BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 7 miesiąc temu #749099 przez issska1986
Marudka, jak ZUS się przyczepi to nie Twój problem... w prawdzie kontrolują teraz bardzo tych małych przedsiębiorców ze względu na ciężarne, ale zapewne powie,że nie wiedział,ze jesteś w ciąży i Ty jeszcze tez mogłaś nie wiedzieć ;) a możesz być zatrudniona w dwóch firmach np po pół etatu w każdej i na każdą spółkę wówczas zwolnienie czyli dwa musisz brać...

Kasiek co do pieluszek to mimo iż nie mam dzieci to poprę Asię, Pampersy są najlepsze i lepszych nie ma więc dla dobra pupki maluszki lepiej zapłacić więcej... mozesz spróbować, może Twój Igorek bedzie dobrze znosił Dade... i tak jak Asia pisze, są promocje takie,ze nie raz Dada jest droższa niż Pampers, a dupki lepiej nie odparzać ... Pampersy zamieniają siuśki w takie kulki żelowe, więc myślę,ze nawet są bardziej wydajne niz inne pampersy bo bedzie Ci szkoda dziecka i co chwilę będziesz zmieniać, dzięki czemu zużyjesz ich więcej zapewne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749104 przez aska27
issska1986 napisał:

Kasiek co do pieluszek to mimo iż nie mam dzieci to poprę Asię, Pampersy są najlepsze i lepszych nie ma więc dla dobra pupki maluszki lepiej zapłacić więcej... mozesz spróbować, może Twój Igorek bedzie dobrze znosił Dade... i tak jak Asia pisze, są promocje takie,ze nie raz Dada jest droższa niż Pampers, a dupki lepiej nie odparzać ... Pampersy zamieniają siuśki w takie kulki żelowe, więc myślę,ze nawet są bardziej wydajne niz inne pampersy bo bedzie Ci szkoda dziecka i co chwilę będziesz zmieniać, dzięki czemu zużyjesz ich więcej zapewne..


o własnie zapomniałam o tym napisac, czasem cena kusi,a wydajność żadna,bo trzeba wymieniać częściej. Zgodzę się z issską w 100%.
No i te odparzenia, u nas NIGDY nie było takiego problemu.

Ale..przyjdzie czas, wypróbujesz.. będziesz widziała co dla dziecka najlepsze :)


U nas nareszcie piękna pogoda :) ale mnie to cieszy, Mikołajek troszkę podziębiony,ale na dwór na pewno jeszcze wyjdziemy, dla katarku nawet lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749112 przez kasiek21
no wlasnie co do odparzen to was zaskocze :-D mojej siosty cora i kuzynki cora rowniez mialy od poczatku odparzenia od pieluszek Pampers, wiec nie jest powiedziane wcale ze od nich odparzen nie ma :-) no ale fakt kazdy na swoje zdanie :-)

asia
co do sklepow w malborku, mamy tesco, lidla, netto, z 5 biedronek, intermarche czy jakos tak, rosmana, e.leclerc, pepco a i natura, i to wlasciwie byloby na tyle z sieciowek. wiec skromnie. bardzo!! :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749115 przez zosiaxvx
Ja od poczztku uzywalam DADA i nigdy sie nie zawiodlam ;) przy tym dziecku tez beda DADY ;) zreszta kupilam juz 2 paczki :) bo tak sobie postanowilam ze co miesiac bede kupowac po jednej paczce zeby juz byl zapas :)

Jestem meega przeszczesliwa dostalam umowe na stale :lol:



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749123 przez Marudka
boje się ze jak pójde po 2-3 miesiacach pracy w nowej firmie na zwolnienie to beda się mnie czepiac ze wymuszam zasiłek i beda wzywac na jakies komisje, słyszałam ze tak się zdarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749129 przez Lysy
Witam z Warszawy,

Ja dziś planowałam szybko posprzątać, ugotować obiad na sobotę i niedzielę i jechać do parku z córką i psem a wieczorem odpoczywać. Plany się jednak zmieniły bo zamiast mielonych, o które poprosił mąż zrobiłam faszerowane papryki w stylu greckim z sosem pomidorowym ze świeżych pomidorków. W całym bloku pachnie duszonymi pomidorami ;-) A to wszystko przez córcię w brzusiu - w tej ciąży mam takie dziwne smaki i zachcianki... Uwielbiam dania pikantne, z mnóstwem warzyw. Mój mąż siada do obiadu z kuflem piwa, bo twierdzi, że inaczej nie da rady ;-)

Jeśli chodzi o pieluchy, to wydaje mi się (na podstawie niewielkiego doświadczenia), że na początku nie można eksperymentować zarówno z pieluchami jak i z płynami do kąpieli. Dzieciaczki mają niesamowicie wrażliwą skórę i często dochodzi do odparzeń, uczuleń na skórce. Wszystko przerabiałam ze starszą córką (wprawdzie nie od razu po urodzeniu, tylko w okresie późniejszym). Aga ma skłonności do atopowej skóry i eksperymentowanie często źle się kończy. Dziecko niesamowicie się męczy i rodzice też... Ja na pewno przez pierwsze trzy miesiące nie będę próbowała. Potem zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749139 przez aska27
kasiek21 napisał:


asia
co do sklepow w malborku, mamy tesco, lidla, netto, z 5 biedronek, intermarche czy jakos tak, rosmana, e.leclerc, pepco a i natura, i to wlasciwie byloby na tyle z sieciowek. wiec skromnie. bardzo!! :-( [/color]

:cheer:



Zosia GRATULUJĘ!!! :)

Lysy ja tez lubię pikantne jedzonko,ale tak jak piszesz to juz mój mąz tylko :blink:
uwielbiam faszerowane papryki.. mogłabyś mi przesłać przepis na swoje? Moze zorbię inne tym razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749174 przez Moni@
Ja mam dwójke dzieci. Pierwsze , używałam tylko Pampersa, dostałam różne pieluchy w prezencie od znajomych (Dada, huggies, i ijakies tescowe) po nocy w takiej pieluszce rano był ogień na skórze. Leczenie odparzeń czy uczulenia meega długie. Przy drugim dziecku kupiłam Pampersy. Po roku dostałam na próbę Babydream z rossmana i nic, zero nawet krostki. Teraz na pierwzze mies też kupię Pampersa, bo sa o wiele chłonniejsze niż rosmanowskie.
Moja siostra w niebieskim pudełku ze szpitala ost dostała próbkę Dada i Pampers. Wyczytałyśmy ze,dady dla biedry teraz robi właśnie firma pampersa :-) Nawet z wzorku były podobne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749186 przez wola82
Ja tez uzywalam pampersow na poczatku i teraz tez zamierzam, a pozniej zmienie na wlasnie dada, bo tez z nich jestem bardzo zadowolona i nigdy w zadnych nie mielisy problemow z odparzeniami, no chyba ze przy chorubsku z goraczka. A i mam jeszcze jedne tez sprawdzone jest az 80 w paczce i kosztuja 12 euro to jest jakies chyba 50 zl i cena i jakosc b. dobra, tylko zaczynaja sie od nr 4 dopiero. Ale za to bede musiala zrobic sobie zapas chusteczek nawilzajacych wlasnie z Dada bo sa rewelacyjne. A co do kremu jak juz jestesmy przy pupci to zawsze uzywalam Sudokremu na zmiane z Bepantenem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749211 przez Moni@
Ja stosowałam Sudocrem i Penaten krem z Niemiec, identyko sudocrem a tańszy o połowe. Kiedyś był w 0,5l. op.

sklepkratka.pl/product-pol-1412-PENATEN-...utzcreme-250-ml.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749217 przez kasiek21
monia
sudocrem i tak jest tani przy jego wydajnosci. ja go uwielbiam, jest cudowny nawet na opryszczke wargowa. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749228 przez wola82
Moni@ napisał:

Ja stosowałam Sudocrem i Penaten krem z Niemiec, identyko sudocrem a tańszy o połowe. Kiedyś był w 0,5l. op.

sklepkratka.pl/product-pol-1412-PENATEN-...utzcreme-250-ml.html


Moni@ zgadza sie tez ten Penaten jest dobry, ale Lukas dostal uczulenia na oliwke z Penaten i nie uzywalam juz tej firmy.

A moze ten tez warto miec w domu nawet jak same sie skaleczycie czy oparzycie.
www.bepanthen.pl/articles-overview.php?s...opieka-nad-dzieckiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749230 przez Moni@
Bepanthen też mamy. Nawet teraz. Bo w przedszkolu często synek sobie dobrze nie podetrze zadka a potem mówi że go pali ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749473 przez Edi28
Dzień Dobry w niedzielne przedpołudnie :)
sobota minęła szybciutko, gdyż mieliśmy gości, znajomych z czasów studenckich :) właśnie pojechali, więc będę mogła spokojnie przejrzeć posty z soboty :)
widziałam, że zaczęła się dyskusja a propo pieluch, no cóż doświadczenia nie mam jeszcze żadnego, ale słyszałam, że na początek warto zacząć od pampersów, a później powoli wprowadzać inne marki, np. Dada, i obserwować reakcję Malucha :)
Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749477 przez kasiek21
dzien dobry :-)
my witamy sie z wami z lozka. postanowilam nigdzie dzis sie nie wybierac. lezymy, ogladamy tv i popijamy herbatke z zurawinka swieza, tylko zblenderowana :-) pare garstek rowniez suszy sie babcinym sposobem na kaloryferach na nitce niczym korale :-) jest smacznie.
niedziela leniwa jak zawsze :-( juz mam dosyc siedzenia w domu... esz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl