest z Praca, a juz nie wspomne o budowie domu. Chyba ze ma bardzo dobrze platna prace. Jesli nie chcesz to nie musisz odpowiadac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870403 przez Bella27
Hej dziewczyny
Jesteśmy po alergologu.Mały ma AZS i alergie pokarmową.Z testami kazała nam się wstrzymać bo u takiego małego dziecka czesto nie wynik nie jest adekwatny.Przepisała sterydy ale odpuszczam sobie i emolienty cały czas a do picia zapisała bebilon pepti ale mały konsekwentnie nie chce pić mm tylko cycka więc jestem na diecie eliminacyjnej i w sumie mało co mogę jesć.A pani doktor w przychodni pokarze chyba środkowy palec i rzucę to zaświadczenie od alergologa bo ona problemu nie widziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870490 przez remiśleoś
Anitka odpuscilam w nierziele a tescipwa w sobote byla.i to ze wzgledu na siebie bo tez mi ciezko bylo psychicznie.jeden dzoen przerwy nie zaszkodzo,dzis cwicze normalnie a Leos patrzy na mnie i robi ppdkuwke. Czekam do czwartku do konsultacji u neylurologa i tak licze ze moze powi3 ze juz niedlugo.ach bardzo bym chciala.on jest tak wymeczony po cwoczeniach ze usypia od razu i spi po 2 godziny,ale budze go bo w sumie to by tak caly dzien przesal.daje mu po godzinie
Bella wspolczuje Azsu , my mamy u starszego synka.masakra ta choroba.tez mielismy wczesnie rozpoznanie i tak jak uCiebie obstawoali alergie pokarmowa.nie jadlam prawie wszystkiego a place byly caly czas.jak mial okolo roku zrobilismy testy z krwi ale nic nie eyszlo bo za maly.teraz jak mial ponad dwa wuszlo ze na roztocza kurzu grzyby plesnie i orzechy.
My steryd locoidusielismy czasem zastosowac bo bulo juz tragicznie.drapal do krwi i nie spal w nocy,budzil sie co 10 min.acj duzoby opowiadac.poczytaj sobie w necie kakie to paskudzywo to azs.

Dzis wysprzatalam dom na dole.bo Remik pol dnia na podworku a Leos spal albo na macie sie bawil.nawet mocniej sie umalowalam,ladnie soe ubiore bo mam zamiar zaciagnac dzis wczesnie meza do sypialni;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870496 przez Zanka1989
Anitka - tak się cieszę, że u Was spokojniej. Współczuje tej męki z kupkami Hani, u nas to raczej tendencja do biegunek czyli nadmiaru kup niż braku.
Bella - my nie mamy stwierdzonego AZS, ale skóre ma "atopową". Stosujemy maść cholesterolową (ale tylko na główkę, żeby walczyć z ciemieniuchą) i serie Atoperal Baby - u nas zdziałał cuda. Lenka miała skórę tak szorstką, pełną krosteczek. Wystarczył tydzień stosowania kremu, myciu w emulsji i znacznie się poprawiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870504 przez krecia88
Dziewczyny wspolczuje problemow ze skora u maluszkow.

I male info dla wszystkich: w biedronce sa mega paki piekuszek dada za 49,99zl (np rozmiar 3- 128szt)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870527 przez remiśleoś
Krecia dzieki za info.u nas miestety odparzaja tylek.a juz myslalam ze bedzie ok bo na poczatku bylo dobrze.lecimy na pampersie i ostatnio byla promocja w lidlu 186 sztuk za 85zl.wiec zaopatrzylismy sie w oampki 3 i 4 na zapas bo duzo taniej.

Anitka suoer zeury Wam juz stawiaja.wiem jak to cieszy.dwa lata temu tez to orzezywalam i kuoe radosci mi to sprawialo.a co do szalenstwa na zakupach tovpowiem Ci ze jak masz ochote to zaszalej bo pozniej bedzie jeszcze trudniej.najgorsza jestcwykonczeniowka,doslownie wykancza;) zawsze kasy jest za malo;) a w dodatku czesciwj Hani cos kupisz niz sobie,zobaczysz.
Monia fajnie ze ta ksiazke zrobilas,ja jakos mie moge sie za to zabrac.
Zamowilam tez wczoraj tort na chrzciny smietankowy w bialym marcepanie z niebieskimu bucikami i kokardkami na bikach.sliczne sa takie cudenka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl