BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #867913 przez kociaczek1610
witam :)

joanna sliczna para z Zuzki i Oskara hihi :)

kasiek wspolczuje mam nadzieje ze Igorek jak wyzdrowieje to juz na dlugo :) zdrowka zycze :)


dzis pogoda nam tez dopisala ale juz mroznawy wiaterek (jutro ma niby padac przelotnie snieg) oby nie u nas Filip ladnie spi jak jestesmy na spacerze:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


co do szczepionek to jestem tego zdania co Zanka. my bylismy szczepieni normalnie a nie jakimis wymyslami :P i wszystko jest z nami oki. wiec Filip tez jest szczepiony standardowo. za tydzien bede nas rejestrowac na szczepienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867919 przez MoNiaaa
my dzis znowu duzo spacerowalismy i Zuzia ladnie spala tylko ze z kciukiem w buzi zasypiala...esh niby czasem da sie podmienic na smoczek ale na spacerze to nie bardzo bojej ciagle wypada i musialabym co chwile sie zatrzymywac.ale poszlysmy na dzialke i posiedzialysmy troszke i tez ladnie spala :) takze dzien udany :) ciekaw jaka jutro bedzie pogoda bo niby 20 stopni ale moga byc burze oby nie! juz sie nie moge lata doczekac zeby nie bylo juz tego ubierania :)

Zuzia z kolega super :) fajnie ze masz mame na tym samym etapie co wy :)

co do szczepionek to ile mam tyle opini sama nei wiedzialam na co sie zdecydowac ale jednak wzielam platne i przemawia do mnie wyjasnienia remis :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867926 przez niteczka
Dziewczyny skoro tak wszyscy dbaja o te szczepionki to moim zdaniem te na pneumo I rota powinny byc darmowe. Bo nie oszukujmy sie warunki bytowe w Polsce sa Jakie sa ale nie kazdego stac ma wydatek kilkuset zlotych. I tak naprawde jestesmy krajem europejskim, a ciagle gdzies z tylu. I nic dziwnego, ze polacy uciekaja z wlasnego kraju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867948 przez remiśleoś
Ale burze z tymi szfzepieniami zrobilam;) kazda ma swoje zdanie i je szanuje.nie przemawia do mnie poprostu argument: " bo kiedys to....".no i co z tego ze kiedys.kiedys nie bylobpo prostu nowej technologiibprodukcji takich szczepionek i tyle.nikt nie wymyslil na jakim podlozu mozna je laczyc i potrzeba wielu lat badan zeby mozna bylo taka szczepionke zarejestrowac do sprzedazy jako skuteczna i bezpieczna.teoria ze kiedys tam to nasuwa mi na mysl stare telefony komorkowe.cegla 2azaca z pol kilo ale dzwonic dzwonila,wiec po co sa nowe modele?
A tylko 2 kraje w Europie nie maja refundowanych szczepien skojarzonych,pewnie za 2 lata szczepionka 5 walentna wejdzie do kalendarz jako obowiazkowa i nie bedzie juz tych pojedynczych.

Krecia uczyc zaczelam pozno bo jakis rok temu.tzn tak jak pisalam najpierw liter ale to byl duuuuzy blad.jak masz ch3c to mozeszpoczytac o metodzie domana ,moznw od 3 miesiaca stoowac,wle jest zmudna.mi sie nie chcialo.wole zreszta taka jk w szkole sylabowa.

Zuzka i Oskar niezla parka;) rewelacyjna fotka,pamiatka na cale zycie.dobre by bylo jakby para zostalibw przyszlosci.milosc od kolebki.

Monia moze juz nadejda lepsze dni dla Was z tym spaniem Zuzi w dzien.i oby tak nie plakala na spacerze bo wyobrazam sobie te oczy gapiow wlepionych w Ciebie jak z nia w sklepie jestes.

Kasiek.o w morde! no co z pech.szczerze wspolczuje.i co dalej? kolejny antybiotyk dostal tak? kurcze a czemu tak to lapie? a nadal go tak cienko ubierasz? bo pamietam jak pisalas ze on w domku to w body na krotki rekaw smiga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867982 przez niteczka
Tak to prawda ze kazdy ma swoje zdanie, ale nie ma na to reguly. Nie jest powiedziane, ze dziecko ktore zaszczepilo sie nie zachoruje. Moja mama miala nas 11 dzieci i Zadnego z nas nie szczepila na pneumo I rota bo ja stac nie bylo I jakos wszyscy jestesmy zdrowi. I to nie jest jakies 30 lat temu bo moj najmlodszy brat ma 5 lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868002 przez kasiek21
remis
ubieram go cały czas właściwie tak samo... no wiadome nie zakładam mu już kombinezonu na spacery.a w domu ogólnie no to cały czas tak samo. no teraz po tym zapaleniu płuc ciut ciepłej w sensie że tylko body na długi rekaw... a tak no to eh... nie wiem od czego tak go to wszystko łapie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868017 przez krecia88
Kurde rece mi opadaja i nie wiem jak mala uspoc wczesniej. Od jutra stosuje metode 3-5-7, ale zaczne lagodniej, bo od 1-3-5 minut. Mam nadzieje ze za tydzien pochwale sie sukcesem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868023 przez motylek19
Co do szczepionek jestem zdania remis. Mniej wkluc, mniej płaczu(zwłaszcza ze.ja jestem blada przy jego szczepieniu i boli mnie chyba bardziej niż Dawida). A rota to oczywiście szczepionka nie daje 100%pewności ze się nie zachoruje ale zawsze łagodniej dziecko przechodzi. Nie jest powiedziane ze wgl zachoruje, ale gdyby jednak to bym sobie w brodę plula ze.szkoda.mi było te 600zl wydać zwłaszcza ze sobie ciuchy kupuje jakieś pierdoly a na dziecko mi szkoda.. Pneumokoki też są bardzo niebezpieczne. Jakby mnie nie było na to stać.to bym nie szczepila ale zdrowie jest najważniejsze.
Niteczka masz rację te szczepionki powinny być darmowe wszędzie bo nie każdego stać a to jest jednak ważne. Polska jak zwykle sto lat za murzynami.

Joannap super razem wyglądają naprawdę ekstra zdjęcie :)

Krecia co to za.metoda o której piszesz?

Kociaczek Twoja mama ma 11 dzieci i tak świetnie wygląda? Rewelacja :)

Monia fajnie ze dzień udany:)

Ide spać bo Dawid właśnie sam zasnal. Robię tak jak Monia, ze odkladam do bujaczka albo lozeczka i usuwam się z pola widzenia. Chyba ze ma problem jak wcZoraj to go bujalam w tym bujaczku i dałam smocZka nic to nie dawało zasnal sam.o 3:/ jak chce spać to zasnie jak nie to nie ma rady. Jedynie pomaga.mi to ze jak mniej więcej od 17 jest aktywny to potem 20,21 albo22 już śpi. Tylko nie może spać po maksymalnie 17 albo 18 minimum 3godziny.

Dobranoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868026 przez motylek19
Aha, jeszcze jedno. Usmialam się jak nie.wiem bo.zwykle Dawida kapie mój a ja go potem wycieran smaruje.kremikiem i ubieram ubieram a dzisiaj wszystko robił mój i założył mu pajaca a.na to bluzeczke i zrobił to już którys raz bo twierdzi ze tak ma być heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868061 przez kociaczek1610
no i moje dziecko wyspane od 30min jestem poprosu wsciekla :/ nawet wyspac sie nie da eh

motylek cos musialas pomylic ;) moja mama ma tylko 2dzieci ;)

dziewczyny czy wam tez wypaduja strasznie wlosy? no mi ostatnio masakrycznie wypaduja :/ ja nie dlugo lysa bede :/ macie jakies dobre sposoby?

a i jeszcze jedno pytanko czy waszym dzieciaczkom odbija sie po kazdym zjedzeniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868079 przez motylek19
Kociaczek przepraszam, pomyliłam z niteczka. Dawid też wstał godzine temu (7) alr teraz (8) zjadł o dalej śpi chociaż ja nie ide bo coś ni się wydaje ze to chwilowa drzemka.

Kociaczek mi nie wypadają chociaż szczerze powiem ze liczyłam troche na to bo mam bardzo dużo włosów :p
Mojemu dziecku nie odbija się po każdym jedzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868092 przez remiśleoś
Kociaczek u nas odbija w dzien zawsze a w nocy roznie,ale zazwyczj tez.wlosy mi troche wypadaja
Ale nie jakos mocno.4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868097 przez remiśleoś
Anitka dzis macie neurologa,trzymam kciuki.niech Hania ladnie sie zaprezentuje.nie wustrasz sie tylko jak lekarz bedzie bral Hanie w dziwny sposob,np trzymal jakby miala chodzic lub w gorze za nozki.nie kazdy tak robi,ale uprzedzam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868110 przez gaguka
Kociaczek nam nie zawsze się odbija, ale staram się żeby udało się za każdym razem, a włosy wypadają mi na potęgę! Nigdy tak nie miałam :/
My wstałyśmy o 6.30, Zuzia zrobiła sobie krótką drzemkę po 8 i zaraz ubieramy się i na spacer, dziś u nas piękna pogoda :)
Anitka powodzenia u neurologa! Remiś ja nie wiedziałam co się dzieje jak brał mi 3 tyg dziecko i trzymał tak jakby miała chodzić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868117 przez kasiek21
witam się po nocy :-( dziewczyny dopiero teraz wiem jak strasznie się męczycie jak wasze dzieci nie śpią w nocy...
u nas noc straszna... po prostu eh. mały w nocy budził się co 2 godziny, w dodatku nie chciał jeść. zjadł przez całą noc 60 ml :-( teraz rano zjadł 20 :-( nic pić nie chce boję się że się odwodni... w dodatku dostał gorączki 37,7 :-( dałam mu już pedicytamol... teraz po inchalacji, lekach i w ogóle dalej śpi... normalnie serce mi pęka. tak strasznie się boję :-( do tego ja oczy mam na zapałki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl