BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

9 lata 10 miesiąc temu #883036 przez Asia09
Ale tu cichotko...wszyscy wygrzewaja sie na słonku.
My tez cały dzien na świeżym powietrzu. Ja juz złapałam pierwsza opalenizne - oczywiscie na czerwono...

Ewo - my idzieny na pomiary w poniedzialek i mam nadzieje ze Olka tez osiagnie juz taka wage jak Tosia. Na razie dostaje przy kazdym karmieniu z dwóch cyców wiec mam nadzieje ze troszke sie podtuczy. Z nowosci mamy tylo jabłuszko ale juz w poczekalni czeka marchewka :)

Asia - odpisałam na priv.

Deta - sukienka wybrana? Kurcze juz chyba odliczasz godziny do wielkiego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883248 przez Ewo84
Cisza.
Słonko robi swoje, wszystkie z niego korzystamy :)


Wielki moment, Tośka w końcu zainteresowała się matą.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883576 przez Deta1987
Hej dziewczyny :-) my rowniez ze slonka korzystamy :-)przyda mi sie opalenizna na ten wielki dzien:-)
Asiu sukienke juz mam kupiona odkupilam uzywana ale jest przesliczna po slubie zamieszcze zdjecie :-) teraz tylko mam lroblemy ze chrzestnymi niewiem vo tym ksiedza sie pomieszalo ale jeden chrzestny nie dostal zaswiadczenia bo nie .... Kolejny tez nie dostal i teraz martwie sie bo juz nie mamy kogo wybrac a Kubusia chcemu ochrzcic :-( a to juz nie dlugo ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883685 przez Asia09
Hej dziewczyny, ale cisza...

Deta - nie sądziłam ze moze byc taki problem z zaświadczeniem...my tez mamy chrzesntego mało praktykującego wiec zobaczymy jak bedzie...

Ewo - Olke tez ostatnio coraz wiecej rzeczy interesuje. Najlepiej wychodzi jej " łowienie" rybek ktore kręcą sie w karuzelce. Lezy na przewijaku wiec ma je w zasiegu rączki i czasem trzyma tak długo ze boje sie ze popsuje sie karuzela :)

Kurcze Ola cos przez ostatnie dwa dni marudzi przy cycu. Ciągnie pare razy i wygina sie w przeciwna strone z płaczem. Juz zastanawiam sie nad podaniem jej mleka, ale troche mi szoda rezygnowac z karmienia piersia. Planowalam tak z 6 m-cy ale chyba nie damy rade...
Z drugiej strony chyba nie mam problemu z laktacja bo np w nocy przesypia po 5 godzin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883742 przez Edi28
Hej Mamusie :-) kochane na forum straszna cisza bo w czasie gdy nie działało dziewczyny utworzyły grupę na fb i teraz tam trwają dyskusje :-) Może dołączycie?
DETA w takim razie będziemy czekać na zdjęcia :-) Kurcze ja muszę w końcu wziąć się za sprzedanie swojej sukni :-) Ale w końcu udało mi się wywołać zdjęcia ze ślubu :-) teraz już potrzebuje tylko albumu :-D wiec i na suknie przyjdzie kolej :-D
Co do chrzesnych szkoda ze oboje nie dostali zaświadczenia bo gdyby jeden to miałabym rozwiązanie problemu :-) W Kościele katolickim istnieje funkcja świadka chrztu i ta osobą może być każda osoba nawet niewierząca :-) i ona nie musi podchodzić do żadnych sakramentów typu spowiedź, komunia :-) Według katechizmu wymagany jest tylko jeden chrzestny spełniający wymagania formalne :-)
EWO moją Hanię tez coraz więcej rzeczy interesuje mata również wzbudza większe zainteresowanie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893196 przez andzia90
Dziewczyny może ożywimy to forum ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893582 przez Elmirka85
Dlaczego nikt tu nie pisze? gdziie się podziałyście? dajcie namiary!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893599 przez andzia90
Elmirka wszystkie dziewczyny są na Facebooku i tam mamy swoja grupę :) Zapraszam :)
Podziękowania: Deta1987

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #894336 przez tweety1992
Hej dziewczyny :) zapraszamy na fb na nasza styczniowo lutowa grupę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #898995 przez Asia09
Zajrzałam tu z ciekawości czy forum jeszcze istnieje i widze ze Andzia i Tweety tez tu zaglądały:-) Chyba wszyscy juz są na FB...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899057 przez andzia90
Mi jest szkoda tego forum bo fajnie tu się gadało :) na fb tez się fajnie gada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899763 przez Edi28
Andzia mi też jakoś brakuje forum ;-) niby mamy cały czas kontakt na fb ale jakoś mam sentyment do tego forum :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899794 przez andzia90
Mam tak samo jak ty Edi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl