BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #868904 przez Asia18
właśnie też chciałam kupić ten filtr i przekonałaś mnie motylek :) zakupię go bo ta woda tu jest straszna :angry: ....
Kasiek współczuję Ci :( te szpitale są okropne i nerwy do tego straszne :(

mi tez włosy wypadają na potęgę masakra ;/ specjalne szampony już sobie kupiłam , bo normalnie łysa będę :P

Bella super wyglądają :D widać że szczęśliwy :)
Motylek też super wyglądacie :)

u mnie mała też ma takie suche miejsca na nóżkach ale dostała jakiś specjalny krem żeby tylko te miejsca smarować i trochę pomaga

<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868921 przez emilka1103
Hej dziewczyny. My szczepilismy 5 w 1 i nawet goraczki po tym nie bylo. Mojego meza siostra nie szczepi swojej malej i ciagle poucza mnie ze my tez nie powinnismy i wysyla jakies glupie linki o NOP. Kazdt robi dla swojego dziecka co uwaza za najlepsze.

Dziewczyny ale slicznie wygladacie :-) ja w poniedziałek ide do fryzjera. Wreszcie bede wyglala jak czlowiek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868923 przez emilka1103
A co do aktualnych promocji na pampersy to ja mam taka fajna strone www.promobaby.pl :-) aktualne promocje na rozne rzeczy dla maluchow :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868935 przez Zanka1989
Emilka - ja też w poniedziałek fryzjer - ale mam na tyle fajnie, że koleżanka przyjedzie mi do domu, więc nie będzie stresu, że Lenka zostanie beze mnie.
Włosy też mi wypadają na potęge. Obłęd. Mam Revalid (witaminy na wypadające włosy), nafte kosmetyczną i muszę waxa kupić i maseczki robić.
Ja nigdy nie byłam w solarium, jestem blada jak wampir ale dobrze mi z tym.

Mam problem z wagą :( po porodzie przytyłam już 4 kg... brzuch mam jak flaczek, a wszystkie kg idą mi w biodra.. przypominam Kim Kardashian. Nie dostałam jeszcze @ i to może hormony mi tak szaleją ? :unsure: Nie jem słodyczy, cukier zamieniłam na trzcinowy, kolację jem przed 18 a waga nadal skacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868953 przez emilka1103
Z Hania zostanie moja mama :) troche na pewno zejdzie mi bo chce pomalowac i zrobic refleksy jasniejsze na koncowkach, ale jakos mama sobie poradzi :) tylko musze odciagnac mleczko bo Hania tylko jest na cycusiu. Na szczęście nie ma problemu z piciem z butelki.

Żanka moze faktycznie hormony tak Ci szaleja. Mi po ciazy zostaly 3 kg i tez slodyczy nie jem. Czasami tylko biszkopty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869002 przez niteczka
Dziewczyny jesli poczulysie sie urazone to przepraszam, ale to nie was sie tyczylo bo nie wiem jak wygladacie. Tylko poprostu niektore dziewczyny przesadzaja. Mysla ze ladnie wygladaja, a tak naprawde wszyscy sie z nich smieja. Ja jestem tak samo blada jak Zanka I dobrze mi z tym, bo wole nie niszczyc sobie skory. Mi tez wlosy okropnie wypadaja I na dodatek dostalam okropnego lupiezu. A mi zostalo do zrzucenia zostalo 8 kg zebym wrocila do wagi sprzed ciazy. Ale caly czas jestem glodna przez te tabletki antykoncepcyjne. Bede musiala je zmienic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869030 przez gaguka
Dziewczyny byłam właśnie w tesco i są mega promocje na ubranka dla dzieci ;) Pokażę Wam co kupiłam na prawdę za grosze :)
Zdjęcia
Sukieneczki po 6,6, buciki po 7 zł, spodenki za dwie pary 8 zł, bluzeczka 4,5 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869083 przez anitkade
Gagutka, ale super. Aż bym pojechała, ale nie mam jak raczej :( Chyba, że męża wyślę w niedzielę albo sobotę nocą.
Motylek - pięknie wyglądasz. Pasują Ci ciemne włosy, wyglądasz, jakbyś była brunetką naturalnie. Ciut jaśniejsze może faktycznie byłyby delikatniejsze, akurat dla młodej mamusi :)
Bella, mężczyźni są naprawdę męscy. Nie żadne tam metro :P Chłopy na schwał! Wiadomo już po kim Janek taki przystojny (no cóż Bella, na pewno jesteś piękna, ale jednak nie po Tobie :P)
Iciuclinka - jak się niepokoisz to zrób test. Po prostu pomażesz kupą po bibułce i zobaczysz, czy kolor zmienia, nic trudnego, a jak Cię niepokoi to można sprawdzić. Mnie lekarka poleciła, sama to nawet nie wiedziałam, że są takie testy w aptekach.
Co do solarki to ja nie chodzę, nigdy nie byłam i raczej się nie wybiorę. Niektórym to dodaje uroku, inne przesadzają i chodzą takie pomarańczowe, że strach patrzeć - wiadomo. Ja mam bardzo delikatną skórę, jasną karnację i wrażliwą na słońce, do tego milion znamion - tylko czekać, aż się jakiś syf z któregoś rozwinie. Także jestem blada i jestem z tego dumna :) Chociaż po lecie, jak jestem opalona - to się sobie podobam bardziej, szczególnie, że mam ciemne włosy.
Co do wyglądu i fryzjerów - idźcie kochane i wyglądajcie na wypoczęte i zadbane babki, a nie wymęczone matki polki. Ja jakoś nie potrafię się zebrać, poza tym każdy grosz teraz będzie szedł na dom, a ja i tak zapuszczam włosy :P Ale mąż się zachwyca, mówi, że nigdy jeszcze tak ładnie nie wyglądałam, więc śpię spokojnie :)
Emilka - a Ty jeszcze w Polsce? Bo nie pamiętam już, kiedy miałaś lecieć do Szwecji.
Zanka - jak to tyjesz? A karmisz piersią, bo nie pamiętam? Ja się zamieniam w zasuszkę powoli, biust mi znika, po karmieniu to ledwo co jest. Strach myśleć, co będzie dalej.
Hanula urządziła spacerowy bunt i na drugim spacerze nie spała. Za to w domu mi zaczęła marudzić, ale jakoś uśpiłam nawet. Mam dźwięk deszczu 10 godzin nagrania :) Zamiast suszarki. Suszarkę włączamy na chwilę i potem dajemy głośno kompa i leci deszcz. Trochę to przyjemniejsze no i oszczędność prądu, bo i tak chyba pójdziemy z torbami przez to, że tylko suszara ją uspokaja (a i to nie zawsze). Co więcej - ma troszkę czerwonych kropeczek na twarzy i szyi i za uszkiem. Dosłownie kilkanaście na całym ciele (jeszcze kilka na tułowiu) - i teraz nie wiem, czy przegrzałam, czy to alergiczne. Może jednak nie powinnam była wracać do nabiału? A wczoraj zjadłam 4 banany - może na banany uczulona? Kurczę, powiem Wam, że już głupieję kompletnie. Gdyby ją obsypywało przy tym uczuleniu to bym mogła kontrolować, na co reaguje. A tak - raz na dwa tygodnie jakaś kropka - to skąd mam wiedzieć? A kupa co 5 dni i to nieraz po czopku dopiero, to też ciężko obserwować cokolwiek. No ale intrygują mnie te kropki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869098 przez Zanka1989
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869102 przez Zanka1989
Nasz sukces :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869196 przez niteczka
Anitkade- na YouTube tez jest nagranie szum suszarki. To nagranie trwa 10 godzin I my z niego korzystamy :laugh:
Przy karmieniu piersia mozna przytyc, niekoniecznie schudnac. Moja znajoma tak miala, ze karmila 8 miesiecy I strasznie przytyla. Powiem wam dziewczyny, ze nie moge sie juz doczekac tego wyjazdu do Polski na chrzciny:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869233 przez pysiaczek19918
Ten filtr dobra sprawa musze kupic bo straszny kamien mam.
Co do solarium tez bylam kilka razy ale teraz jak karmie mala to bym sie troche bala mimo ze mowicie ze to bezpieczne. Tez jestem blada strasznie i wole byc opalona ale teraz sloneczko swieci to trzeba korzystac jak najwiecej.
Zuzia juz dzisiaj spokojniejsza powiem wam ze ostatnio coraz wiecej lezy w lozeczku i nawet w nim usypia ale w nocy biore ja do siebie. Kurcze mam problem z ta jej glowka ciagle bierze tylko na jedna strone.
Remis ty jestes w tym obeznana nieznasz cwiczen zadnych?
Zanka fajny kwiatuszek i loczki fajne zawsze takie chcialam ale coz.
Gaguka jeju ale fajne ubranka wyciagne jutro meza do tesco ciekawe czy u nas takie beda. Dzieki za info.
Mi do wagi z przed ciazy zostalo 4kg ale ja to prawie wszystko jem. Chociaz najczesciej zaczynam dopiero jesc kolo 18 bo wczesniej nie mam czasu. Bo z Zuzka spimy do 12 zanim wstane ogarne sie to kolo 14 wychodzimy no czasami wczesniej spacerujemu ze 3h i dopiero mam czas cos zjesc. Jeszcze sie pochwale ze jak maz z pracy wraca to on obiadki robi nie zawsze ale najczesciej bo ja niemam za bardzo kiedy a czasami mi sie poprostu niechce. Takze meza pochwalilam a niech ma:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869256 przez MoNiaaa
Zanka cudnie wygladasz az promieniejesz :)

my dzis prawie caly dzien na dzialce przerwe tylko na obiad mialysmy i powiem wam ze Zuzka caly ten czas przespala az w szoku jestem :) no naprawia sie moja coreczka:) 3 pierwsze miesiace byly trudne ale mam nadzieje ze teraz tylko lepiej bedzie ciesze sie strasznie :)

uciekam do lozka bo nogi mi odpadaja!

Dobranoc :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869331 przez motylek19
Zanka super wyglądasz i wcale według mnie nie blado:)

Bella Dawid cały tata tylko nos mój a na początku był bardziej do mnie podobny, te dzieciaczki tak szybko się Zmieniają.

Monia mam nadzieje ze Zuzia poprostu "wyrosla" i teraz bd tylko lepiej:*

Gaguka pięknie ubranka i oczywiście dla dziewczynki ehh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869341 przez remiśleoś
Anitka chyba pisalam ze kolek juz nie ma ale teraz kupy brzydkie.ach no coz moze to przejsciowe.

Pysiaczek a czy mala patrzy tylko w jedna strone czy pochyla glowke na jedno ramie jak lezy na pleckach? bo albo to jest asymetria albo krecz szyji.nie jestem na tyle fachowcem zebym mogla dobrac cwiczenia Twojej coreczce.jedyne takie ktore nie zaszlodzi a przychodzi mi do glowy to : kladziesz ja na pleckach,przykurczach prawa nozke do brzuszka i bierzesz pod bioderkai obracasz w prawo az z lewej strony rozciagnie cialko i na druga strone to samo.glowa w tym cwiczeniu tez bedzie sie odchylac od ramion.dziecko uklada sie wtedy w litere c w jedna strone i i druga jak w odbiciu lustrzanym.
My w wiekszosci cwiczymy vojta a tych cwiczen bez pokazu nie da sie wytlumaczyc gdzie uciskac i jak unieruchomic dziecko.Pysiaczek zalecalabym Ci konsultacje u neurologa albo rehabilitanta przynajmniej.jesli ona notorycznie trzyma tak gliwke to nie chce strwszyccale jak w pore sie za to nie weiesz to z czasem bedzie jeszczectrudniej to zmienic.mozg zakoduje ten sly wzorzec .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl