BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 5 miesiąc temu #806607 przez kasiek21
My właśnie po obiadku :)

przeglądałam właśnie allegro i coś na ścianę dla mojego syncia żeby mu troszkę przy ozdobić jego kącik :D
a że żadnych ładnych literek znaleźć nie mogłam więc stwierdziłam że kupię mu takie cudeńko :D

allegro.pl/swiecace-naklejki-scienne-na-...-cz-i3774923934.html

oczywiście te gwiazdki.. :D
podobają mi się bardzo baranki no ale hmmm... to chyba bardziej dla dziewuszki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806610 przez myszka76
Kasia super gwiazdki, chociaż mi też bardzo podobają się baranki... jesteś pewna że nie mogą być dla chłopca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806612 przez kasiek21
najchetniej to wziełabym i to i to hehe :D

i chyba tak właśnie zrobię :D
przykleje aranki i plotki razem z gwaizdkami :D a kwiatuszki oddam siostrze dla swojej corki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806614 przez Sarenka
ale jestem padnieta. Zrobilam pranie, rozmrozilam i umylam lodowke, ogarnelam kuchnie, bylam u tesciow, zrobilam zakupy, odebralam samochod, a za chwile biegne na szkole rodzenia. Ale mi dzis dzien uplywa...
Na obiad byla zupka grochowa.
Mam ochote na sok wyciskany z marchewki i jablka. Taki prawdziwy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806630 przez tweety1992
czesc ;( mnie dzos cos brzuch boli dziwnie jakos ale ruchy czuje normalnie. Ja mialam jechac do silesi dzis ale zrezygnowalam przez ranna sytuace z adamem. 4 godziny gadania i klocenia sie :(

Kasiu piękne naklejki ja też bym wzięła oba i kwiatuszkow ewentualnie nie naklejala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806636 przez tweety1992
dziewczyny mój piesio startuje w konkursie pedigree proszę o głosy dla niego apps.facebook.com/pedigreeswieta/?fb_sou...count=0&fb_bmpos=2_0 Miki przy choince :) tam sa pod zdjeciem gwiazdki i sie od 1 do 5 zaznacza. Z góry dziękuję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806638 przez Edi28
Kasiu fajne te naklejki :)
ja własnie się zastanawiam, jak przyozdobić kącik Małej, niestety wynajmujemy małe mieszkanie, pokój, który przeznaczyliśmy dla Małej jest tak dziwny, że ciężko coś wykombinować, i sama nie wiem, na razie pokój jest pomalowany na dwa odcienie fioletu, na pewno kupimy jakąś karuzelę na łóżeczko, ale nadal szukam pomysłu co dalej :)
Sarenko, ale aktywny dzień :)
nie mogę się doczekać 18 :) wizytę mam na 18:40, tak długo jeszcze eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806668 przez Adziaaa
hej dziewczynki! :*
współczuję tym które maja problemy z brzuszkiem :( ja byłam na wizycie w sprawie tej wady serca :) wszystko ok :)cała , zdrowa i na pewno dziewczynka :) łóżeczko już mam :) teraz piorę ciuszki :)
mam wyniki krzywej cukrowej.. bałam się strasznie co z tego wyniknie wyniki mam takie:
na czczo 4.62 max 590
po 1h 7.90 max 11.10
po 2h 4.67 max 7.80
nie byłam u lekarza więc nie wiem czy mam się bać? jak myślicie dobrze czy źle ? wizytę mam dopiero pod koniec grudnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806701 przez aska27
Kasiu śliczne są te naklejki na ścianę :) wszystkie!

Adziaa nie wypowiem się odnośnie wyików,ale dziewczyny na pewno napszą.. ja miałam robione inaczej :)

Znalazłam coś takiego..chociaz to czysta teoria :) ale tak mniej-wiecej :)

tydzień 22 - długość ok. 19 cm. Waga 350g (trzy gruszki)
tydzień 23 - długość ok. 20 cm. Waga 450g
tydzień 24 - długość ok. 21 cm. Waga 530g
tydzień 25 - długość ok. 22 cm. Waga 700g
tydzień 26 - długość ok. 23 cm. Waga 850g
tydzień 27 - długość ok. 24 cm. Waga 1000g
tydzień 28 - długość ok. 25 cm. Waga 1100g
tydzień 29 - długość ok. 26 cm (z wyprostowanymi nóżkami, ok. 37 cm). Waga 1250g
tydzień 30 - długość ok. 27 cm. Waga 1400g
tydzień 31 - długość ok. 28 cm Waga 1600g
tydzień 32 - długość ok. 29 cm(z wyprostowanymi nóżkami 41 cm). . Waga 1800g
tydzień 33 - długość ok. 30 cm. Waga 2000g
tydzień 34 - długość ok. 32 cm. Waga 2250g
tydzień 35 - długość ok. 33 cm (z wyprostowanymi nóżkami - 45 cm). Waga 2550g
tydzień 36 - długość ok. 33 cm. Waga 2750g
tydzień 37 - długość ok. 35 cm (z wyprostowanymi nózkami - 47 cm). Waga 2950g
tydzień 38 - długość ok. 35 cm. Waga 3100g
tydzień 39 - długość ok. 36 cm. Waga 3250g
tydzień 40 - długość z wyprostowanymi nóżkami ok. 48-51 cm. Waga 3500

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806703 przez Aneteczka
Ogarnelam lekko pokoj i poprasowalam sterte prania :) i sie dzis relaksuje :) wczoraj latalam za prezentami gwiazdkowymi. Myslalam ze moje kostki juz tegonir zniosa... Bola was nogi w kostkach? to chyba od ciezaru... A wieczorem kregoslup i brzuch nie dawaly spac... dzis pelna regeneracja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806722 przez aisod
Hej!

Dawno nie pisałam, ale nie mam siły na nic... Na razie wszystko u nas w porządku, oby do następnej wizyty ;) W sumie jutro idę, ale tylko na kontrolę moczu :) Ale coś mi się wydaje, że dalej jest źle :/ Już mam dość tych cholernych infekcji.

Myszka nie strasz nas tu obniżeniem brzucha. Jeszcze trochę musisz poleżeć :P

Magda jeśli twardnieje Ci brzuch to też powinnaś wziąć przykład z Myszki leżeć dużo. :)

Zubi ja takiej poduchy nie miałam, po prostu, tak jak Wola używałam jaśka. Jednak gdybym kupowała to wzięłabym tą dużą, bo można ją wykorzystać jeszcze w ciąży :P

Aneteczka mnie tylko boli kręgosłup, jak za dużo pochodzę. Ale pewnie kostki Cię bolą, właśnie od ciężaru. Może jakieś wygodniejsze buty pomogą :)

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806725 przez Lunia
hej, ale postów :)
Nie mogę się zmusić do zdjęć, obiecałam sobie, że będę raz na miesiąc robić. A nie mam wcale. Ale w ten weekend się ogarnę i wrzucę ;)

Ja powiem wam szczerze, że też mnie nie przyjemne sytuacje spotykają z ustąpienie miejsca itp. Najgorzej było przy krzywej cukrowej. Najgorsza była kobieta z malutkim dzieckiem, tak ryja darła :/ A jeszcze pielęgniarka wyszła i tłumaczy ale oczywiście nic nie docierało. Czasem mam wrażenie, że faceci są inny, że to kobiety są chamskie w takich sytuacjach.

Dziś byłam na zakupach, po prezent dla mamy. Padam!

Mała już tak mocno kopię, że aż boli. Ale czuję ją w okolicach żeber, więc może się odwróciła główką w dół (mam nadzieję).

Ja mam tak mało ubranek :/ aż się przeraziłam jak tą fotkę zobaczyłam... Ja niby miałam coś dostać od szwagra, ale rozmawiałam z teściową i chyba się nie zapowiada. Więc już nie wiem o co tam chodzi. "Rodzina"....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806820 przez tweety1992
No mój mały też ostatnio kopie wysoko i nawet wczoraj gdzieś około żeber mnie kopał. Ale on ma różnie. Niekiedy w poprzek się rociąga chyba po pęcherzu po odbycie nawet ost gdzies straznie nisko w dole mnie kopal :)

Chyba zlapalam zapalenie pecherza :/ Tylko nie wiem czy mogę wziąć razem z lekiem na nadciśnienie Urosept?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806830 przez kasiek21
lepiej nic bez konsultacji z lekarzem nie bierz... a jak myslisz ze masz zapalenie pecherza to udaj sie chociazby do poloznej jesli lekarz nie bedzie mial cie kiedy przyjac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806834 przez tweety1992
Jak do jutra tak będzie to do przychodni pójdę. Bo boję się żeby cos złego się nie stało :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl